این ماسک صورت قبل از ظاهر شدن باند Fendi ، پوست دمی مور را ترجیح داد

در مورد ظاهر به ظاهر جدید دمی مور پس از اولین حضور غافلگیرکننده اش در باند نمایش فندی در هفته مد پاریس ، صحبت های زیادی شده است. در گپ اخیر با سوپرمدل نائومی کمپبل برای سریالهای YouTube خود بدون نائومی فیلتر نیست، مور به همان زیبایی قبل از نمایش زیبا به نظر می رسید ، و ما را به تعجب وا می داشت: چه چیزی باعث شد پوست 58 ساله در اولین هفته مد اینقدر هوابند و محکم به نظر برسد؟

روز دوشنبه ، این ستاره به اینستاگرام رفت تا یک عکس فوری پیش از نمایش خود را در کنار Scout LaRue Willis ، دختر 29 ساله خود ارسال کند. در عکس برجسته: 111SKIN Y Theorem Bio Cellulose Mask (135 دلار). در زیرنویس ، ستاره می نویسد ، “آمادگی قبل از نمایش. عکس توسطcaradonfilm ، “همچنین به عنوان همکار گربه همکار Cara Delevigne شناخته می شود.

این ماسک که به دلیل توانایی جوان سازی چهره با کمک کمپلکس های مخصوص و کافئین شناخته شده است ، مانند پوست دوم عمل می کند تا به تسریع نفوذ سایر مواد کمک کند. ما می دانستیم که این کار معجزه می کند ، اما نمی دانستیم که می تواند از نظر جسمی ساعت را عقب برساند!

یکی دیگر از طرفداران این برند لوکس ، بانوی اول جیل بایدن است که برای تهیه عکسهای خود در جدیدترین شماره مردم. کیسی گرن ، هنرمند گریم او در صحنه فیلم ، از آنتی اکسیدان بسیار سبک انرژی (100 دلار) و به دنبال آن سرم ترمیم کننده Y Theorem Repair NAC Y2 (350 دلار) و کرم روز Y Theorem NAC Y2 (270 دلار) استفاده کرد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>