بک لینک PBN چیست و چه تاثیری در سئو سایت دارد؟

به وجود آوردن یک pbn اصولی که گوگل نتواند آن را به زودی تشخیص دهد از هزینه ای بسیار زیادی برخوردار میباشد. خرید بک لینک تضمینی دقیقا به این صورت است که بک لینک شما به صورت زمان دار ساخته نشود و کاملا طبیعی و با روش های اصولی ساخته شود.

معمولا برای مشاهده نتیجه لینک هایی که ثبت می شوند نیاز به شناسایی طبیعی توسط گوگل دارند و در نظر داشته باشید که این موضوع خارج از کنترل ما بوده و مستقیما به گوگل مربوط می شود و ممکن است 1 تا 3 ماه طول بکشد.

خرید بک لینک Pbn در کلاه سئو

مسلماً وقتی گوگل اعلام کرد که دریافت بک لینک یکی از فاکتورهای مهم دستیابی به جایگاه برتر در نتایج سرچ است، سایت های زیادی بدون در نظر گرفتن کیفیت یا حوزه فعالیت سایت های مختلف، شروع به لینک دهی از آن سایت ها به سایت خود کردند. تنظیم یک خرید بک لینک PBN شخصی احتمالاً در این قسمت از مقاله برای شما در اولویت است، اما قبل از هر اقدامی، پیشنهاد میکنیم با مشکلات تنظیم آن نیز آشنا شوید.

بک لینک PBN به مجموعه ای از چندین وب سایت یا وبلاگ گفته می شود که با هدف افزایش اعتبار و قدرتمند نمودن یک سایت مشخص، راه اندازی می شوند.

 

لینک سازی Pbn Seohat

در گذشته، زمانی که الگوریتمها سادهتر بودند، اعتبار سایتها تنها با افزایش تعداد لینکها شروع میشد و با هزینهای ناچیز میتوانستند میلیونها لینک را در قالب نظرات، پروفایلها و لینکهای اسپم خریداری کنند. بک لینک هایی که شما خریداری می کنید باید به صورت تخصصی فقط برای سایت شما ساخته شود ولی برخی از دوستان به علت طولانی بودن پروسه ساخت بک لینک، برای چندین سایت به صورت همزمان شروع به ساخت بک لینک می کنند که تمام شرایط بک لینک با کیفیت را با این کار زیر پا می گذارند. طراحان و توسعه دهندگان وب سایت ها برای لینک دهی به سایت های خود به فکر ساخت مزرعه شخصی لینک افتادند.

در این شرایط راهکاری تازه برای ساخت pbn به وجود آمد. اگر تصمیم گرفته اید که برای خودتان یک شبکه PBN شخصی بسازید، به روش های کلاه سیاه و کلاه خاکستری بسیار دقت کنید. با این کار به گوگل نشان داده اید که ثابت قدم هستید و این کسب و کار برای شما ارزشمند است. در نظر داشته باشید که بیشتر خدمات PBN مایل نیستند یک کیلومتر اضافی یا حتی یک قدم اضافی بردارند تا تصویر ارگانیکی از لینک هایشان را تضمین کنند. PBN خلاصه ای از اصطلاح شبکه های وبلاگ خصوصی است. آنها به موتور جستجوی گوگل اعلام میکنند که وبسایت مذکور یک صفحهی ارزشمند است و برای همین باید بیشتر و بهتر دیده شود.

در این روش آنها یک سری بلاگ ثبت کرده و محتوایی را درون آنها قرار میدهدند و شبکهای از بلاگها را ایجاد کرده و لینکهای آنها را میفروشند. ابتدا وب مستران با راه اندازی وبلاگ های تخصصی در سرویس های بلاگ دهی رایگان pbn را اجرا می کردند. PBN مخفف Private Blog Networks و به معنای لینک سازی شبکه ای است. شبکه وبلاگ خصوصی ترجمه خوبی از این عبارت است. Pbn در واقع مخفف عبارت تکمیلی Private Blog Network می باشد که با گذر زمان به Private Backlink Network تغییر پیدا کرده است و بیشتر با این عنوان در میان عموم شناخته شده است.

به عبارت بهتر، pbn همون pdn هست اما با اختلاف خیلی کم در نوع منابع لینک سازی. آیا خرید بک لینک یا بک لینک pbn باعث پنالتی گوگل می شود؟ تشخیص شرکت ارائه دهنده هاست برای گوگل بسیار آسان است. هر نوع لینکسازی غیرطبیعی خلاف دستورالعملهای گوگل است. لینکسازی و ایجاد بک لینک از جمله مهمترین عوامل بهبود رتبه در نتایج گوگل و موتورهای جستجو هستند. خرید بک لینک رایگان مناسب است؟ در ماه اولی که وب سایت شما راه اندازی شده است به هیچ عنوان اقدام به خرید بک لینک نکنید!

شما باید اول چندین سایت با کیفیت در موضوعات مختلف داشته باشید و بعد از اینکه اعتبار آنها را بالا آوردید شروع به گرفتن بک لینک و PBN کنید. خرید رپورتاژ آگهی با توجه به اینکه شما متن آگهی را خودتان می نویسید و دقیقا مرتبط با عباراتی می باشد که می خواهید برای آنها بک لینک بسازید، بسیار مطلوب و مناسب است ولی هزینه رپورتاژ آگهی را نیز در نظر داشته باشید. با توجه به سخت گیر شدن گوگل این بار شبکه PBN جدی تر دنبال شد و با روش های جدید لینک سازی هماهنگ شد.

بک لینک Pbn یا شبکه pbn

طی یک مدت کوتاه استفاده از این روش همه گیر شد و در نتیجه وبلاگ ها ارزش خود را از دست دادند. در ابتدا تصمیم گرفتند وبلاگ هایی با موضوعات تخصصی در رابطه با کسب و کار خود راه اندازی کنند، زیرا وبلاگ ها از رتبه بالایی برخوردار بودند.

برای ایجاد چنین ساختاری اغلب تعداد زیادی وبلاگ با موضوعات مختلف ایجاد می شود و شروع به افزایش اعتماد در دامنه این وبلاگ ها می کند و در نهایت از این وبلاگ ها برای اعتبارسنجی سایت های هدف استفاده می شود.

چنانچه قصد این کار را دارید لازم است شما را با چند نکته آشنا کنیم. زمانی که محتواهای با کیفیتی در سایت منتشر کرده اید و مدتی از انتشار مقالات با کیفیت در سایت گذشته است شما می توانید بک لینک خریداری کنید.

از تاسیس سایت شما حداقل ۳ ماه گذشته باشد. نکته مهم این است که در هنگام خرید بک لینک باید به اسپم بودن سایت ها توجه کنید. بک لینک فالو (Follow) باشد به این منظور ربات گوگل هنگام خروج از آن سایت اعتباری را برای سایت شما اختصاص می دهد.