بهترین حرکت ها ، محصولات و روش های درمانی برای محکم شدن از کمر به پایین

پاها و باسن ما در ماه های زمستان پنهان است ، اما با گرم شدن هوا ، آنها دوباره به نمایش در می آیند. با استفاده از ابزارهای نوآورانه در منزل برای سطح دهی مجدد و صاف و درمان های جدید برای تن دادن و تغییر شکل ، جای تعجب نیست که نیمه های پایین ما در تمرکز کامل قرار دارند.

تمام حرکت از سمت راست به

روش مورد علاقه بنیانگذار Xtend Barre ، آندره راجرز برای هدف قرار دادن پایین تنه ، تمرینات تحمل وزن است که ثبات ، تعادل و استقامت عضلات را به چالش می کشد. او می گوید: “حرکت مجسمه سازی من به سمت ساق پا ، ران و تاش یک سری دوم است.” “در حالی که پاهای خود را کاملاً باز کرده و پاهای خود را کمی به سمت بیرون برگردانده اید ، دستان خود را بر روی باسن قرار داده و زانوها را خم کنید. به صورت ضربان دار ، برای 16 تا 32 تکرار ، چند اینچ را پایین بیاورید و باسن خود را بالا بیاورید. ” راجرز می گوید این حرکت با گذشت زمان نتایج قابل توجهی به همراه خواهد داشت.

خداحافظ سلولیت

Des Moines ، جراح پلاستیک IA ، دیوید رابینز ، دکتر MD Moines برای درمان سلولیت در باسن می گوید Qwo جدید تزریقی می تواند به آزادسازی فوری فرورفتگی ها کمک کند. وی توضیح می دهد: “این برای سلولیت لب به لب استفاده می شود و با از بین بردن سپتوم كلاژن كه پوست را منقبض می كند ، عمل می كند. عوارض جانبی شامل کبودی موقتی ، درد و سختی است. دکتر رابینز اضافه می کند که نتایج به مدت یک سال قابل مشاهده است.

همچنین Resonic ، یک روش درمانی پاک شده از FDA که در تابستان امسال با استفاده از فناوری Rapid Acoustic Pulse (RAP) یا امواج صوتی ، برای از بین بردن نوارهای الیافی استفاده می شود ، برای سلولیت جدید است ، که با گذشت زمان بهبود می یابد.

با استفاده از مجسمه سازی لیپوس کمر و کمر و انتقال چربی به باسن ، دکتر یو توانست به این بیمار 38 ساله شکل ساعت شنی بیشتری بدهد

استاد ران

به گفته باتون روژ ، جان ویلیامز ، جراح پلاستیک LA ، نگرانی اصلی بیماران وی درباره ران آنها چربی و پوست اضافی ران های داخلی است که اغلب به هم می مالند و باعث ایجاد لک می شوند. “برای شلی پوست متوسط ​​، می توانم لیپوساکشن را با درمان کم تهاجمی BodyTite ترکیب کنم. لیپوساکشن چربی را از بین می برد و روش فرکانس رادیویی به جمع شدن پوست کمک می کند. ” برای افرادی که شلی و افتادگی پوست بیشتری دارند ، ممکن است یک روش لیفت ران که شامل لیپوساکشن و برداشتن پوست است ، توصیه شود.

90 درصد زنان بالای 30 سال به نوعی سلولیت مبتلا می شوند

منبع: دهکده جهانی

بالابرهای باسن

روشهای غیر جراحی برای بلند کردن و مجسمه سازی لب به لب در حال رشد است ، بدون هیچ جناحی دکتر رابینز خاطرنشان می کند: “برای کاهش چربی در قسمت پهلوها و ران ها ، که می تواند به تغییر شکل لب به لب کمک کند ، CoolSculpting یک روش سریع و آسان است که از حداقل تا بدون زمان خاموش است.”

Vero Beach ، جراح پلاستیک FL ، آلن دورکین ، دکتر Emsculpt NEO را دوست دارد ، که با استفاده از انرژی الکترومغناطیسی با فرکانس بالا (HIFEM) عضله سازی می کند ، باسن را سفت می کند و تن گلوتال را افزایش می دهد. وی می گوید: “هر چرخه مانند انجام 20،000 اسكات است.”

درمان اصلی غیر جراحی Arcadia ، CA جراح پلاستیک آرتور یو ، MD که برای باسن انجام می دهد ، “بالابر باسن Sculptra” است. این روش ممکن است گران باشد ، زیرا چندین تزریق لازم است. وی می گوید: “ما از هر طرف حدود شش تا 12 ویال استفاده می كنیم.” “با این حال ، نتایج فوری هستند و می توانند تا دو سال ادامه داشته باشند.”

برای افزایش اندازه ، پر بودن و فرافکنی ، جراحی لیفت باتوم برزیل یک انتخاب محبوب است. با این حال ، مهم است که به یک جراح پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره مراجعه کنید ، زیرا خطرات ایمنی مرتبط با آن وجود دارد و این عمل فقط باید در یک مرکز جراحی معتبر مطب یا بیمارستان مجاز انجام شود. دکتر ویلیامز توضیح می دهد: “چربی باید بالای عضله باسن تزریق شود.” “وقتی چربی به اشتباه به عضله تزریق شود ، چربی می تواند به زیر عضله برود و رگهای بزرگ باسن را پاره کند. این می تواند منجر به مسافرت چربی به ریه ها یا قلب شود که کشنده است. ” در پایان ، فقط حدود 30 تا 60 درصد چربی تزریق شده در طولانی مدت باقی خواهد ماند.

نصف بهتر
برای سفت شدن ، تن دادن و درخشان ترین پوست زیر کمر ، این موارد ضروری جدید پایین بدن را امتحان کنید.

1
/
6

با Board30 Mini (249 دلار) ، که استودیوی Pilates را با آموزش باند مقاومتی به خانه می آورد ، فقط در 2 فوت فضا یک تمرین تمام بدن را داشته باشید.

2
/
6

Icewine ، ماده اصلی موجود در Bawdy Super Tight (55 دلار) ، به نیمه پایینی شما احساس محکم و محکم در تماس می دهد.

4
/
6

با 56 دستگیره ماساژ ، Bellasoo Roller Crush Cream (18 دلار) یک ابزار محکم کننده پوست و بدن است. کافئین ، پروبیوتیک ها و عصاره کدو تنبل به تقویت پوست کمک کرده و جریان خون را تقویت می کند.

5
/
6

با LOSHER Cooling Leg Lotion (24 دلار) ، که از عصاره های گیاهی و روغنهای اساسی استفاده می کند ، در این فصل تسکین فوری خنک شدن پاها را فراهم کنید.

6
/
6

کرم بدن روشن Sol de Janeiro Bom Dia (45 دلار) حاوی کره قهرمان کاپوآکو است ، اما در ویتامین C استر و اسیدهای آلفاهیدروکسی میوه مخلوط می شود تا به سطح پوست و بهبود مناطق ناصاف کمک کند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>