این مرطوب کننده جدید “Cryotherapy” در یک شیشه است

کرایوتراپی یا سرما درمانی ، یک روش درمانی است که بدن در معرض دمای فوق العاده کم قرار می گیرد. گفته می شود که این روش درمانی از طیف وسیعی از مزایای کاهش التهاب تا بهبود کیفیت خواب برخوردار است و طبق سال 2015 منتشر شده در مجله پوست ، سرما درمانی احیا کننده سلول در تسکین آکنه و کمبود آب بدن نیز موثر است.

با در نظر داشتن این ایده ، Ole Henriksen تصمیم گرفت کرم ایجاد کند که علاوه بر خنک کردن پوست ، پوست را خنک کند و به طور همزمان منافذی را از بین ببرد. معرفی مرطوب کننده رفع خلل وفرج Ole Henriksen Cold Plunge (46 دلار) که امروز بهترین محصول برای روزهایی است که پوست شما نیاز به آغوش رطوبت و انفجار انرژی دارد.

طبق این مارک ، این محصول به طور خاص از مرحله “شیرجه سرد” چرخه سونا اسکاندیناوی الهام گرفته شده است ، که شامل سفر به یک سونا گرم قبل از غوطه ور شدن در حمام یخ منجمد است. گفته می شود که این عمل آیینی به سیستم انرژی می بخشد ، سموم را از بین می برد و گردش خون را فعال می کند. این کرم همچنین موادی را در خود نگهداری می کند که در محیط انجماد مانند گیاه بید آلپ ، یک گیاه گیاه غنی از آنتی اکسیدان رشد می کنند که به دلیل توانایی آرامش پوست و تسکین پوست ، از آن استفاده می شود. سایر سخت گیران موجود در این ترکیب: جلبک ، اکالیپتوس ، چای سبز و عصاره های خزه ایرلندی برای کمک به تصفیه و پاکسازی منافذ پوست است.

برای کمک به شل شدن مسدود شدن سلولهای مرده پوست ، کرم خنک کننده BHA (اسید بتا هیدروکسی) و LHA (اسید لیپو هیدروکسی) دارد ، دو نیروگاهی که این برند می گوید روی انواع پوست روغنی و ترکیبی بسیار عالی عمل می کند تا پوست را به طرف مات متمایل نگه دارد. به علاوه ، کرم ادعا می کند که خطوط ظریف و صاف و حتی رنگی ایجاد می کند.

اگر پوست چربی ندارید ، ناراحت نشوید: این مرطوب کننده به عنوان آغازگر زیر آرایش نیز برای بهبود فرسودگی و کاربرد بهتر استفاده می کند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>