تالیا جکسون دلیل بهداشت روانی او را به اشتراک می گذارد که یک خال کوبی نیم نقطه دارد

پس از گرفتن “وقفه بزرگ” او در سریال برنده جایزه Netflix دیدار مجدد خانواده در کنار تیا مووری (فصل جدید این هفته به نمایش در می آید ، همانطور که پروژه نه چندان جانبی او برای انتشار یک آهنگ جدید) ، تالیا جکسون به سرعت روند رو به پیشرفت را آغاز کرد. اما ، در طول یک سال که به طور کلی برای کل جهان دشوار بود ، این بازیگر خواننده تمرکز خود را به صحبت صریح در مورد افسردگی ، سلامت روان و رفاه خودش تغییر داد – و علاقه زیادی به ادامه گفتگو دارد.

شما عکس های بسیار پر زرق و برق در اینستاگرام ارسال می کنید. فلسفه کلی شما در مورد زیبایی چیست؟
مدتها طول کشید تا با زیبایی طبیعی خود راحت باشم. برای مدت طولانی ، هر کاری را امتحان می کردم تا به ظاهر طبیعی نگاه نکنم زیرا تحت تأثیر افراد اطرافم قرار گرفته ام. سپس ، روزی همه چیز فقط کلیک شد. مهم نبود که دیگران چگونه می خواهند من را ببینند – مهم چیزی بود که من می خواستم ببینم. بنابراین ، هر روز ، من قسم می خورم که بلند شوم و فقط برای خودم آماده شوم ، خواه این جذابیت کامل داشته باشد یا اصلاً آرایش نداشته باشد. هرچه می خواهم است.

به نظر می رسد به خصوص آرایش کرده اید. آیا کالای مورد علاقه ای دارید؟
آره! طرفداران بسیار زیاد Freck Beauty و Freck Stick آنها. من تعداد زیادی کک و مک دارم که با آرایش پوشانده می شوند. Freck کشیدن آنها را به راحتی آسان می کند. این محصول اصلی من است که می توانم آن را به شاخه ها برسانم. عاشق هرچیزی هستم ، مخصوصاً باژان گیال برونزر آنها و من عاشق Glossier هستم. من مجبور شدم از دفتر مرکزی آنها بازدید کنم و ببینم که آنها محصولات را درست می کنند ، این فوق العاده عالی بود. من همچنین Cloud Paints آنها را دوست دارم!

هر نکته زیبایی که از آن یاد گرفته اید دیدار مجدد خانواده؟
کمتر برای دوربین بیشتر است! همیشه روی صفحه کمتر از آرایش خود را روی صفحه آرایش کنید زیرا به اندازه کافی عجیب ، دوربین همیشه برنز را برمی دارد.

شما در مورد سفر سلامت روان خود بسیار جدی صحبت کرده اید. بهترین توصیه ای که می توانید به هرکسی که ممکن است دست و پنجه نرم کند ، چیست؟
زمان شفابخش همه است. سال گذشته در ماه آوریل من گم شدم ، افسرده شدم و احساس کردم که هرگز به این احساس تاریک وحشتناک روده شکم در معده ام پایان نخواهد یافت ، اما من خیلی اشتباه کردم – 365 روز بعد من نه تنها خوب هستم ، بلکه خوشحالم خوشحالترین که فکر می کنم تاکنون بوده ام. حالا هر وقت دوباره احساس تاریکی می کنم ، یادم می آید که همه اینها ممکن است دوباره روشن شود. چه یک روز بعد از یک خواب خوب ، چه در یک هفته ، یا یک ماه ، یا حتی یک سال. بنابراین ، صبر می کنم و از سنگینی زنده می مانم تا اینکه احساس می کنم دوباره زندگی می کنم.

من فکر می کنم مهم است که به یاد داشته باشید که فقط به این دلیل که شما شبی را تجربه می کنید که احساس افتادگی شدید می کنید ، به این معنی نیست که فردا چنین احساسی خواهید داشت. بگذارید که این احساس در لحظه فعلی وجود داشته باشد و تمام تلاش خود را بکنید تا زیاد به آن توجه نکنید. این دلیل اصلی خالکوبی یک نقطه ویرگول بر روی مچ دست من است ، به طوری که همیشه یادم می آید مکث کنم ، و سپس ادامه می دهم.

چه چیزی بیشتر از این بهار هیجان زده اید؟
تابستان بهار آب و هوای گرمتر و هوای گرمتر تابستان را به ارمغان می آورد. نمی توانم صبر کنم تا تمام روز را در زیر آفتاب بگذرانم ، یک پیک نیک بخورم ، میوه بخورم و از هر سانتی متر زندگی لذت ببرم.


عکاس: Kelsey Hale (kelsey_hale)؛ آرایشگر: رایان ردمن (Ryann Redman) آرایش و آرایش: کالین گوزینسکی (colleendominique @) لباس: آلرسوندی؛ گوشواره: Zaxie

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>