بهترین محصولات آرایش جدید که در ماه مه راه اندازی می شود

با شفافیت کامل ، برخی از ما طی یک سال گذشته هفته ها بدون استفاده از آرایش کار کرده ایم ، و گرچه از این چهره و چهره برهنه لذت برده ایم ، اما این راه اندازی های ماه مه باعث می شود که مجموعه خود را دوباره سازماندهی کنیم و فضایی برای تازه واردان ایجاد کنیم. تابستان به نظر می رسد آرایش ، ما اینجا هستیم!

1
/
13

روشن کننده چشم Fenty Beauty Bright Fix (25 دلار)

مرطوب کننده ، روشن کننده و تار کننده ، این کانسیلر و روشن کننده در یک شب ناآرام را پنهان می کند و زیر چشم شما را فقط با یک کش رفتن آماده می کند. به علاوه ، این خط در 16 سایه وجود دارد ، از جمله چهار سایه اصلاح رنگ

2
/
13

پالت سایه چشم RÓEN Mood4Ever (46 دلار)

خواه در آینه دستشویی خود ایستاده باشید و یا در جایی دیگر به زرق و برق بپردازید ، این پالت همه کاره برای یک شب بیرون رفتن ، یک جلسه بزرگنمایی سریع ، یک میان وعده صبحگاهی یا یک ظاهر روزمره کار می کند. قسمت مورد علاقه ما؟ فرمول جایی بین کرم و پودر است ، بنابراین فاکتور سر خوردن روی این سایه ها از این دنیا خارج است.

3
/
13

ریمل مژه و ابرو Nudestix (28 دلار)

مارک معروف به چوب های کانسیلر خود ، وارد قلمرو جدیدی شده است: ریمل مژه و ابرو. این یکی با چهار درصد تقویت کننده تقویت کننده تری پپتید فرموله شده است تا نه تنها مقداری va-va-voom اضافه کند ، بلکه باعث می شود مژه ها به مرور 11 درصد بلندتر و 15 درصد ضخیم تر شوند.

4
/
13

Urban Decay All Nighter Powder Setting Powder (29 دلار)

مانند اسپری نمادین All Nighter Setting Spray (33 دلار) که به مدت 12 ساعت کامل آرایش می کند ، این پودر سست به شما اجازه نمی دهد ظاهر شما جا بیفتد. این پودر همچنین بدون ایجاد منافذ یا خطوط نرم و ابریشمی می شود – اگر به دنبال پوستی تازه و با ظاهری طبیعی هستید ، این ماده اصلی مناسب شماست.

5
/
13

سایه چشم مایع PYT Beauty Glow Me Liquid (18 دلار)

هیچ چیزی بیشتر از سایه چشم مایع که چروک می خورد ، خیلی زود خشک می شود و برای نشان دادن روی درب به لایه ها نیاز دارد ، دوست نداریم. این سایه که به راحتی قابل استفاده است ، پوشیدن آن راحت ، آسان برای استفاده ، ساختنی و روشن است.

6
/
13

لوازم آرایشی MAC Lip Me LipColour (24 دلار)

این رژ لب سفارشی با داشتن فرمول آبرسانی —که در بطری شامل روغن شی ، روغن نارگیل ، روغن آرگان و عصاره خیار است- و پوشیدن 12 ساعته ، جذابیت هر عاشق آرایش را قلقلک می دهد.

7
/
13

درمورد Daytripper Light Lock Stick (25 دلار)

این هایلایتر استیک ، که اکنون در دو سایه جدید با محدودیت محدود ارائه می شود ، با مرواریدهای نور شکن و روغن زیتون صاف کننده برای سر خوردن پر شده است. ما دوست داریم برای جلوه ای هولوگرافیک که همه می خواهند آن را بدزدند ، این قسمت را به قسمت بالای استخوان گونه خود اضافه کنیم.

8
/
13

پودر تنظیم کننده درخشش ابریشم درخشان Armani Beauty (64 دلار)

بدوید ، پیاده روی نکنید تا دست خود را به این پودر جدید و ماندگار و تقویت کننده درخشش برسانید که با الهام از کلاسیک (و کاملاً باشکوه) جورجیو آرمانی بنیاد ابریشم درخشان (64 دلار) ساخته شده است. نمی توانیم تصمیم بگیریم کدام یک را بیشتر دوست داریم.

9
/
13

ریمل حجم دهنده Lorac Holy Lash (22 دلار)

با چند شانه از جدیدترین مواد افزودنی Lorac به خانواده ، مژه های خود را از کوتاه و روشن به تاریک و مبهم تبدیل کنید ، که با ترکیبی از کره قلم و ویتامین E تزریق می شود تا از بدن در طول سایش آبرسانی و محافظت کند.

10
/
13

Haus Laboratories PhD Hybrid Lip Oil Stain (24 دلار)

در حالی که ما عاشق یک رنگ لب رنگی روشن و روشن هستیم ، داشتن کالای اصلی در کیف که به ما رنگی روشن می دهد نیز ضروری است. این یکی – ما همه جا آن را حمل کرده ایم – با ترکیبات گیاهی تزریق شده و آن ماده مرطوب کننده و عالی را فراهم می کند که بدون آن نمی توانیم زندگی کنیم.

11
/
13

Jane Iredale Glow Time Blush Stick (38 دلار)

خامه ای ، درخشان ، کاربرد آسان و جمع و جور ، این چوب رژ گونه گونه های ما را از رنگ تابستانی که می طلبد می دهد و بلافاصله بیدارتر و روشن تر می شود.

12
/
13

خط چشم مایع Deck of Scarlet Dual Drama (28 دلار)

کراتین و پپتیدهای هیدرولیز شده این ماده خط چشم را بیهوده می دانند – نه تنها مواد سخت گیرنده مژه ها را از ریشه بلند می کنند ، بلکه به طور قابل توجهی حجم مژه ها را نیز بهبود می بخشند.

13
/
13

پودر براق کننده Hoola Glow Shimmer (30 دلار)

این چرخش در مات Hoola Bronzer مات ، کلاسیک ، و براق کننده و براق ، دارای براق کننده ای است که با آسیاب ریز خرد می شود و به زیبایی بر روی پوست ترکیب می شود و یک برنز تازه و براق را می سازد.

The post بهترین محصولات آرایشی جدید در ماه مه منتشر شد اولین بار در NewBeauty.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>