تالولا ویلیس می گوید که خودش را در مورد شباهت به پدرش مجازات کرده است

تصور کنید در دو چهره برجسته دنیا متولد شده اید. برای خواهران ویلیس ، دختران دمی مور و بروس ویلیس ، این یک عمر مقایسه با پدر و مادرهای فوق ستاره آنها خواهد بود. برای جوانترین ویلیس ، تالولا ، 27 ساله ، این مقایسه با پدر مشهور بروس بسیار زیاد بود و او اخیراً در مورد تأثیر طولانی مدت وی صحبت کرده است.

در پستی درباره پیر شدن و پذیرش خود ، ویلیس می گوید دائماً به او گفته می شود که او بیشتر شبیه پدرش است تا اینکه مادرش برای عزت نفس او بسیار آسیب زننده باشد.

“من خودم را تنبیه کردم که شبیه مادرم نیستم ، بعد از اینکه به من گفتند که من از بدو تولد دوقلو هستم – من از این شباهت ناراحت شدم زیرا فکر کردم کاملا چهره” مردانه “من تنها دلیل دوست نداشتن من است – نادرست!” او نوشت. “من ذاتاً در هر مرحله از زندگی ، در هر اندازه و هر مویی ارزشمند و ارزشمندی داشتم! (همانطور که شما هستید) ”.

برای عبور از احساسات خود ، ویلیس می گوید ، “شما باید زخم روح خود را تسکین دهید قبل از اینکه بخواهید قسمت های بیرونی را” درست کنید. ”

وی در ادامه با احتیاط گفت: “مراقب ذهن های خاص و قابل نفوذ اطراف خود و دسترسی آنها به شبکه های اجتماعی و تصاویر احتمالی محرک باشید یا شاخص هایی که تمرکز بیش از حد روی ظاهر فرد را بیشتر از اینکه بخواهند احساس خوبی در پوست خود داشته باشند ، داشته باشید. “

ویلیس نکات مفیدی را برای مواردی که به گفته خودش “مارپیچ بد” نامیده می شود به اشتراک می گذارد. پیشنهادات وی شامل استراحت در شبکه های اجتماعی ، پیاده روی و گوش دادن به موسیقی ، خواندن کتاب و استحمام و / یا داشتن لحظه ای برای مراقبت از خود با مرطوب کردن با روغن بدن است. او گفت: “مورد علاقه من مراقبت از پوست Tata Harper است ، اما من همچنین لوسیون Gold Bond Ultimate Diabetics ‘Dry Skin Reliefin را دوست دارم.”

این پست بصیرت آمیز ، لایک ها و نظرات زیادی را توسط پیروان علاقه مند به آسیب پذیری و گشودگی وی به دست آورد ، به طوری که بسیاری از آنها مبارزات خود را با گفتگوی منفی با خود به اشتراک می گذارند. اظهار نظر مامان دمی وقتی گفت که: “زیبا تحقق یافته ، زیبا بیان شده ، زیبا برای شهادت”.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>