بروک شیلدز می گوید: “وقتی صحبت از سرقت محصولات زیبایی او می شود ، دخترانش مانند موشک های گرمایشی هستند”

گرچه ممکن است برای برخی اوقات آرام تری باشد ، اما بروک شیلدز ، مدل بازیگر زن ، اتفاقات زیادی را پشت سر گذاشته است: بین بد (او بعد از شکستگی پای خود با لطف یک تخته تعادل در حال اصلاح است) و خوب (با او همکاری می کند کلگیت – برای سومین بار – به عنوان سفیر خمیردندان جدید با نام تجاری تازه سازی). دیروز این پیرمرد 55 ساله با ما گپ زد تا بگوید چرا او همه چیز مراقب لبخند خود است مثل آنچه با پوستش انجام می دهد و هنر دقیق تنظیم شده در دفاع از محصولات زیبایی خود از دو دختر نوجوانش.

من مطمئن هستم که از شما خواسته شده است که با مارک های زیبایی بسیار شریک شوید. چرا کلگیت؟
خوب ، من تازه وارد کلگیت نیستم. من آنقدر خوش شانس بودم که از نه سالگی با آنها کار کردم و حدوداً هشت سال پیش یا دوباره. من اساساً سالهاست که با آنها کار می کنم. من این برند را می شناسم ، به نام تجاری احترام می گذارم و وقتی آنها در مورد این راه اندازی جدید Colgate Renewal و آنچه در رابطه با سلامت لثه انجام داد به من گفتند ، من باور نمی کردم که چقدر نمی دانم. من واقعاً قبل از این به فکر مراقبت از لثه های خودم نبودم و احساس می کردم مردم باید میزان اهمیت آن را بشنوند – لثه های شما بخش بزرگی از لبخند شما هستند و سلامت لثه چیزهای زیادی در مورد سلامت جسمی شما می گوید. این محصول در واقع آسیب اولیه لثه را برطرف کرده و معکوس می کند که بسیاری از ما حتی نمی دانیم که آن را داریم. من به وضوح و به سرعت در کشتی بودم.

شما علاقه زیادی به محصولات زیبایی و مراقبت از پوست دارید – آیا هر نوع محصول مقدس برای همیشه استفاده کرده اید؟
خیلی دوست دارم بگویم که من فقط یک چیز داشتم که بدون آن نمی توانستم زندگی کنم ، اما من همیشه به دنبال چیز جدیدی هستم و همیشه به دوستانم می گویم ، “شما چه استفاده ای می کنید؟ چه چیزی را فقط خریدی؟ ” این ممکن است بسیار گیج کننده باشد – فقط چیزهای زیادی در آنجا وجود دارد و به نظر می رسد همه چیز خودسرانه است. به نوعی همه چیز می گوید همان کار را می کند. چیزی که همیشه به عقب برگشته ام لزوما یک محصول نیست ، بلکه رطوبت و آبرسانی است. شما به نوعی فراموش می کنید که چقدر مهم است … یا یک نوشیدنی بخورم یا اینکه تمرین کنم و درک کنم ، “اوه ، من آب کافی نداشتم”. همین امر در مورد عدم خواب کافی است. همه این چیزهای کوچک که ما همیشه به آنها فکر نمی کنیم … همه آنها به کشش پوست کمک می کنند. من همچنین بسیار دوست دارم که ویتامین C را همیشه روی پوست خود قرار دهم. من یک میلیون محصول مختلف دارم که ادعا می کنند ویتامین C در خود دارند.

آیا چیزی وجود دارد که مردم از شنیدن سلامتی شما تعجب کنند؟
من سعی کرده ام هر روز آب کرفس بنوشم ، کاملاً مطمئن نیستم که برای من چه کاری انجام می دهد ، اما طعم خوبی دارد! من تعجب می کنم که در واقع چنین چیزی را دوست دارم.

شما در گذشته سخنگوی درمان های مختلف زیبایی در مطب بوده اید. آیا چیزی واقعاً دوست دارید که از آن نتیجه خوبی گرفته باشید؟
من دو بار فرکسل داشته ام و آنچه را که برای پوست من انجام داده بسیار دوست داشتم. چند سالی در لس آنجلس زیر آفتاب بودم و لکه های آفتاب روی صورت و دستانم وجود داشت. من Fraxel را روی دستانم انجام دادم و واقعاً تفاوتی دیدم! مدتی طول می کشد و شما نمی توانید روز بعد کاملا عکسبرداری کنید ، اما من از میزان جوان سازی پوستم متعجب شدم. من همیشه خیلی زیاد ، “خوب ، چه چیزی غیرتهاجمی است؟ چه چیزی می توانم امتحان کنم؟ ” هر چیزی که نوع نگاه من را تغییر ندهد.

شما دو دختر نوجوان دارید. آیا محصولی را با آنها به اشتراک می گذارید؟
خوب ، من نمی دانم آیا می خواهم آن را اشتراک گذاری بگذارم. من فکر می کنم صحبت از نظر دزدی دقیق تر است. من یک محصول جدید می گیرم و شبیه این می شوم: “ریمل جدید کجاست؟ کجا رفت؟ ” سپس ، می شنوم ، “مادر ، به نظر من خیلی خوب است.” شما نمی توانید ریمل رد و بدل کنید! آنها مانند موشک های کوچک گرماجو هستند – به ویژه موشک کوچک من. مثل این است که رادار آنها خاموش می شود و آنها می دانند که یک محصول زیبایی جدید در خانه است و می خواهند انگشتان خود را در آن وارد کنند. من عاشق شروع چیز جدید هستم ، اما وقتی انگشتان خود را در آن فرو کنند ، دیگر چیزی برای گفتن وجود ندارد ، “حالا شما باید آن را حفظ کنید.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>