بروک بورک درمورد اینکه یک گیک سخت گیر بودن است ، با نتیجه 5-0 بزرگ و بهترین چیزهایی که با افزایش سن همراه است

سعی کنید BS بروک برک را در مورد آنچه که نتیجه می دهد ، بیابید. این بازیگر 49 ساله ، مادر ، کارآفرین ، شخصیت تلویزیونی و مدل سابق می گوید: “یکی از خوبی های پیر شدن این است که من درک بهتری از نحوه مراقبت از بدن خود دارم.” “من می دانم که چگونه همه بازاریابی ، اعتیاد به مواد مخدره و همه چیزهایی را که در آنجا وجود دارد ببافم – و می دانم چه چیزی برای من مفید است.” در این لیست کار می کند: مکمل Tru Niagen ، که بورک اکنون سخنگوی آن است ، مقدار زیادی آب و موارد دلخواه شخصی وی برای روزه داری متناوب ، هوای تازه و “تغییر از ترس”.

چرا این مشارکت؟
به طور واقعی ، من از آن استفاده می کنم و سالهاست که هر روز از آن استفاده می کنم. آنها هم اکنون بسته های پودری جدیدی دارند ، بنابراین من از آن در لرزش هایم استفاده می کنم. اگر بخواهید من یک ذره گیک هستم و همیشه به دنبال بهترین روشها برای ارتقا optimal زندگی مطلوب و ضد پیری هستم. چیزی که من در مورد Tru Niagen دوست دارم ، و نه اینکه از نظر فن آوری زیاد به آن علاقه مند شوم ، اما به افزایش سطح NAD کمک می کند – که ما با آن متولد می شویم ، و سپس ، هنگامی که 40 ساله می شوید ، تولید کمتری را شروع می کنید از آن این یکی از مکمل هایی است که فواید زیادی دارد و همه کارها را در سطح سلولی انجام می دهد. برای من ، و برای کاری که در زندگی ام انجام می دهم ، به انرژی نیاز دارم ، می خواهم از بدن خود مراقبت کنم ، و می خواهم با استرس و بسیاری از چیزهای دیگر مبارزه کنم. محصولات زیادی وجود دارد ، انتخاب های زیادی وجود دارد ، چیزهای زیادی وجود دارد. من فقط به مردم می گویم ، “اگر قصد دارید یک مکمل مصرف کنید ، من فکر می کنم این یک مکمل عالی است ، به خصوص در سن من.” عاشقشم. من در این مرحله از زندگی ام واقعاً احساس خوبی دارم و این یکی از مواردی است که معتقدم به من کمک می کند.

آیا شما محصولات مقدس دیگری دارید که برای همیشه استفاده کرده اید و به آنها قسم می خورید؟
من کارهای مختلف زیادی انجام نمی دهم. من واقعاً سعی می کنم بدنم را با غذاهای سالم و آگاهانه – غذاهای تازه ، ترد ، رنگارنگ – بهبود بخشم. تا آنجا که پوست من می رود ، من هرگز در مورد مراقبت از پوست خود مصالحه نمی کنم و کم کاری نمی کنم ، گرچه همیشه آن را مخلوط می کنم ، زیرا دوست دارم روال خود را تغییر دهم ، حتی برای شامپو و نرم کننده. من سرم های بسیار غنی را دوست دارم ، ویتامین C خود را دوست دارم ، احتمالاً روزی دو بار از کرم دور چشم استفاده می کنم ، و طرفدار روغن نارگیل هستم – و هرگز بدون شستن صورت به رختخواب نمی روم! من همچنین مقدار زیادی آب می نوشم. آبرسانی ، برای من ، یک جز key اصلی برای زیبایی پوست است. هیدراته ماندن با گرسنگی مقابله می کند و پوست ما را هیدراته نگه می دارد. بسیاری از مزایای آشکار وجود دارد که هنگام نوشیدن آب وجود دارد.

امسال 50 ساله می شوید. ذهنیت شما در مورد ورود به یک دهه دیگر چیست؟
قطعاً گفتگوی درونی زیادی درباره آنچه اتفاق می افتد وجود دارد ، عمدتا به این دلیل که صادقانه بگویم باورم نمی شود خیلی سریع به اینجا رسیده ام! من هنوز 40 سال دارم. می دانم که این فقط یک عدد است ، اما می گویم که اکنون احساس بهتری نسبت به گذشته دارم. شاید به این دلیل باشد که من درک بهتری از نحوه مراقبت از بدن خود دارم. من می دانم که چگونه باید دقیق تر کار کنم ، می دانم چگونه با وقتم کارآمدتر باشم. از نظر تغذیه ای ، اکنون بسیار روزه دار متناوب هستم. برای من ، این بسیار ساده است ، من هرگز گرسنه نیستم ، و از قرار دادن چربی های خوب در بدن نمی ترسم ، که می دانم برای ذهن ، مو و پوست من بهتر است. این به ایجاد انرژی بیشتر کمک می کند و من در واقع وقت کمتری را برای تمرین می گذرانم و نتایج بهتری می گیرم زیرا می دانم چگونه بدن را به صورت طبیعی مجسمه سازی کنم. موارد بسیار خوبی وجود دارد که با تجربه و سن همراه است.

اما الان احساس خوبی دارم من می خواهم این را با ظرافت بگویم: من فکر می کنم در این بحران سلامتی با سرعت کمتری چیزهای زیادی یاد گرفته ام. کمی هوشیاری وجود داشته است که خانواده و من را تغییر داده است. این روش کار من و نحوه اتصال من را تغییر داده است. سطح هوشیاری جدیدی وجود دارد که کمی بیشتر از قبل به چشم می آید. در طی یک سال و نیم گذشته بسیاری از اتفاقات خوب رخ داده است – فراگیری مجدد ، تغییر بسیاری ، چالش های فراوان. من فکر می کنم چالش ها حرکت مثبت ایجاد می کنند ، من واقعاً این کار را می کنم.

آیا در این مدت کاری برای مراقبت از خود انجام داده اید که متفاوت باشد؟
خنده دار است شما گفته اید که مراقبت از خود ما است زیرا ما کل ماه فوریه را در جامعه بدن به عشق به خود رادیکال اختصاص داده ایم – و این سفر در واقع با مراقبت از خود شروع می شود. برای من ، این عمدتا مربوط به کاهش سرعت است. من یاد گرفته ام که در طی همه گیر شدن ، گوش دادن به خود ، کمی آرام تر حرکت کردن ، بیرون رفتن از خانه ، بیرون کار کردن – اساساً درک چیزهایی که غیرمجاز هستند ، مانند هوای تازه ، ویتامین D ، اتصال ، اجتماع – بسیار مهم هستند کل این شرایط باعث شد که ما از طریق ارتباط با مردم دوباره اختراع کنیم. این واقعاً تغییر مکان داده است ، و من همچنین فکر می کنم بخشی از آن ، حداقل در منطقه بزرگ لس آنجلس در حالی که رستوران ها تعطیل بودند ، شامل توجه به آنچه می خریم ، آنچه که هدر می دهیم ، نحوه تهیه غذا ، آنچه در بدن خود قرار می دهیم ، است. . وقتی در خانه هستید و آشپز هستید این یک برنامه غذایی متفاوت است. [laughs] من بیش از هر زمان دیگری باغبانی کرده ام زیرا ناگهان زمان بسیار بیشتری را در آشپزخانه می گذرانم. من همیشه وعده های غذایی خانوادگی خود را تهیه می کردم ، اما اکنون فقط وقت با کیفیت تری را با خودم ، با افرادی که دوستشان دارم سپری می کنم و کارهای رضایت بخشی را انجام می دهم.

بیشتر به دنبال چه چیزی هستید؟
من عاشق ترس نیستم. احساس می کنم که از ترس تغییر کرده ایم و مسئولیت آگاهانه تری نیز به سراغ جامعه می آییم. دلم برای مسافرت تنگ شده است و برای جشن هایی که مثلاً فارغ التحصیلی فرض می کردیم ، حسرت می خورم. دخترم به زودی از دانشگاه فارغ التحصیل می شود ، و من یک تولد بزرگ دارم که در آینده فرا می رسد. همه آن چیزها تغییر کرده است. من به دنبال کمی آزادی اجتماعی بیشتر هستم زیرا من یک فرد مردم هستم و تجربه های شخصی را از دست می دهم. من تا آنجا که می توانم با دوستان و خانواده و زنان در سراسر جهان در ارتباط بوده ام ، اما این تجربه انسانی را از دست داده ام و واقعاً مشتاقانه منتظر بازگشت به این مسئله هستم. من مشتاقانه منتظر بازگشت به آن ارتباط تماس چشم به چشم هستم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>