بنیاد 12 دلاری جین فوندا در گلدن گلوب لباس پوشید

پوست جین فوندا در هر سنی بی عیب و نقص به نظر می رسد و در مراسم گلدن گلوب امشب نگاهی به محصولاتی می اندازیم که باعث درخشش آن می شود.

دیوید دی لئون ، آرایشگر فوندا ، دقایقی پیش ترکیب آرایش ستاره 83 ساله را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، و این شامل همه چیز است ، از رژگونه ابریشمی گرفته تا لب برهنه ای که از بین می رود.

اول ، لئون قبل از افزودن یک رژگونه ، بنفش برهنه L’Oréal Paris Age Perfect Radiant Serum (12 دلار) به رنگ برنز برهنه را روی پوست فوندا قرار داد ، که به گفته وی رژگونه L’Oréal Paris Radiant Satin Blush (13 دلار) به رنگ گل همیشه بهار و Rosewood است . این فرمول مورد علاقه ویرایشگر با یک کش رفتن صاف روی پوست قرار می گیرد و در طول شب به خطوط ریز تبدیل نمی شود.

در حالی که پوست او مانند همیشه جمعیت (مجازی) را متحیر می کرد ، چشم های فوندا بدون شک نمایش را به سرقت برد. لئون در یک انتشار با گفتن خط چشم خط چشم L’Oréal Paris Age Perfect Satin Glide خط چشم (10 دلار) در Charcoal and L’Oréal Voluminous ، گفت: “برای چشم ها ، از رنگ های دودی خنثی از سایه های خاکستری ، پیوتر و ذغال استفاده کردم تا چشم های او پاپ شود.” ریمل مژه و ابرو (9 دلار) سیاه به عنوان سلاح های مخفی خود.

لئون برای سایه دودی و مبهم خود از پالت سایه چشم L’Oréal Color Riche (12 دلار) استفاده کرد ، که دارای طیف گسترده ای از برهنه های چاپلوس ، در کنار پالت نقره ای نقره Coutour مارک (8 دلار) ، یک چهارگوشه درخشان در هر زیبایی است – مجموعه عاشق.

آخرین و نه کمترین اهمیت ، لب صورتی و برهنه فوندا با استفاده از دو محصول بود: خط لب رژ لب Perfect Anti Feather L’Oréal Age (10 دلار) در رنگ برهنه و رژ لب Age Perfect در گلبرگ صورتی (10 دلار). دسته کوچک موسیقی جاز لب های برهنه کامل را ایجاد می کند ، بدون علائم خونریزی یا لکه گیری.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>