بنیاد Under-the-Radar از مجموعه برای “همگام شدن با کارداشیانز” استفاده کرد

در یک ویدیوی اخیر در یوتیوب ، آرایشگر کیم کارداشیان ، هروش آچمیان – وی همچنین یک تکیه گاه اصلی تیم های باقی مانده برای خانواده کارداشیان – جنر است – برخی از بزرگترین اسرار آرایش هالیوود ، از اسپری پوششی ریشه مورد علاقه او تا پوست مورد علاقه او را افشا می کند کرم آماده-اشاره: این La Mer Crème de la Mer است (345 دلار) – اما نکته مورد علاقه ما همه آنها همان چیزی بود که او قبل از فیلمبرداری روی پوست کیم استفاده می کرد.

آچمیان در ویدئو می گوید: “بسیاری از مردم فکر می کنند که روی صفحه یا روی صحنه ، بسیاری از مردم از پایه های منظم مانند Too Faced یا Revlon یا Revlon یا Benefit یا Chanel استفاده می کنند و لیست می تواند ادامه داشته باشد.” “نه از آرایش حرفه ای استفاده می شود. ما باید صورت را برای دوربین HD رنگ کنیم تا به درستی از آن استفاده کنیم و از کرم های HD استفاده می کنیم. ” بنیاد انتخابی وی: RCMA (30 دلار) یا Krylon (40 دلار).

اینستاگرام: کیم کارداشیان

با این حال ، این پایه های HD قبل از استفاده به برخی از TLC های جدی نیاز دارند ، تصور اشتباهی که Achemyan می گوید بسیاری از افراد هنگام آزمایش این موارد را دارند. “آنها فقط فکر می کنند من آن را می گیرم و مستقیماً از روی چوب یا از رو به رو است ، اما اینطور نیست. هیچ کس در آنجا نخواهد نشست و برای شما توضیح می دهد که چگونه قرار است این محصول دستکاری شود. ” او در حالی که یک پالت از انواع گلدان های آرایش را در دست دارد ، می گوید: “اساساً ، با این کار شما از La Mer یا یک روغن اساسی استفاده خواهید کرد. اگر پوست خشک دارید ، من روغن ضروری و اگر پوستی چرب دارید من La Mer یا یک کرم شب را پیشنهاد می کنم. “

وقتی Achemyan این محصول را بدون استفاده از آماده سازی پوست استفاده می کند ، بدون هیچ سر خوردن روی دستش می لغزد. “هنگامی که این پایه را با یک برس خشک استفاده می کنید ، به نظر می رسد کیکی است. همچنین فراموش نکنید که با استفاده از یک روغن ضروری محصول کمتری را هدر می دهید. اینها از نظر صورت بی عیب و نقص به نظر می رسند. ” برای نکات بیشتر در پشت صحنه ، فیلم کامل را در زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=wry_lNvQTz8

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>