به گفته یک متخصص تغذیه ، حقیقت پشت دیوانه مایع-کلروفیل

کلروفیل به طور طبیعی در اکثر سبزیجات سبز یافت می شود ، اما هنگامی که استخراج می شود ، آن را درون قطره چکان می ریزند و با آب مخلوط می کنند ، این قابلیت را دارد که شبکه های اجتماعی را به طوفانی جذب کند. طبق تعریف ، کلروفیل رنگدانه ای سبز است که در گیاهان یافت می شود – این چیزی است که به کلم پیچ ، اسفناج ، جلبک و مانند آن رنگ سبز رنگی می بخشد. و گرچه این ماده حاوی فوایدی برای سلامتی است ، اما مهم این است که وقتی ادعا می شود واقعیت را از داستان جدا کنیم. ما برای انجام این کار با جنیفر هانوی متخصص تغذیه صحبت کردیم.

بسیاری از مردم ادعا می کنند که مصرف قطره کلروفیل جایگزین برخی گیاهان خاص است. آیا این یک جایگزین دقیق غذایی است؟

قطعا نه! در حالی که قطره های کلروفیل حاوی ویتامین و آنتی اکسیدان هستند ، اما هیچ یک از فیبرهای موجود در سبزیجات را ندارند ، که برای سلامتی متابولیک و گوارشی بسیار ضروری است. به همین ترتیب ، من قطره های کلروفیل را به عنوان مکمل رژیم غذایی غنی از سبزیجات برگ سبز و سبزیجات دریایی ، نه جایگزین توصیه می کنم.

مزایای کلروفیل چیست؟

کلروفیل با مزایایی در کاهش التهاب ، ترمیم پوست (هنگامی که به صورت موضعی استفاده شود) ، سم زدایی و کاهش وزن در ارتباط است. با این حال ، مطالعات بالینی محدودی که ما در مورد کلروفیل داریم ، هنگامی که به نتیجه می رسد ، متفاوت است.

آیا پیشگیری هایی برای مصرف کلروفیل وجود دارد؟

باز هم ، ادبیات بالینی ما در مورد کلروفیل محدود است و هیچ مطالعه ای در مورد استفاده طولانی مدت آن وجود ندارد. من در مورد استفاده زیاد احتیاط می کنم ، زیرا اغلب ممکن است باعث مشکلات گوارشی یا تحریک در صورت استفاده موضعی شود.

بهترین منابع کلروفیل کدامند؟

من شخصاً ترجیح می دهم کلروفیل خود را از خوردن مقدار زیادی سبزیجات برگ دار و سبزیجات دریایی بدست آورم ، زیرا تمام مزایای مصرف فیبر را نیز در اختیار شما قرار می دهد. من قطره های کلروفیل را در گذشته امتحان کرده ام و هیچ اثر مفیدی متوجه آن نشده ام. اگر من یک مکمل انتخاب می کردم ، قطره ها را انتخاب می کردم زیرا احتمال جذب آنها بیشتر است ، اطمینان حاصل می کنم که از ارگانیک بودن آن اطمینان حاصل می کند و حاوی مواد پرکننده ، طعم دهنده و مواد افزودنی نیست.

خط پایین: اگرچه قطره های کلروفیل به دلیل رنگ زنده بودن آن به اندازه خوردن سبزیجات برگ بسیار مغذی به نظر می رسند ، اما این قطره ها در هنگام قرار دادن فیبرهای ضروری از بین می روند. با این حال ، نتایج قطره کلروفیل متفاوت است و تا زمانی که قطره هایی که می گیرید ، ارگانیک و فاقد مواد پرکننده ، طعم دهنده و مواد افزودنی باشد ، همانطور که هانوی توصیه می کند ، ارزش یکبار مصرف را دارند. برخی موارد دلخواه: قطره آب ساکارا دیتوکس (39 دلار) و آب تصفیه شده با افزایش طبیعت با کلروفیل آب (30 دلار برای شش نفر).

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>