بهترین موارد مراقبت از خود برای امتیاز گرفتن از فروشگاه سلامتی جدید Ulta

در تاریخ 5 مه ، اولتا “The Wellness Shop” را راه اندازی می کند ، مجموعه ای از محصولات مراقبت از خود که توسط یک نام تجاری تنظیم می شود و صرف کمی وقت اضافی برای خودتان بسیار آسان تر می کند.

در مطالعه ای که توسط اولتا انجام شد ، محققان دریافتند كه 80 درصد علاقه مندان به زیبایی احساس می كنند كه باید از نظر ذهنی مراقبت بهتری از خود نشان دهند و این فروشگاه بهترین محل برای شروع است. مارک تجاری که در پنج دسته مختلف قرار دارد ، محصولی را ارائه می دهد که در پنج دسته مختلف قرار می گیرد: مراقبت روزمره ، مکمل ها و مواد قابل خوردن ، آرامش و تجدید مصرف ، مراقبت از آنجا و آبگرم در خانه. پیش رو ، مورد علاقه های ما از هر یک.

1
/
5

مکمل ها و مواد خوراکی

Gummies گلی اشواگاندا (19 دلار)

این صمغ های دارای رنگ آبی روشن دارای گواهینامه USDA ، ارگانیک ، گیاهخوار و غیر GMO با بالاترین غلظت عصاره ریشه آبهوگاندا با طیف کامل ، معروف به مزایای تسکین دهنده استرس ، در بازار ساخته می شوند. افزودن توت های مخلوط یک لقمه خوشمزه ایجاد می کند.

2
/
5

پایین آنجا مراقبت کنید

روغن گرفتگی Blume Cloud 9 (18 دلار)

در آن زمان از ماه ، این ترکیب تسکین دهنده روغنهای اساسی را به پایین شکم خود بچرخانید. در عرض چند دقیقه ، مزایای مریم گلی ، نعناع فلفلی ، لیمو و ترنج را در فرمول شروع به کار بر روی گرفتگی های دردناک احساس خواهید کرد.

3
/
5

آبگرم در خانه

Homebody The Future Is Green Superfood Blend (42 دلار)

با استفاده از اسپریولینا و ماتچای تشریفاتی ، دو نیروگاه بزرگ برای تقویت درخشش جوانی و بیدار کردن حواس ، در حمام حبابی خود غرق شوید.

4
/
5

آرام باشید و تجدید کنید

بدن ماه و اسطوخودوس بالش Pacifica (10 دلار)

اسپریت سبک روی بدن ، بالش یا ملافه های خود بپاشید تا هنگام چرت زدن خود را در عطر و بوی تازه اسطوخودوس بپوشانید. افزودن وانیل باعث آرامش بیشتر این رایحه می شود.

5
/
5

مراقبت روزمره

شستشوی صورت Blume Daydreamer (16 دلار)

این پاک کننده خامه ای و در عین حال سبک برای روزهایی که می خواهید همه چیز را از بین ببرید بسیار مناسب است. ما دوست داریم آن را با یک برس تمیز کننده استفاده کنیم ، اما کار با آن بر روی پوست با دستان شما نیز به همان اندازه عالی است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>