به گفته کارشناسان ، این دقیقاً به همین ترتیب است که ما می خواهیم از مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست با بالابرد بهره مند شویم.

کلی دابوس ، شیمی دان لوازم آرایشی و بهداشتی ، شنیده بود که مواد تشکیل دهنده پیشرفته ، حرکتی در دنیای زیبایی با هدف کاهش ضایعات با استفاده از مواد باقی مانده از مواد آرایشی طبیعی یا مواد غذایی طبیعی ، در سال 2018 ، اما فقط تابستان گذشته بود که او شروع به دیدن آنها در قفسه هایی به شکل محصولات مراقبت از پوست.

“این نوع مواد اولیه اخبار در نشریات تجاری را ایجاد کرده است ، چند سال است که برای شیمی دانهای آرایشی به بازار عرضه می شود ، اما فقط در حال حاضر شروع به ورود به بازار مصرف می کند – عمدتا به دلیل چرخه های عمر تولید محصول که شامل حداقل چهار تا آزمون پایداری پنج ماهه بر روی فرمول های نهایی ، به علاوه بسیاری از تأخیرها در COVID. “

گرچه همه گیری ممکن است باعث کند شدن برخی از موارد شود ، Dobos خاطرنشان می کند که چندین نمونه از مواد مورد استفاده تاریخی وجود دارد ، مانند اسکراب های قهوه ، که برای سالها متناسب با این ایده بوده است – و در گروه زیبایی جایگاهی پیدا کرده است. (او همچنین یکی از طرفداران عصاره ریشه Vetiveria Zizanoides با صدای پیچیده تر و در عین حال طولانی مدت است که از ریشه های خسته کننده وتیور هائیتی گرفته شده است ، یک محصول جانبی از روش استخراج است که برای تولید روغن وتیور عطر و همچنین تخمیر دانه جو استفاده می شود. ، یک ماده آبرسانی حاصل از جریان زباله فرآیند تولید جین.)

دابوس توضیح می دهد: “وقتی دانه های قهوه دم می شوند ، كمتر از 1 درصد از تركیبات مفید از جمله پلی فنول ها ، لیپیدها و توكوفرول ها استخراج می شوند و مقدار زیادی برای دفع باقی می ماند.” “روغن قهوه از محل صرف قهوه استخراج می شود و این ماده ای است كه ادعاهای ضد پیری ، ضد سلولیت و مرطوب كردن را به همراه دارد.”

آنا برایتمن ، بنیانگذار UpCircle Beauty ، همچنین طرفدار روند دوچرخه سواری است ، به ویژه هنگامی که مربوط به زمین قهوه است ، به طوری که او ، همراه با برادرش ، یک صورت کامل در اطراف آن ساختند – به نوعی که 250 تن مواد قهوه برای مراقبت از پوست که اکنون آنها را در خرده فروشی هایی مانند Ulta ، Whole Foods و Urban Outfitters می فروشند.

وی افزود: “ما قبل از ریخته شدن مواد ، آنها را رهگیری كرده و به آنها جان تازه می بخشیم. به عنوان مثال ، ما محصولات جانبی صنعت دیگری را دوچرخه سواری می کنیم – مانند قهوه های دم کرده و ادویه جات ترشی جات از صنایع غذایی و آشامیدنی. “برایتمن می گوید ، این یک فرایند بسیار تخیلی و همکاری است که هیچ سطح از اثر را از بین نمی برد یا طراوت

“مهم است که ما نشان دهیم کیفیت مواد تشکیل دهنده مورد استفاده ما کمتر از مواد تازه نیست. هیچ فایده ای ندارد که ما در صورت تلاش برای نجات مواد تشکیل دهنده اگر هیچ فایده ای برای پوست شما ندارند ، تلاش کنیم. کارآیی محصولات در درجه اول قرار دارد – این همیشه اولویت اصلی ما است. “

به عنوان مثال ، برایتمن به تحقیقاتی دعوت می کند که نشان داده است سطح آنتی اکسیدان های قهوه با تولید آن در واقع افزایش می یابد. “البته ، آنتی اکسیدان ها با رادیکال های آزاد مبارزه می کنند ، که به علائم پیری کمک می کند ، به همین دلیل است که این ماده در حال ظهور است. بنابراین ، می توان ادعا کرد که روند دم آوری قهوه باعث می شود که قهوه برای پوست شما نیز بهتر باشد. عملکرد ترکیبات موجود در فرمولاسیون مراقبت از پوست ما ضروری است. هیچ مقدار بسته بندی زیبا یا بازاریابی هوشمندانه نمی تواند محصولی را جبران کند که آنچه را که قرار است انجام دهد انجام ندهد. “

برای این منظور ، برایتمن می گوید مراقبت از پوست او می تواند محصولاتی با قیمت مناسب و با كارآیی بالا از اجزای پیشرفته ارائه دهد ، همه در حالی كه نشان می دهد صنعت زیبایی می تواند بسیار ضایع شود ، این چیزی است كه مصرف كنندگان از آن استقبال می كنند.

“جنبش زیبایی جانبی هنوز در ابتدای راه است ، اما سریع رشد می کند. این فضای بسیار هیجان انگیزی برای فعالیت است. ما احساس خوشبختی می کنیم که با چنین افرادی الهام بخش و آینده نگر کار می کنیم و با آنها همکاری می کنیم که فکر می کنند: “این فقط زباله است ، هرگاه هدر رود.” هنگامی که ما دیگر چیزها را به عنوان زباله بلکه به عنوان منابع مشاهده نمی کنیم ، وضع موجود به سرعت تغییر خواهد کرد. چندی پیش ، استاندارد طلای مارک های زیبایی ارائه محصولات عالی از مواد طبیعی بود. در حال حاضر ، مصرف کنندگان می خواهند مارک های تجاری فراتر از موادی که استفاده می کنند ، پا را فراتر بگذارند. مارک های زیبایی باید ثابت کنند که دلیلی برای وجود آنها وجود دارد ، دلیلی که به طریقی در محیط ، جامعه یا حمایت از بیان فردی تأثیر مثبت بگذارد. فقط داشتن مواد طبیعی یا وگان به عنوان یک نیاز ورود به سطح اولیه تبدیل شده است. مصرف کنندگان به دنبال مارک های شجاع و مبتکر برای گام بعدی هستند. “

نادیا کان ، معاون رئیس بازاریابی و توسعه محصول در گروه Maesa Group ، شرکت پشتیبانی کننده از مراقبت های شخصی Hey Humans ، که توسط Jada Pinkett Smith راه اندازی شده است ، نیز همسو است که “upcycling به ایجاد مواد پایدار فردا کمک می کند.”

“ما با خانه عطر خود ، Givaudan شریک هستیم و از برنامه Upcycling آنها استفاده می کنیم. دوچرخه سواری به ما کمک می کند تا مواد پایدار فردا را ایجاد کنیم. ما از محصولات جانبی مواد تشکیل دهنده گیاهی استفاده می کنیم که به طور معمول هدر می روند و ضمن محافظت از منابع طبیعی شکننده ، آنها را به مواد معطر تازه و منحصر به فرد تبدیل می کنیم. ” “دوچرخه سواری در حال بدست آمدن است زیرا مصرف کنندگان به دنبال مواد نجات دهنده هستند که به طور معمول دور ریخته می شوند و آنها را به خلاقیت های زیبا تبدیل می کنند.”

به علاوه ، او تأکید می کند ، حرکت کلی یک روش عالی برای استفاده مجدد از مواد و کاهش ردپای کلی ما است – و این به وضوح روندی است که مصرف کنندگان می خواهند بیشتر از آن ببینند. “انتظار می رود که علاقه به مواد تشکیل دهنده پیشرفته افزایش یابد زیرا نیازی به چنین مواد اولیه ای است که ناشی از تقاضای روزافزون مصرف کنندگان برای مراقبت های شخصی طبیعی است.”

از روغن های صورت گرفته تا برخی ترکیبات با درجه مواد غذایی ، این محصولات به داشتن مواد تشکیل دهنده حلقوی افتخار می کنند.

آلو کامل

مارک زیبایی بی آب مراقبت از پوست LOLI فقط از مواد با کیفیت درجه مواد غذایی در فرمول های آب نبات رنگی خود استفاده می کند – که بسیاری از آنها از زباله های مواد غذایی پیشرفته تهیه می شوند. در بالای لیست محبوب ترین ها: پرفروش ترین مارک اکسیر با نام تجاری (68 دلار) ، که حاوی روغن هسته آلو با فشار بالا ، یک مرطوب کننده قوی است که دارای مزایای ضد التهابی نیز می باشد.

روغن کشیدن

کمی شبیه دستورالعمل سالاد به نظر می رسد ، اما فرمول غلیظ موجود در پشت روغن و روغن کوتیکول محیط اطراف Klur (44 دلار) ، پر از روغن آووکادو و دانه های گوجه فرنگی چرخش یافته ، یک راه حل مطمئن برای رفع خشک ترین دست ها است.

Tend Bar

با توجه به روند زیبایی جامد و مخلوط کردن آن با ماده سازنده بالابر یک ، نوار سرم موی Frizz Fighter superzero (22 دلار) و نوشیدنی مرطوب کننده دست و محافظت از دست Heavenly Hydration (22 دلار) ، هر دو حاوی روغن زغال اخته چرخان هستند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو






Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>