به گفته آرایشگر کیم کارداشیان ، چگونه چهره را با آرایش بلند کنیم

بدون تردید پادشاه کانتور ، ماریو ددیوانوویچ سالها پیش به عنوان آرایشگر برتر کیم کارداشیان ، عمل آرایش قلمی را روی نقشه قرار داد. سال گذشته ، گروه آرایش خط خودش را به نام Makeup by Mario معرفی کرد و در حالی که اولین مجموعه ددیوانوویچ بر روی چشمان همه چیز تمرکز داشت ، مجموعه دوم او ، Soft Sculpt ، در مورد کانتور است.

ددیوانوویچ می گوید ، مجموعه ای از Soft Sculpt (که امروز عرضه می شود) با آرایش دور از دوربین که او همچنین در زمینه استفاده از آرایش حرفه ای است. “چه در خارج از منزل و چه در تماس زوم باشید بسیار زیبا به نظر می رسد.”

این مجموعه شامل پنج محصول با کاربرد آسان است که از تکنیک های ددیوانوویچ الهام گرفته شده است ، “اما برای زندگی روزمره ساده است.” به گفته ددیوانوویچ ، کشش و مخلوط Soft Sculpt Shaping Stick (28 دلار) هشت محصول مختلف مجسمه سازی را که به او متکی است برای ساخت کانتور نهایی در یک محصول ضد انعطاف پذیر ترکیب می کند. وی می گوید: “آن را بمالید ، سپس آن را برگردانید و با قلم مو در انتهای آن ضربه بزنید.” “این درست در پوست ذوب می شود.”

ددیوانوویچ با بیان اینکه یک برنامه آشفته مشکلی است که او با بسیاری دیگر از برنزهای موجود در بازار دارد ، می گوید: “Soft Sculpt Bronzer (28 دلار) یکی از موارد مورد علاقه من در این مجموعه است.” “بنابراین من این فرمول بسیار زیبا را تهیه کردم که بسیار لوکس ، بسیار ابریشمی است. این یک مات نرم است ، اما نکته مورد علاقه من در مورد آن این است که کاملاً به طور مساوی جمع و پخش می شود. شما هرگز مجبور نیستید محصول اضافی را که من واقعاً از آن هیجان زده ام حذف کنید. من تقریباً هر روز آن را روی خودم استفاده می کنم. ”

برای پشت سر هم رنگ آمیزی ، رژگونه نرم پوپ پودر (24 دلار) امتحان کنید. و اگر شما یک کرم رژگونه هستید ، خیلی بهتر از Soft Pop Blush Stick (28 دلار) نیست. در شش رنگ ابریشمی موجود ، مطمئناً یک ماده اصلی در آرایش شماست ، خصوصاً اگر هدف شما این است که جوانی را به ظاهر خود بیاورید (در مورد بیشتر در زیر).

برای اضافه کردن یک نور ، Highlighter Soft Glow Highlighter (28 دلار) درخشندگی و درخشندگی را به پوست می دهد بدون اینکه پودری شود یا مزه دار باشد. و گرچه هنرمند آرایش خاطر نشان می کند که این مجموعه را می توان با هر برس آرایشی استفاده کرد و یا حتی با نوک انگشتان شما آمیخت ، وی همچنین سه برس با کیفیت – به نام های F1 ، F2 و F3 ، در تصویر (هر کدام 28 دلار) – راه اندازی کرده است تا کمی بیشتر شود بدون درز.

خواه رژگونه و هم برنز استفاده کنید ، ددیوانوویچ می گوید جایی که استفاده می کنید می تواند ظاهر شما را ایجاد کند یا خراب کند. وی دستور می دهد: “هیچ چیز تاریکی را بیشتر از مرکز گونه های خود نزدیک خطوط خنده خود قرار ندهید” ، با اشاره به این که فقط توجه آنها را جلب می کند ، در عوض ، بالای حفره های گونه های خود را کانتور کنید تا از پایین آمدن صورت با تاریکی جلوگیری کنید. برای ظاهر بلند باید برنزر کمی بالاتر از استخوان گونه قرار گیرد. “

پس از برنز ، یک رنگ شاد و جوانی به آن اضافه کنید. این آرایشگر می گوید: “من عاشق زدن رژ و بینی و لب ها هستم و آن را مخلوط می کنم تا خیلی قرمز نشود.” نوک ضد پیری او؟ “آن را کمی بالاتر از سیب گونه های خود بمالید و برای ظاهر بلند بلند و خارجی مخلوط کنید.”

Makeup by Mario’s Soft Sculpt Collection از تاریخ 3/6/3 در سایت Sephora.com و MakeupbyMario.com در دسترس است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>