این مارک مراقبت از پوست چگونه در مورد روشهای ضد آفتاب برای همه سرمایه گذاری می کند

خبر بد: علم می گوید آفتاب زیاد منجر به بسیاری از مسائل بهداشتی و آرایشی می شود. از سرطان پوست گرفته تا چین و چروک های زودرس ، اشعه UV می تواند آسیب جدی به بدن ما وارد کند. دبرا واتنبرگ ، متخصص پوست نیویورک می گوید: “از هر پنج آمریکایی یک نفر به سرطان پوست مبتلا می شود.” “آفتاب سوختگی تاول زده و قرار گرفتن در معرض تخت های برنزه آفتاب می تواند خطر ابتلا به سرطان پوست را حتی بیشتر افزایش دهد.”

خوشبختانه می توان از تمام پتانسیل پیری زودرس و سرطان جلوگیری کرد و یک مارک تجاری ، La Roche-Posay ، سرمایه گذاری جدی در کمک به همه ما انجام می دهد تا دقیقاً همان کار را انجام دهند. در اینجا ، ما در مورد تلاش های ضدآفتاب با نام تجاری و همه بهترین محصولات توصیه شده برای محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر ماورا بنفش ، آگاهی کامل داریم.

به طور خاص ، La Roche-Posay چگونه در روشهای ضد آفتاب سرمایه گذاری می کند؟

“برای بیش از یک دهه ، La Roche-Posay از طریق SOS سالانه خود – برنامه Save Our Skin ، یک آگاهی از بهداشت عمومی و یک کارزار آموزشی اختصاص داده شده به ایمنی در برابر آفتاب ، درمورد خطرات ناشی از اشعه ماورا بنفش و اهمیت اقدامات ایمن در برابر آفتاب به مردم آموزش می دهد “دکتر واتنبرگ توضیح می دهد. “این مارک مصرف کنندگان را تشویق می کند: از پوست خود محافظت کنند ، خال های خود را بررسی کنند و در زیر نور آفتاب بازی کنند.”

بدیهی است که این آموزش La Roche-Posay برای محافظت طولانی مدت از پوست شما بسیار مهم است ، اما اقدام واقعی مهمترین شکل جلوگیری از آسیب است. دکتر واتنبرگ توضیح می دهد: “طی ده سال گذشته ، La Roche-Posay با متخصصان پوست همکاری کرده است تا تقریباً 20،000 غربالگری رایگان سرطان پوست را در سراسر کشور انجام دهد.”

برای محافظت از پوست خود باید از چه محصولی استفاده کنید؟

ضد آفتاب مهمترین محصول برای جلوگیری از آسیب اشعه ماورا بنفش به پوست است و La Roche-Posay گزینه های نوآورانه بسیاری را برای انواع پوست ، رنگ و سن مناسب ارائه می دهد. دکتر واتنبرگ می گوید: “آنها با بافت های انقلابی ساخته شده اند که برای سایش جذاب هستند و برای حساس ترین پوست نیز ایمن هستند.”

همیشه مهم است که همیشه از کرم ضد آفتاب محافظ با طیف وسیع (UVA و UVB) مقاوم در برابر آب و حداقل SPF 30 استفاده کنید. دکتر واتنبرگ می افزاید: “انتخاب محصول با توجه به نوع پوست شما همیشه انتخاب خوبی است” . “اگر پوست شما چرب یا مستعد آکنه است ، یک محصول بدون روغن و اگر حساس است ، بدون مواد شیمیایی انتخاب کنید.”

یک گزینه خوب برای همه La Roche-Posay Anthelios 60 Ultra Light Fluid است زیرا دارای طیف گسترده ای ، عطر ، عطر ، پارابن و بدون روغن است. همچنین فاقد اکسی بنزون ​​و octinozate است. “من همچنین کرم ضد آفتاب مذاب La Roche-Posay Anthelios 60 Melt-In را بسیار دوست دارم زیرا این ماده در تمام بدن بدون اکسی بنزون ​​، اکتینوکسات و بدون روغن است و استفاده از آن بسیار آسان است.” یکی دیگر از گزینه های عالی ، ضد آفتاب ضدآفتاب Anthelios Mineral برای صورت SPF 50 هم در نسخه رنگی و هم در نسخه غیر رنگی ارائه می شود.

La Roche-Posay چه نکات ایمنی در برابر آفتاب را توصیه می کند؟

به گفته دکتر واتنبرگ ، بهترین راه برای استفاده از ضد آفتاب این است که حداقل 20 دقیقه قبل از ترک خانه از لباس تولد خود استفاده کنید و آن را روی بدن قرار دهید. وی توضیح می دهد: “تقریباً 1 اونس ضد آفتاب طول می کشد تا بتواند به طور مناسب کل بدن یا تقریباً به اندازه یک لیوان شیشه ای را بپوشاند.” “اگر کمتر استفاده می کنید ، به SPF ذکر شده در بطری نخواهید رسید.”

همچنین فراموش نکنید که از مناطقی مانند بالای گوش و لب های خود محافظت کنید. این نواحی غالباً مورد غفلت واقع می شوند و در صورت محافظت نشدن می توانند سوختگی نسبتاً دردناکی ایجاد کنند. در آخر ، یادآوری این نکته مهم است که ضد آفتاب تنها بخشی از فرایند محافظت در برابر آفتاب است. پوشاندن لباس اضافی ، پوشیدن کلاه لبه دار و عینک آفتابی و ماندن در سایه یا داخل منزل هنگام شدیدترین تابش خورشید بسیار مهم است – از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>