برایان هووی و ابروهای مخفی شده اش اینجا هستند تا نکات زیبایی را در خانه ارائه دهند

هیچ کس به اندازه واقعی نتفلیکس کاملاً هیجان زده و شگفت زده نشده است جینی و جورجیا برایان هووی به عنوان ستاره موفقیت آمیز آن (وقتی صحبت می کنیم ، فصل اول در حال پخش شماره یک سرویس پخش جریانی است). “ما می دانستیم که هنگام ساختن آن برای جوانان بزرگسال محبوب خواهد بود ، اما تصوری از این موضوع نداشتیم هر کس آن را دوست دارم ، “این 31 ساله با نوعی اشتیاق مهار نشدنی که شخصیت اصلی او در جورجیا را نشان می دهد ، به اشتراک می گذارد. “سال بسیار سختی بوده است ، بنابراین باید این را بدانید جینی و جورجیا ارائه هر نوع فرار ، صلح و خنده به معنای جهان است. ”

عضویت در چیزی که در طول یک زمان کاملاً عجیب و غریب بسیار محبوب است چگونه است؟
وای خدای من. این فوق العاده معنی دار است. من بسیار افتخار می کنم که در کنار این بازیگران ایستاده ام و بخشی از نمایشی هستم که توسط زنان هدایت می شود. این نمایش توسط زنان ، در مورد زنان ، اما برای همه است. من فکر می کنم این هیجان انگیزترین قسمت بوده است. ما می دانستیم که اطلاعات جمعیتی YA قطعاً این کار را انجام می دهد ، اما آنچه بیشتر از همه تعجب آور است این است که از مخاطبان YA بسیار فراتر رفته است. قطعاً فرار زیادی در نمایش وجود دارد. زمان بسیار خوبی بود تا بیرون بیاید.

گرجستان ظاهر بسیار خاصی دارد. چگونه وارد شخصیت شدی؟
وقتی ما برای اولین بار با جورجیا آشنا شدیم ، او موهای بلند و دالاس ، تگزاس خود را دارد. و دومی که در آن الحاقات ظاهر شد ، مثل این بود که قدم به جورجیا می گذارم. پس از آن ، آرایش صورت گرفت: من با تمام رنگهای روشن او بسیار خوشحال شدم – گونه های گلگون ، لبهای روشن ، مژه های بلندتر … – کاری که من به طور معمول انجام نمی دهم ، بنابراین استقبال از آن هیجان انگیز بود. با ادامه نمایش ، جورجیا از این سبک ، قوس مو و آرایش عبور می کند. او چنین آفتاب پرست است و قصد دارد خودش را با مادران دیگر تشبیه کند. این یک صحنه از خلبان وجود دارد ، جایی که او با آنها ایستاده است و آنها لباس او را تماشا می کنند و او یک ماهی کامل از آب است ، که من آن را دوست دارم. سپس ما باید آن را آرام کنیم ، آن را حلقه کنیم و به او کمک کنیم تا با سبک شیک این حومه نیوانگلند تناسب داشته باشد.

به نظر می رسد که شما واقعاً اهل زیبایی هستید و مخصوصاً به خاطر ابروهای خود معروف هستید. برخی از موارد ضروری شما چیست؟
من یک بخارشوی صورت دارم که باعث ایجاد تغییراتی در پوست من شده است – مخصوصاً وقتی که در کانادا فیلمبرداری می کردم ، جایی که آنجا واقعا خشک است. این تفاوت با بافت پوست ایجاد می کند ، به همه چیز احساس پرپشتی می کند و حتی به نظر می رسد که به کاهش خطوط ریز نیز کمک می کند. من این را دوست دارم و Clarisonic خود را دوست دارم – این یک ضرورت است. و من قطعاً گریپ فروت Jo Malone خود را دوست دارم. من همیشه از آن استفاده کرده ام. این خیلی تمیز است و من هم بسته بندی آنها را دوست دارم.

من تمایل دارم که ابروهای خود را به جوانب مثبت بسپارم. لیز زالدانا آرایشگر ابروهای من است. من وسواس او را دارم. با این حال ، در زمان COVID ، بعضی اوقات خودم را به حال خود رها می کردم … بنابراین من کمی آزمایش رنگ آمیزی در خانه کرده ام. وقتی سایه آنها کمی تیره تر می شود ، به آنها کمک می کند کمی پرتر به نظر برسند – به خصوص وقتی که برای اولین بار رشد آنها را شروع کردم – و من این ظاهر را دوست دارم. وقتی ما پیچیدیم ، آرایشگر ادامه داد جینی و جورجیا مثل این بود ، “من قصد دارم شما را با این رنگ ابرو به خانه بفرستم.” به یاد می آورم که فکر کردم: “هیچ دنیایی وجود ندارد که در آن خودم سعی کنم رنگ آمیزی کنم یا این خطر را بپذیرم.” اما بعد از چهار ماه قرنطینه شدیم و من آماده ام که آن را امتحان کنم. خوشبختانه ، من بارها موافقان را تماشا کرده ام. من واقعاً با خودم تعجب کردم

اگر منتظر یک فصل دو برای نمایش باشیم می توانید اشتراک بگذارید؟
هنوز کاملاً نشده! کاش می توانستم ، اما هنوز کاملاً متاسفانه. باید ببینیم چه اتفاقی می افتد جینی و جورجیا و ببینید که در آن عرشه می افتد!

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>