بهترین آرایش جدید در ماه ژوئن

به وجود آمدن رنگ و به پایان رساندن پوست دوم ، به معنای این است که این آرایش های جدید باعث می شود که در تمام طول تابستان طراوت داشته باشیم.

1
/
7

مومیایی کننده لب مرطوب کننده ILIA Balmy Tint (28 دلار)

جدیدترین نسخه ILIA که با هشت رنگ مختلف رو به رو است ، نه تنها رنگ شستشو دهنده ای را به پوسته اضافه می کند ، بلکه باعث رطوبت و چربی نیز می شود. اگر دوست دارید آرایش خود را مانند ما به سرعت انجام دهید ، برای ظاهر ساده و تک رنگ نقطه ای را در قسمت بالای گونه ها اضافه کنید.

2
/
7

پالت ابرو Younique MOODSTRUCK Duo (34 دلار)

یک پالت ابرو را متناسب با تنظیمات خود با کیت جدید Younique تنظیم کنید ، که می تواند با یکی از پنج سایه مختلف پر شود. بعلاوه ، همراه با یک هایلایتر برای ایجاد قوس کامل است.

3
/
7

رژگونه کرم تاتا هارپر (39 دلار)

مانند سایه های رژگونه ، این سایه های روشن و خامه ای با ترکیبی از هفت روغن تهیه شده اند که با هم از بازسازی پوست پشتیبانی می کنند ، با رادیکال های آزاد مبارزه می کنند و چین و چروک ها را صاف می کنند.

4
/
7

Freck Beauty Cheekslime لب + رنگ گونه (22 دلار)

این لجن رنگارنگ و پر از کلاژن گیاهی – در 5 رنگ وجود دارد – به راحتی در گونه ها ذوب می شود و رنگ مورد نیاز چهره های ما را در طول زمستان به ما می دهد.

5
/
7

عشق برهنه NUDESTIX (34 دلار)

چوب رژگونه کلت کلاسیک این برند در حال حاضر در سه رنگ جدید موجود است که همه آنها فریاد تابستان می زنند و رنگ پر رنگی به گونه ها ، درب ها و جوش های ما می افزایند. اگر برای ریختن در کیف خود به یک محصول تک و تک نیاز دارید ، این کار مورد پسند شما خواهد بود.

6
/
7

eos Jelly و Sprinkle Donut Super Soft Shea Balm لب (5 دلار)

رسماً خالص ترین مواد افزودنی جدید به غرورهای ما (و کیف پولهایمان) ، این چاپکچین پر از آبپاش با نسخه محدود برای روز ملی دونات راه اندازی شد و ما باید اعتراف کنیم که پس از گاز گرفتن یک غذای شیرین ، آن بهترین سوراخ کننده سوراخ است.

7
/
7

پودر برجسته ILIA DayLite (34 دلار)

ILIA با دو سایه طلایی جدید – آنها برای رنگ های تیره پوست مناسب هستند – با پودرهای برجسته گرما را به ارمغان می آورد. ما دوست داریم حتی در تابستان گرم آن را روی قسمت بالای استخوان گونه خود غبارروبی کنیم.

The post بهترین آرایش جدید در ماه ژوئن اولین بار در NewBeauty ظاهر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>