به گفته جراحان پلاستیک جراحی ضد سن ، در دهه گذشته “یک تکامل مثبت” داشته است

هنگامی که سال گذشته سونجا مورگان ، خانه دار واقعی ، ظاهر تازه خود را ارائه داد (با مجوز از اندرو جاکونو ، جراح پلاستیک صورت در نیویورک) ، عناوین “لیفت صورت” را تبلیغ می کردند ، زیرا بسیاری از نام های پسرعموی نزدیک خود ، لیفت گردن ، تنها پس از پیمایش ظاهر می شد.

گرچه ممکن است رویه ای که کمتر در مورد آن صحبت شده کمی دفن شده باشد ، اما کارشناسان معتقدند که این کار شایسته برخی از افتخارات بسیار جدی ضد پیری است.

“شما می توانید شرط بندی کنید که تقریبا هر کسی که لیفت صورت انجام می دهد نیز نوعی بهبود گردن دارد. La Jolla ، جراح پلاستیک کالیفرنیا ، رابرت سینگر ، MD ، می گوید: “برای بهترین نتیجه ، این دو دست به دست هم می دهند.” جمعیت شناسی بیمار جوان تر.

Encino ، جراح پلاستیک کالیفرنیا ، جورج ساندرز ، دکتر موافق است ، و اضافه کرد ، اگرچه در معادله لیفت گردن اصلاحات جزئی انجام شده است ، اما بهترین راه برای دیدن فرمول این است که لیفت صورت لیفت گردن همراه با لیفت گونه است. وی توضیح می دهد: “لیفت گردن باعث بهبود پوست شل ، چربی اضافی و نوارهای عضلانی گردن و همچنین هر گونه بافت شل شده در امتداد خط فك معروف به جغد می شود.” “لیفت صورت ، افتادگی قسمت تحتانی صورت ، از جمله ناحیه کنار گوشه دهان و چین های دو طرف بینی را بهبود می بخشد ، و همچنین بافت افتاده را دوباره به قسمت بالای گونه برمی دارد. تقریباً هر زمان که لیفت صورت را انجام می دهید ، لیفت گردن را نیز انجام می دهید. ”

ناشویل ، جراح پلاستیک TN ، Daniel A. Hatef ، MD ، همچنین با اشاره به اینکه “چند ماه گذشته” به عنوان یک “بزرگ” برای عمل در عمل خود ذکر شده است ، می گوید به راحتی می توان گفت که وی بیشتر از گذشته لیفت گردن انجام داده است. وی توضیح می دهد: “من نمی دانم كه آیا می توانیم آن را به” Zoom Boom “اعتبار بدهیم یا خیر ، اما بیماران و بیماران احتمالی علاقه زیادی به عمل جراحی دارند. “من فکر می کنم این نیز با این واقعیت ارتباط دارد که مردم درمی یابند که می توانند این همه پول را برای صورت خود خرج کنند ، اما اگر گردن آنها مطابقت نداشته باشد ، واقعاً همه اینها نیست.”

و آمار دروغ نمی گوید: در حالی که تعداد انجمن زیبایی شناسی از زمان مطبوعات برای سال 2020 نبود ، لیفت گردن نسبت به سال قبل تقریباً 12 درصد افزایش داشت و مردان 17 درصد از کل آن را دریافت کردند.

ممکن است تصور شود که اصطلاح “گردن فناوری” ناشی از پایین نگاه کردن به دستگاه ها است ، اما دکتر سندرز می گوید لزوما مقصر اصلی نیست. “این ممکن است چین های گردن را برجسته کند ، اما به ندرت تنها دلیل افزایش چین خوردگی است. آسیب دیدگی در برابر آفتاب ، افزایش سن ، نوسان وزن ، کیفیت پایین پوست و استعمال دخانیات از دلایل مهم پیر شدن پوست گردن با سرعت بیشتر است. ” دکتر هاتف اضافه می کند که ، “این یک چیز واقعی است و بخشی طبیعی از پیری ستون فقرات است. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که مطمئن شوید برای مدت طولانی به پایین نگاه نمی کنید و حرکات کششی گردن و تن عضلات را انجام می دهید. “

در حالی که همه متخصصانی که با آنها مصاحبه کردیم گفتند که گزینه های غیر جراحی برای بهبود گردن نتایج مشابه لیفت استاندارد را ندارند ، آنها به برخی از راه حل های جامد اشاره می کنند که می توانند نتیجه دهند – در بیمار مناسب. “نکته مهم این است که شما بیمار را در عمل جور نکنید. شما روش مناسبی را برای بیمار پیدا می کنید ، “دکتر سینگر تأکید می کند. “اینها یک برنامه متناسب با همه موارد نیستند.”

لیفتو لیفتو: دکتر سینگر مسیر مینی لیپوساکشن را برای بیماران جوانی که هر دو حالت پری در صورت و گردن دارند (هنگامی که چربی در جلوی عضله پلاتیسما است) ، اما رنگ پوست مناسب توصیه می کند.
جادوی ماشین: رادیو فرکانس و درمان های سفت کننده پوست برای سستی شدید ، نوارهای گردن یا چربی های عمیق م workثر نیستند ، اما آنها یک گزینه محبوب هستند که بهبود موقت دارند ، در عین حال به خطوط و چین و چروک کمک می کنند.
گردن بند از طریق سوزن: استفاده از مواد تزریقی – با نام مستعار ، “بوتاکس برای نوارهای گردن” ، و همچنین پر کننده های خارج از برچسب – نتایج را به سرعت نشان می دهد ، اما باید تکرار شود.
مسیر Threadlift: اگرچه دکتر سینگر استفاده از نخ کش را امیدوار کننده می خواند ، اما او مردد است که نتایج مرتبط با این روش را به غیر از “گفتن خیلی زود” طبقه بندی کند ، و تأکید می کند که “نتایج رضایت بخش طولانی مدت هنوز به طور علمی نشان داده نشده است.”
درمان خلوص: میکرونیدلینگ با PRP (که توسط FDA به عنوان دسته بندی نشده است و در حال حاضر داده های طولانی مدت ندارد) همچنین می تواند باعث بهبود خلوص پوست گردن شود. دکتر ساندرز می گوید: “این چیزی است که گردن بند به خوبی انجام نمی دهد.”

“طبق تجربه من ، این روش در ابتدا توسط مردان درخواست می شود. با این حال ، بسیاری از زنان می توانند از این مزایا نیز بهره مند شوند. “جراح پلاستیک صورت نیویورک ، کنستانتین واسیوکیچ ، دکتر می گوید. “در هر صورت ، درست مثل بسیاری از روش های دیگر زیبایی صورت ، در حال حاضر لیفت گردن در اوج است.”

علاوه بر این ، دکتر واسیوکیچ اضافه می کند ، این روند طی دهه گذشته “بسیار مثبت” بوده است. “تکنیک های نکلفت در طول 10 سال گذشته به طور مداوم در حال پیشرفت بوده است. کیفیت و طول عمر نتایج بسیار بهبود یافته است ، زیرا رویکرد جدید چند حالته برای جراحی های زیبایی صورت و گردن و همچنین استفاده از نوآوری های فنی ، منجر به جوان سازی م effectiveثرتر و طبیعی تر شده است.

به همین ترتیب ، لیزبورگ ، جراح پلاستیک ، فیلیپ چانگ ، MD ، که به شدت از Zoom برای تحریک بیماران برای “توجه به گردن آنها” یاد می کند ، می گوید ، علاوه بر اصلاحات بیشتر در این زمینه برای نتایج طولانی تر و طبیعی تر ، او همچنین پیشرفت در رویکرد “کامل تر” مشاهده شده است. “اکنون ، ما گردن بند را با بوتاکس برای باند های پلاتسما ، و پر کننده برای خطوط افقی از حرکت ، تکمیل می کنیم. ما همچنین از PRP استفاده می کنیم که می تواند باعث افزایش کیفیت پوست و بهبودی سریع شود. ”

یکی دیگر از تحولات جدید در جراحی لیفت گردن که دکتر ساندرز می گوید “درگیر” است ، شامل دستکاری غدد زیر عضله پلاتیسما است. “در بسیاری از موارد ، پر بودن در امتداد خط فک ممکن است به دلیل چربی و همچنین بزرگ شدن یکی از غدد بزاقی باشد. تراشیدن این غده تحت فکی می تواند باعث بهبود خط فک شود اما می تواند خطرناک باشد. دیگران عضله دو معده جلوی گردن را که در زیر عضله پلاتیسما قرار دارد ، می تراشند. این ممکن است باعث بهبود کانتور در آن ناحیه شود – و در پایان روز ، هدف اصلی این جراحی ها بهبود کانتور است. “

آنها نتایج جراحی مانند ارائه نخواهند داد ، اما این انتخاب های گردن محور قدرت کاملاً کامل کننده دکلته را به همراه دارند.

کرم گردن کنسانتره Decorté AQ (150 دلار) ؛ کرم بازیابی فشرده گیاه شناسی آفریقا (350 دلار) ؛ FaceGym Multi-Sculpt Tool (60 دلار) ؛ کرم VNeck Valmont AWF5 (295 دلار) کرم سفت کننده گردن کمال 6 هفته ای DefenAge (127 دلار)

“هنگامی که من شکل گردن و لوازم جانبی مناسب مشتری را انتخاب می کنم ، همیشه شکل خط شانه آنها را در نظر می گیرم. ایده ایجاد اثر لاغری از طریق شانه ها است. برای انجام این کار ، باید نسبت ها متعادل شود. اگر بلیزری با شانه های بزرگ و آوانگارد دارید ، جزئیات گردن شما باید مانند یک گردنبند کوچک و نازک ، حداقل باشد و خط گردن باید “V” عمیق تری باشد تا فضای منفی ایجاد کند. استفاده از فضای منفی بین خط شانه و گردن به تعادل کمک می کند. این به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که آیا گردنبند بزرگتری دارید یا چیزی کوچکتر. – تیفانی بریسنو ، سبک مشهور

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>