به گفته آرایشگران ، چگونه می توان یک قسمت میانی را سبک کرد

اگر آن را از دست داده باشید ، ژنرال Z پایان قطعات جانبی را اعلام کرده است. چه خبره رشته ها از وسط جدا می شوند. گرچه این ممکن است روند جدیدی برای بسیاری از ما باشد – کاه اسپنس ، آرایشگر مشهور و سفیر OGX ، می گوید زنان از سنین مختلف موهای خود را به هر دو جهت پوشیده اند ، اما اکنون تازه تر شده است – پرش به باند (یا نه!) با کمک موافقان آسان تر از همیشه است.

علم پشت شیفت

هالی عزیز ، آرایشگر و بنیانگذار سالن کلارک عزیز / عزیز خاطرنشان می کند: “قطعات میانی نشان دهنده تعادل ، صداقت و قابل اعتماد بودن بیشتر است.” “احساس می کنم طی یک سال گذشته همه ما بسیار گمراه شده ایم و می خواهیم اعتماد کنیم و به ما اعتماد کنیم.”

بعلاوه ، جینا ریورا ، آرایشگر و بنیانگذار مجموعه های Phenix Salon Suites ، می گوید دلیل این تغییر احتمالاً اصرار به تغییر است. “من معتقدم اکنون بیش از هر زمان دیگر هر دو زن و مرد تمایل بیشتری دارند که از جعبه خارج شوند و از هنجارهای خود دور شوند. اکنون که مردم دوباره شروع به تعامل کرده اند ، آنها به دنبال تغییر سبک خود هستند و تغییر قسمت موهای شما بدون تعهد بزرگ ، می تواند ظاهر تازه ای به شما بدهد. “

کجا باید موهای خود را جدا کنید؟

بسته به فرم صورت و طول و حالت موهای شما ، قسمت میانی ممکن است برای شما مناسب نباشد. کهه می گوید در حالی که اعتقاد ندارد هر دو جهت زنان را پیر می کند ، اما مهم است که به ساختار صورت نگاه کنید. او می گوید: “یک قسمت جانبی می تواند خط فک و استخوان گونه یک زن را نشان دهد ، اما قسمت مرکزی آن می تواند صورت گردتری را پنهان کند.” نکته ای که هنگام جستجوی یک سبک جوان پسند باید به خاطر داشته باشید: از آنجا که قسمت میانی یک توهم کشیده را به صورت منتقل می کند ، گاهی اوقات می تواند صورت را افتاده نشان دهد.

اگر یک قسمت میانی نسبت به ساختار صورت شما کمی خشن به نظر می رسد ، ریورا پیشنهاد می کند قسمت خود را کمی تنظیم کنید تا کمی از مرکز قرار بگیرد. “یا اگر می خواهید افراطی تر شوید ، یک قسمت جانبی عمیق تر می تواند نرم تر باشد و تعادل فرم ها و ویژگی های صورت را برای تعارف حفظ کند.”

نبرد حجم

موهای جدا شده به یک طرف حجم دوبرابر به ناحیه می رسانند و رشته های تقسیم شده وسط فاقد همان قد هستند. برای اینکه تارها صاف نشوند ، برای کمک به ایجاد بدن ، یک اسپری بافت دار انتخاب کنید. کهه می گوید که به طور معمول از اسپری اتمام بافت خشک OGX Aspen Extract Texture (9 دلار) روی موهای خشک و پشت موها کمی شانه می زند تا “کمی بیشتر زنده بماند.” برای داشتن گزینه ای محافظتی که باعث افزایش شن و ماسه و دوام آن می شود ، یک پمپ Oribe Imperial Blowout Transformative Styling Crème (68 دلار) را به موها و حالت نرم خود اضافه کنید.

برای یک تغییر سریعتر ، Rivera توصیه می کند که قسمت خود را کمی به سمت راست یا چپ قسمت مرکزی خود منتقل کنید. “این تنظیم جزئی به موها کمی حجم می دهد و باعث پر شدن مو می شود.”

چگونه یک قسمت میانی را سبک کنیم

پس از صحبت با جوانب مثبت ، مشخص است که در هنگام مدل دادن به یک قسمت میانی ، امکانات بی پایان هستند. عزیز می گوید ، فرهای بزرگ و پررنگ هالیوود-گلم ، و همچنین بافت طبیعی شما به زیبایی با یک قسمت میانی جفت می شوند. کهه موافقت می کند ، و یک ظاهر صاف و صاف را می گوید – مطمئن شوید که انتهای موها را با یک روغن موی سبک مانند روغن موی کاهش دهنده موخوره توسط پروز (48 دلار) به پایان می رسانید – یا موج های ظریف سبک های جالب او هستند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>