این Duo جدید مراقبت از پوست برای کاربران بار اول رتینول ایده آل است

رتینول ممکن است ماده ضد پیری استاندارد طلا برای پوست سفت و خطوط ریز کمتر باشد ، اما این باعث ترس و وحشت آن نمی شود. علی رغم همه مثبت بودن آن – متخصصان پوست با قدرت کامل کنندگی پوست آن قسم می خورند – مشتق ویتامین A به دلیل عوارض جانبی رایج مانند خشکی و پوسته پوسته شدن ، هنوز شهرت کمی دارد. دانشمندان مری کی برای ایجاد راه حلی برای مشتریان خود که به دنبال گزینه ای ملایمتر و بدون از بین بردن اثربخشی بودند ، با متخصصین پوست دارای مجوز تخته پیوستند و نتیجه آن یک پروتکل دو مرحله ای منحصر به فرد است که برای تازه کار رتینول ایده آل است.

این فرایند نرم افزاری رتینول شامل استفاده همزمان از دو محصول است: راه حل های بالینی Mary Kay Retinol 0.5 تمام نتایجی را که از رتینول انتظار دارید – صاف کننده ، سفت کننده و غیره – ارائه می دهد و Mary Kay Clinical Solutions Calm + Restore Facial Milk ناراحتی های مرتبط با رتینول را به حداقل می رساند. دکتر میشل هینز ، مدیر فرمولاسیون محصول مری کی ، می گوید: “عصر بعد از تمیز کردن – حدود پنج دقیقه صبر کنید تا PH پوست شما دوباره درست شود – از یک پمپ رتینول در کل صورت خود استفاده کنید و از دور چشم خود جلوگیری کنید.” “سپس با شیر صورت که حاوی چندین ماده شناخته شده برای تسکین پوست است ، ادامه دهید.” این لوسیون با چهار روغن گیاهی – نارگیل ، دانه جوجوبا ، گلرنگ و زیتون – پر شده است ، هرچند از نظر سبک سبک است. دکتر هینز می افزاید: “همچنین با گلیسیرین و اسکوالن فرموله شده است تا از کاهش آب جلوگیری کند ، این امر هنگام تنظیم پوست به یک رتینول قدرتمند بسیار مهم است.” محصولات را می توان به طور جداگانه خریداری کرد (رتینول: 78 دلار ؛ شیر: 50 دلار) یا به صورت مجموعه ای (120 دلار).

علاوه بر همزیستی این دو محصول ، پروتکل برنامه برای کاربران اولین بار نیز ضروری است. دکتر لوسی گیلدا ، مدیر ارشد علمی مری کی می گوید: “ما یک برنامه هشت هفته ای برای آموزش پوست شما ایجاد کردیم.” “در طی دو هفته اول ، شما رتینول را با شیر رقیق می کنید – این دو را با هم در دست خود مخلوط می کنید – و سپس یک بار در هفته ، در همان شب هر هفته استفاده می کنید. هفته های سه و چهار ، شما رتینول را یک بار در هفته ، در همان شب هر هفته استفاده می کنید ، اما به جای رقیق کردن رتینول ، ابتدا از رتینول استفاده می کنید و سپس شیر را روی آن قرار می دهید. هفته های پنج و شش: از رتینول و به دنبال آن شیر دو بار در هفته استفاده کنید. هفته هفت و هشت ، رتینول را سه تا پنج بار در هفته استفاده کنید ، در صورت لزوم ، شیر را دنبال کنید. ”

طبق گفته Rancho Mirage ، وندی رابرتز ، متخصص پوست CA ، با افزایش تدریجی قرار گرفتن در معرض پوست در برابر رتینول ، پوست شما وقت دارد تا با قدرت خود سازگار شود. “برای کسانی که قبلاً از رتینول با غلظت بالا استفاده می کنند ، می توانید رتینول را هر شب دیگر به مدت دو هفته استفاده کنید و سپس بسته به نیاز پوست خود به هر شب افزایش دهید.”

در یک مطالعه بالینی مستقل هشت هفته ای بر روی 22 زن – از رتینول 0.5 هر دو شب در طول دو هفته اول استفاده شد و سپس هفته های سه شبانه هشت انجام شد – 100 درصد زنان بهبود صافی و درخشندگی پوست را تجربه کردند. آنها همچنین پس از استفاده از شیر صورت و آرام شدن پوست تحریک شده ، آبرسانی فوری را گزارش کردند. تصاویر قبل و بعد از مطالعه زیر در ابتدا و سپس دوباره در هشت هفته نشان داده شده و بهبود خطوط ریز ، چین و چروک و تغییر رنگ را نشان می دهد.

قبل از اینکه در ابتدا نشان داده شود. بعد از هشت هفته نشان داده شد نتایج بر اساس یک ارزیابی کننده متخصص مستقل که 22 زن را در طی یک مطالعه بالینی هشت هفته ای ارزیابی کرد که در آن زنان از رتینول 0.5 هر شب در طی دو هفته اول استفاده می کردند ، سپس هفته های 3-8 را هر شب استفاده می کردند. نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد.
قبل از اینکه در ابتدا نشان داده شود. بعد از هشت هفته نشان داده شد نتایج براساس یک ارزیابی کننده متخصص مستقل که 22 زن را در طی یک مطالعه بالینی هشت هفته ای ارزیابی می کند که در آن زنان از رتینول 0.5 هر شب در طول دو هفته اول استفاده می کنند ، سپس هفته های 3-8 را هر شب استفاده می کنند. نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد.
قبل از اینکه در ابتدا نشان داده شود. بعد از هشت هفته نشان داده شد نتایج بر اساس یک ارزیابی کننده متخصص مستقل که 22 زن را در طی یک مطالعه بالینی هشت هفته ای ارزیابی کرد که در آن زنان از رتینول 0.5 هر شب در طی دو هفته اول استفاده می کردند ، سپس هفته های 3-8 را هر شب استفاده می کردند. نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>