به زودی بیشترین درخواست محصول پت مک گرات

Dame Pat McGrath ، یکی از تأثیرگذارترین چهره پردازان در زمان ما ، سالها قبل از زمان خود روندهایی را می بیند و ایجاد می کند. او زیبایی را در رنگ ها و بافت ها مانند یک هنرمند واقعی می بیند و درک او از پیچیدگی های رنگ پوست بی نظیر است. آخرین رونمایی وی ، رژگونه Divine ، این دانش را به نمایش می گذارد: پس از بیش از 30 سال فعالیت در کسب و کار و نمایش های مد زیادی برای شمارش ، McGrath می داند که رژگونه باید چگونه روی پوست ظاهر و احساس شود.

روز گذشته مک گراث در جلسه بزرگنمایی گفت: “من سرخ شده ام.” “این یکی برای من همه چیز است ، و در نه سایه وجود دارد – از لخت تا تمام قسمت های پررنگ.” این فرمول ، که از اواخر ماه مه راه اندازی می شود ، از یک فناوری ترکیبی نوآورانه استفاده می کند که ترکیب رنگدانه های پودر فشرده شده و مواد مراقبت از پوست را برای احساس نرم کنندگی روی پوست ترکیب می کند. مک گراث با اشاره به اینکه رژگونه جدید بخشی از مجموعه دائمی است ، توضیح داد: “این یک پوشش مخملی ابریشمی است که واقعا نرم گلبرگ است و به زیبایی به پوست می چسبد و به شما گونه های کامل سیب می دهد.” “این در دو پایان است: مات مات و ساتن ، که مروارید طلایی در آن وجود دارد ، و هر دو به زیبایی ترکیب می شوند.”

Lovestruck ، رز الهی و Cherish

مک گراث گفت که آزمایش های زیادی برای اطمینان از اینکه آنها بر روی تمام رنگ های پوست کار می کنند ، انجام شده است ، از جمله آزمایش های زیادی در پشت صحنه در هفته مد امسال. “در Miu Miu [F/W 2021]، میوچیا می خواست دختران در پیست های اسکی ظاهری تازه و بیرون از منزل داشته باشند ، بنابراین ما از گونه های Cherish و Lovestruck در گونه ها استفاده کردیم و دختران بزرگ به نظر می رسیدند. ” “در مایکل کورس [his 40th Anniversary show]، نائومی الکتریک بوم و چریش را پوشیده بود و کاملاً باورنکردنی به نظر می رسید. “

در مورد کاربرد ، مک گراث گفت که روش کلاسیک استفاده از رژگونه روی پودر است ، اما روش تحریریه قرار دادن پایه ، سپس رژگونه و سپس پودر در بالای آن است. “این یک ازدواج واقعی به پوست می دهد.”

اینجا را کلیک کنید تا به لیست انتظار بپیوندید و برای به روزرسانی در مورد تاریخ دقیق راه اندازی با NewBeauty در ارتباط باشید.

پوره ، گل الکتریک و ارکیده صحرا
ونوس بهشت ​​، ونوس برهنه و Fleurtacious

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>