بهترین آرایش ضد عرق که تابستان امسال ذوب نمی شود

خواه یک روز در ساحل به دنبال نور روی پوست خود باشید یا به دنبال گزینه هایی باشید که در وعده بعدی فضای باز شما تکان نخورند ، این فرمول ها قول می دهند بدون در نظر گرفتن درجه حرارت ، ثابت بمانند.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: 5 تنظیم آسان برای تنظیم مراقبت از پوست برای آب و هوای گرمتر

1
/
9

Cover FX Invisible Primer SPF 30 (38 دلار)

یک آغازگر خوب رمز آرایش با ماندگاری طولانی است و این یکی دقیقاً همان کار را می کند. با مخلوط SPF برای دوز اضافی محافظت در برابر آفتاب ، پوشش مخملی آن همچنین باعث ایجاد خطوط و چین و چروک های ظریف می شود.

2
/
9

It Cosmetics Bye Bye Bye Under Eye ضد آب (28 دلار)

شناخته شده است که کانسیلر در هنگام افزایش دما اقدام به ناپدید شدن می کند. فرمول های ضدآب مانند این یکی از راه های بزرگ هستند زیرا ضخیم تر هستند ، که از تغییر و چروک شدن آنها جلوگیری می کند.

3
/
9

ریمل ضد آب Dior Diorshow Overcurl Iconic (29.50 دلار)

این ریمل ضدآفتاب را روی مژه هایتان بچرخانید و هر چقدر آرایش شما عرق ، چرب یا مرطوب داشته باشد ، مژه های شما همیشه حجیم ، باد زده و عالی به نظر می رسند.

4
/
9

بنیاد بیش از حد متولد 24 ساعت مات 24 ساعته (40 دلار)

این پایه ضدآب و ضدآب برای پوشش قابل ساخت و یک پوشش مات مخصوصاً برای روزهای طولانی ضروری است.

5
/
9

Laura Mercier Tinted Moisturizer Oil Free (47 دلار)

برای صورت تازه ای از آرایش که احساس سنگینی و آرام بودن نمی کند ، یک مرطوب کننده مرطوب مانند این ماده را انتخاب کنید ، که همچنین دارای محافظت از SPF 20 است ، منافذ پوست را مسدود نمی کند و به درخشش شما کمک می کند.

6
/
9

Anastasia Brow Freeze (23 دلار)

این ایده آل برای تنظیم ابروهای شما بعد از پر کردن یا ایجاد ابروهای بوته ای با الهام از سوپرمدل است ، این ژل شفاف – که از زمان راه اندازی امسال چندین بار فروخته شده است – مانند یک چسب غیرقابل تشخیص است برای هر ابرو که به نظر می رسد.

7
/
9

پای برنزر کرم Sea Breezy (29 دلار)

این برنزر کرمی و کره ای برای ایجاد یک ماده طبیعی در پوست فرو می رود که برخلاف بسیاری از مواد برنز کننده پودر ، با شروع گرما شروع به قرص یا کیک نمی کند. برای کانتور نهایی ، قلم موی مطابق (29 دلار) را که کاملاً در گودال استخوان گونه قرار می گیرد نیز به سبد خرید اضافه کنید.

8
/
9

آرایش برای مداد ابرو برای ابرو مقاوم در برابر آب (24 دلار)

با این مداد رنگی و نوک دقیق ، قوس های خود را در طول روز پررنگ و زیبا نشان دهید – این ضد آب و ضد انتقال است – دستیابی به سکته های کوتاه و مو مانند را آسان می کند.

9
/
9

کرم سایه بلند کرم Bobbi Brown (30 دلار)

در طول ماه های گرم ، سایه چشم های پودری خود را با گزینه هایی عوض کنید که چین و چروک نخواهند خورد ، مانند این چوب سایه های کلاسیک کلت ، که در طیف وسیعی از سایه های پوشیدنی موجود است.

The post بهترین آرایش ضد عرق که تابستان امسال آب نمی شود اولین بار در NewBeauty ظاهر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>