بهترین مکمل های جدید برای پوست و مو بهتر

دسته مکمل های زیبایی در چند سال اخیر به شدت رو به رشد بوده است ، با صمغ ها ، پودرها ، کپسول ها یا نوشیدنی های نوآورانه که می گویند پوست جوان تر ، موهای سالم و به طور کلی رفاه بیشتری را ارائه می دهند. این آخرین تجسم ها بهترین مواد قابل هضم جدید است که می تواند نتایج روزمره مراقبت از پوست و مو را تقویت کند.

1
/
8

دوز زیبایی شفافیت 111 (150 دلار)

غذاهای فوق العاده غذایی ، ویتامین ها و مواد معدنی – مانند کلرلا ، ویتامین C ، روی و عصاره گل مغربی – دارای خواص ضد باکتری هستند ، برای آرام سازی التهاب و قلیایی سازی میکرو فلورا کار می کنند تا پوست شفافی از داخل به خارج منتقل شود.

2
/
8

شیر طلایی Fable & Mane Tiger Tea (12 دلار)

این مکمل نوآورانه چاپ شده 3-D را هر روز صبح در شیر گرم شده مخلوط کنید تا ترکیبی از مواد تقویت کننده مو مانند زردچوبه ، آشواگاندا ، روی ، بیوتین و ویتامین B12 برای یک مراسم خوش طعم و آرام بخش الهام گرفته از سنت آریوودا باشد.

3
/
8

INBLOOM Beauty Aura (55 دلار)

این مکمل گیاهی از خط سلامتی کیت هادسون شامل کلاژن دریایی برای کمک به جوان سازی پوست و توت های شیزاندرا و آریا است که با هر دوز ، خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی قدرتمندی را فراهم می کند.

4
/
8

Hush & Hush SkinCapsule HYDRATE + (60 دلار)

فقط دو کپسول در صبح ، راز پوست چاق و درخشان و هیدراته با این تقویت کننده پوست است که از ویتامین C ، آلوئه ورا ، اسید هیالورونیک وگان و جینسینگ قرمز کره ای برخوردار است.

5
/
8

نوار کلاژن Obvi Bar (12 دلار)

این نوار زیبایی با چهار گرم کلاژن در هر وعده و با طعم هایی مانند غلات میوه ای ، کاپ کیک تولد و شکلات کره مغز بادام زمینی شکلاتی ، ترکیب کلاژن را در برنامه روزانه خود آسان می کند در حالی که به میان وعده عصرانه خود می رسید.

7
/
8

در بلوم لوچهلنف (85 دلار)

سیستم لنفاوی به دفع سمومی که می توانند منجر به آکنه ، از بین رفتن قابلیت ارتجاعی و پیری زودرس شوند ، کمک می کند. این تنتور یک روش سریع برای تحریک پاکسازی لنفاوی با مواد طبیعی مانند گل همیشه بهار ، جاروب قصابی ، گیاه اکیناسه و نارنگی است.

8
/
8

منبع ریشه نثر (52 دلار)

این کپسول های سفارشی و گیاهی که به طور خاص برای موهای شخصی شما سفارشی شده اند ، حاوی ارزن هستند – یک دانه کامل که دارای پروتئین ، مواد مغذی و آنتی اکسیدان است – در دره لوی فرانسه رشد می کند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>