به دلیل شکایت از “سوختن ، تاول زدن و تورم” ، این مارک محبوب ماسک های صورت خود را از قفسه ها بیرون می کشد

به گفته یك مادری از آیووا ، كه ادعا می كند محصول مراقبت از پوست ، چهره دختر ناپدری اش را “سوزاند” ، ماسك ورق یونی شاك ثابت كرد كه نتایجی جادویی ندارد.

همانطور که توسط مستقر در Des Moines گزارش شده است تلویزیون کیست (وابسته به NBC) ، ماسک کاغذی تک شاخ تقویت کننده درخشش ویتامین C Yes To’s باعث سوختن آن پس از دو دقیقه استفاده شد.

“صورت او با خراش های قرمز ، متورم و خارش دار پوشانده شده بود و من ابتدا فکر کردم که واکنش شیمیایی است. چیزی که بسیاری از مردم هنگام استفاده از این محصول تصور می کردند این است که این فقط یک واکنش آلرژیک است. پس از انجام تحقیقات پس از دیدن آنچه اتفاق افتاده است ، به نظر می رسد سوختگی شیمیایی است. ”چلسی آندرس به گفت تلویزیون کیست علاوه بر این ، ایستگاه گزارش داد که “وب سایت محصول به کاربران پیشنهاد می کند حداقل 18 سال سن داشته باشند تا از آن استفاده کنند.” بررسی های مشابه در مورد نتایج ارتجاعی در Ulta.com و همچنین در YouTube ارسال شده است.

از زمان گزارش ، بله To ماسک ها را به خاطر آورده است. آنچه امروز این شرکت با ما به اشتراک گذاشته است در اینجا است:

“Yes To متعهد به اطمینان از ایمنی و درستی تمام محصولات ما است و از زمان تأسیس در سال 2006 سابقه قوی در زمینه ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان خود را حفظ کرده است.

ما اخیراً گزارش هایی را در شبکه های اجتماعی مبنی بر استفاده کودکان از ماسک کاغذی تک شاخ تقویت کننده درخشش ویتامین C گریپ فروت مشاهده کرده ایم که متأسفانه باعث تحریک پوست می شود. همچنین برخی گزارش های مشابه از بزرگسالانی که از این محصول استفاده کرده اند دریافت کرده ایم. ما از هرکسی که به خصوص در فصل تعطیلات تحت تأثیر این روش قرار گرفته است ، عذرخواهی می کنیم. در حالی که محصولات ما به طور مستقل از نظر ایمنی ، تحریک و آلرژی مورد آزمایش قرار گرفته اند – و در حالی که ما هشدارها و دستورالعمل هایی را درباره محصولات خود درباره احتمال تحریک پوست ارائه می دهیم – امنیت و رضایت مشتریان اصلی ترین نگرانی ما است. به همین ترتیب ، در حالی که در مورد شکایاتی که به صورت آنلاین دریافت کرده و دیده ایم ، تصمیم داریم این محصول خاص را از قفسه ها بیرون بکشیم.

ما با تمام خرده فروشان تماس گرفته و به آنها اطلاع داده ایم كه ما داوطلبانه این محصول را از بازار خارج می كنیم و لطفاً بلافاصله همه ماسكهای كاغذی شاخدار تقویت كننده درخشش ویتامین C گریپ فروت را از قفسه های آنها خارج كنیم. با این حال ، هر فروشگاه هنگام برداشتن محصولات روش و روند متفاوتی دارد. ما امیدواریم که تا جمعه تمام محصولات به طور کامل حذف شوند و پیگیری های مربوط به هر فروشگاه برای اطمینان از کشیده شدن سریعتر محصول از قفسه ها ادامه خواهد داشت.

ما به فروشگاه ها راهنمایی کرده ایم که هرکسی که ماسک خریداری نشده ای را به فروشگاه خود بازگرداند ، بازپرداخت کند و به آنها توصیه کرده ایم اجازه دهند مشتریانی که قبلاً از این محصول استفاده کرده اند با Yes To در [email protected] یا برای استرداد از طریق تلفن با شماره 888.929.3786 تماس بگیرید. “

به روز شده در 5 فوریه 2021:

همانطور که توسط گزارش شده است کسب و کار لوازم آرایشی ، به دلیل شکایت از “سوختن ، تاول زدن و تورم” ، این مارک به عنوان “775،000 دلار خسارت به خریداران ماسک کاغذی شاخدار تقویت کننده ویتامین C گریپ فروت ویتامین C” پرداخت شده است. ” برای تأمین هزینه خرید 3 دلار ماسک ، با سه نفر از شاکیان اصلی که 5000 دلار جایزه دریافت می کنند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>