بازار غذاهای کامل به تازگی پنج مورد برتر پیش بینی های زیبایی را برای سال 2021 نشان داده است

برای بسیاری ، سفر به Whole Foods Market به معنای ذخیره مجدد محصولات و غذاهای تازه است ، اما برای دیگران (از جمله ما) ، بازدید از زیبایی پاک دیزنی لند به معنای ساعت ها پیاده روی در راهروها برای جستجوی بهترین چیز بعدی در پوسته های ما است. اگر شما هر هفته به طور منظم در بخش زیبایی فروشگاه محلی خود حضور ندارید ، اکنون زمان مناسبی است که نگاهی بیندازید ، زیرا هفته زیبایی بازار غذاهای کامل از 10 مارس تا 16 شانزدهم برگزار می شود – و فروش از این به بعد است جهان

برای مدت زمان فروش ، Whole Foods طیف گسترده ای از محصولات زیبایی خود را با 25 درصد تخفیف ، به علاوه 10 درصد تخفیف اضافی برای Prime Members ارائه می دهد. همچنین کیف های زیبایی – پر از محصولات 135 دلاری – در این فروش گنجانده شده اند که از 12 مارس فقط 20 دلار فروخته می شوند.

به احترام هفته زیبایی ، متخصصان شورای ترند این برند لیستی از پنج روند زیبایی پاک خود را برای سال 2021 اعلام کرده اند و آنها در هر گرایش خود یک موضوع اصلی دارند: سادگی. امی جارگو ، خریدار جهانی زیبایی در Whole Foods Market در هر نسخه ، گفت: “صنعت زیبایی امسال شاهد تغییرات قابل توجهی در مصرف کننده به دلیل COVID-19 بوده است و روندهای ما بازتاب واقعی این تغییرات است.” “مشتریان به دنبال ساده سازی روال زیبایی خود هستند ، در عین حال مارک هایی را که مطابق با ارزش های آنها هستند مانند مارک هایی که تأثیرات زیست محیطی آنها را با محصولات بدون آب و دور موتور محدود می کند ، جستجو می کنند. هفته زیبایی زمان مناسبی است که مشتریان می توانند این مواد و محصولات پرطرفدار را با تخفیف عالی امتحان کنند. ”

با توجه به نام تجاری ، اولین پیش بینی روند برای سال 2021 است محصولات زیبایی بی آب ، که علاوه بر صرفه جویی در فضای قفسه و کاهش ردپای محیطی ما ، به مقدار بسیار کمی آب نیاز دارند تا بتوانند مثر واقع شوند. خوشبختانه ، Whole Foods انتخاب گسترده ای از محصولات بدون آب را ارائه می دهد ، دو مورد از موارد مورد علاقه ما HiBAR Maintain Solid Shampoo (13 دلار) و Hello Antiplaque + سفید کننده قرص های خمیردندان (9 دلار) است.

بعدی در لیست روندهای زیبایی است مومیایی چند وظیفه ای ، که مرطوب کننده های مغذی پوست به شکل چوب هستند و به یک باره به همه مناطق خشک ما کمی عشق می بخشند. آنها همچنین پیش بینی کردند که مراقبت از پوست “آبدار”– اصطلاحی که محصولات پر از مواد غذایی فوق العاده را توصیف می کند و باعث می شود پوست ما براق و سفت به نظر برسد – این صنعت زیبایی پاک را به دست می گیرد و محصولاتی مانند ACURE: Seriously Soothing Blue Tansy Jelly Mask (18 دلار) را جلب می کند ، جلبک دریایی ، بادمجان و زغال اخته برای آن یک اثر آبرسانی و شیشه مانند بر روی پوست.

سرانجام، زیبایی مرتب شده و داروهای تسکین دهنده در حال افزایش هستند ، با ترکیب مجدد مواد تشکیل دهنده و پوست تسکین دهنده مانند روغن درخت چای و فندق جادوگر در بالای عرشه مواد تشکیل دهنده قرار دارند. قبل از مراجعه به فروش ، چه در فروشگاه و چه در آمازون ، دوست داشتنی ترین تسکین دهنده های پوست استرس ما را بررسی کنید: Alba Botanica Acnedote Pimple Pimple (8 دلار) و Weleda Clarifying Cleansing Cleansing Gel (19 دلار).

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>