بریجت مویناهان در 50 سالگی ، تمش فکری او و توصیه هایی که به خود جوان تر می کند

با شغلی که از زمانی شروع شد که وی درست بعد از دبیرستان برای بازی در سریال محبوب ارین در CBS وارد صنعت مدل سازی شد نجیب زاده – اشراف زاده – اصیل زاده– اکنون در 11 آن استهفتمseason — Bridget Moynahan یک رزومه بسیار خوب در فرهنگ فرهنگ پاپ حک کرده است. در آستانه 50 سالگی اوهفتم تولد اواخر این ماه ، مویناهان اخیراً با ما در مورد شروع یک دهه جدید ، وسواس تامی فندر و این سوال قدیمی صحبت کرده است: آیا فرصتی برای آشتی بزرگ و ناتاشا وجود دارد رابطه جنسی و شهر؟

چطور این سال گذشته برای شما متفاوت بوده است ، خصوصاً در نوع فیلمبرداری نجیب زاده – اشراف زاده – اصیل زاده؟
این کاملا متفاوت بوده است. CBS واقعاً اقدامات احتیاطی زیادی انجام داد تا همه سر کار برگردند ، اما این تقریباً به معنای پوشیدن ماسک در تمام مدت است تا زمانی که آنها بگویند “عمل”. ثانیه ای که کار ما تمام شد ، آنها همه بازیگران را کنار می گذارند و بعد همه کار خود را انجام می دهند. برای ما کمی سخت تر است زیرا آنقدر ارتباط وجود ندارد – آن ارتباط کلامی ، آن ارتباط خلاقانه – که ما خیلی عادت کرده ایم. ما نمی توانیم آن زمان را صرف نشستن در اطراف گپ و گفتگو و ارتباط در سطح شخصی بین عکس ها کنیم. ما احساس می کنیم که کمی بیشتر کنار گذاشته شده ایم ، اما من فکر می کنم همه افراد حاضر در صحنه بسیار قدردان هستند که ما توانسته ایم به کار خود برگردیم و چیزی خلق کنیم. بسیاری از تولیدات باعث بازگشت آن نشدند ، بنابراین ما از این طریق احساس خوشبختی می کنیم.

شما از جوانی مدلینگ را شروع کردید. آیا توصیه ای وجود دارد که به خود جوان تر خود توصیه کنید؟
خیلی زیاد است کاش می توانستم به جوان ترم بگویم! برای مبتدیان ، “مقداری ملک در شهر نیویورک بخرید!”[laughs] آن زمان ، حالا نه. فکر می کنم یکی از کارهایی که می توانستم در آن بهتر انجام دهم این است که کمی بیشتر به روده ام اعتماد کنم. چه این بود ، “بله ، اشکالی ندارد ، فقط آن کار را انجام دهید” ، یا “آن کار را قبول نکنید” ، یا “مهمانی را اکنون ترک کنید”.

من همیشه ذهنیت واقعی در خانه داشته ام و وقتی مدلسازی می کنید ، تمام وقت دور هستید. این برای من یک چالش بود ، زیرا من همیشه می خواستم در خانه باشم یا در عین حال ، هر کجا که هستم خانه خود را می سازم. به کارتان آمد ، اما همچنین می گویم یک شمشیر دو لبه بود. احساس می کنم اگر بتوانم این کار را بیش از حد انجام دهم ، فقط هر فرصتی را در آغوش می کشم بدون اینکه خیلی نگران آن باشم. مدلینگ کار بسیار سرگرم کننده ای بود و در مدت زمان بسیار خوبی در تجارت بود. حضور در آن بسیار عالی بود. احساس خوشبختی می کنم که توانستم آن کار را انجام دهم.

شما در این حرفه حرفه ای ثابت داشته اید. آیا محصولات زیبایی وجود دارد که برای همیشه استفاده کرده باشید؟
من بزرگ شدم که صورتم را با صابون عاج می شستم و هرگز از چیزهای فانتزی استفاده نمی کردم. اکنون ، من بسیار آگاه تر از آنچه که اعمال می کنم هستم. اکنون محصولات بسیار طبیعی و طبیعی بسیار زیادی وجود دارد – مواردی که من آنها را دسته بندی می کنم که دارای مواد شیمیایی کمتری هستند و واقعاً تلاش می کنند طبیعی تر باشند. این چیزی است که سعی می کنم این روزها به آن پایبند باشم.

یک خطی که دوست دارم تامی فندر است. این دین من است. تامی فندر به معنای واقعی کلمه درخشش چهره من را تغییر داد – من او را دوست دارم. من می خواهم بروم او باشم یا دستیار او باشم. محصولات او شگفت انگیز است. من همچنین بابی براون در محصولات جاده جونز واقعاً شرکت کرده ام – او با این خط جدید به بازار آمد و برخی از محصولات او بسیار جالب و خوشمزه هستند و احساس خوبی در چهره شما دارند. آنهایی هستند که الان بین آنها تندرست می شوم.

به زودی 50 ساله می شوید. آیا چیزی است که شما در مورد آن فکر می کنید؟
من واقعاً از 50 سالگی خیلی هیجان زده ام. احساس خوبی دارم و عالی به نظر می رسم. نمی دانم ، به نظر می رسد که من اصلاً از آن دلهره ندارم. من واقعاً از وقوع آن بسیار هیجان زده ام. آیا این عجیب است؟

من فکر می کنم این عالی است همه ما می دانیم که شما در آن بودید Sex and the City ، به عنوان همسر بیگ ، ناتاشا. آیا هنوز هم مردم درباره آن نقش از شما س askال می کنند؟
انجام می دهند! مکالمه ای وجود دارد که جنس و شهر در حال بازگشت است ، بنابراین مردم در حال حاضر بسیار در مورد آن صحبت می کنند – آنها عمدتاً از خود می پرسند که چه اتفاقی خواهد افتاد و چه کسی قرار است در آن حضور داشته باشد و مردم س askال می کنند که آیا ناتاشا برمی گردد؟ من واقعاً نمی دانم من چیزی در مورد آن نشنیده ام. این قطعاً آن نمایش است که فقط به کار خود ادامه می دهد. هر کس هر دو سال یک بار دیگر از آن هیجان زده می شود زیرا چیز جدیدی با آن بیرون می آید. برای من ، این هدیه ای است که مدام اهدا می کند. همیشه خوب است که برگردم و در آن برنامه انرژی داشته باشم ، که واقعاً یکی از اولین پروژه هایی بود که من انجام دادم. این واقعاً شروع کار من بود. من همیشه در مورد آن احساس بسیار خوبی داشته ام.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>