به گفته پزشکان 13 بهترین لوسیون بدن در همه زمان ها

لوسیون بدن مرطوب کننده روزانه AmLactin (12 دلار)

دکتر پالپ توضیح می دهد که این لوسیون مرطوب کننده بدن در واقع هیچ کاری نمی تواند انجام دهد ، زیرا روی کیف پول شما آسان است و می تواند برای کسانی که با بیماری های پوستی مانند کراتوز پیلاریس سر و کار دارند م effectiveثر باشد. “من دوست دارم این لوسیون بدن را به بیماران مبتلا به کراتوز پیلاریس ، که لکه های پوستی خشک و خشن دارند و در پشت بازوها و ران ها تشکیل می شوند ، توصیه کنم.”

علاوه بر این ، میزان آبرسانی شگفت انگیز به کنار ، دکتر پالپ اضافه می کند که این محصول AmLactin همچنین حاوی اسید لاکتیک ، ماده ای مراقبت از پوست است که به گفته وی می تواند به لایه برداری پوست خشک و خشن کمک کند.

طبق مطالعه ای که در سال 1996 منتشر شد مجله آکادمی پوست آمریکا، اسید لاکتیک نیز عنصری است که به دلیل خاصیت چشمگیر ضد پیری شناخته شده است. به عنوان مثال شرکت کنندگان در مطالعه که از محصولات حاوی اسید لاکتیک 12 درصد استفاده کردند ، دارای ظاهر بهبود یافته خطوط و چین و چروک بودند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>