ترفند لب 15 دقیقه ای MAC در مجموعه ‘Mare of Easttown’

به عنوان نقش او به عنوان پتی DelRasso در HBO مادی از Easttown، بله ، کانی جوردانو می داند این یکشنبه در فینال سریال چه اتفاقی می افتد اما ، نه ، او نمی تواند آن را به اشتراک بگذارد. یک مورد بازیگر صحنه و میزبان هوایی HSN و QVC می تواند هشدار اسپویلر را به شما بدهد: برخی از اینتل های زیبایی روی صحنه ، از جمله ترفند خط لب که تا حدودی وقت گیر است.

من می دانم که شما نمی توانید اسپویلرهایی را برای کسانی که “این کار را انجام داده” به اشتراک بگذارید ، اما آیا می توانید رازهای زیبایی در پشت صحنه را داشته باشید؟

“من میتوانم. احتمالاً خواهید خندید! شخصیت من ، او از قلب شهرستان دلاور است ، منطقه ای خارج از فیلادلفیا که داستان در اطراف آن است. بیایید فقط بگوییم ، به یاد دهه 90 می افتید که داشتن خط لب قهوه ای تیره و رنگ روشن تر در وسط لب شما بسیار محبوب بود؟ من فکر نمی کنم شخصیت من از آن تکامل یافته باشد! خدا آرایشگر ما را بیامرزد. او می گفت ، او به معنای واقعی کلمه 15 دقیقه خوب را صرف انجام لبهای من می کند.

می توانید در چند صحنه ، به خصوص دو صحنه در رستوران ، بگویید که این شب است ، بنابراین نور کمی کم است ، اما البته ، من لبم را دارم. نمی توانم به شما بگویم که چند نفر گفتند ، “خدای من ، این لب ها می آید.” این یک شورش بود. “

فکر می کنید آنها در این نمایش چیزهای پنسیلوانیا در شهر کوچک را درست دریافت کردند؟

“انجام میدهم. منطقه ای که آنها در مورد آن صحبت می کنند ، دلکو ، چندین منطقه کوچک در آن منطقه از شهرستان دلاور را تشکیل می دهد. مثل اینکه همه یکدیگر را می شناسند. وقتی برای اولین بار انتخاب شدم ، “لهجه دلکو” را گوگل کردم ، زیرا می دانستم که آنها واقعاً می خواهند این لهجه را که یک لهجه بینی فیلادلفیا است ، انجام دهند. کاملاً جنوبی فیلی نیست و کاملاً نیویورک هم نیست.

وقتی آن را گوگل کردم ، و اولین چیزی که دیدم ، اولین ویدیویی که دیدم – و من با این حرف موافقم – این دختر جوان بود که گفت: “این زیاد لهجه ای با شهرستان دلاور ندارد ، بلکه یک نگرش است.” وی گفت: “شما می دانید که در شهرستان دلاور هستید که اولین چیزی که کسی به شما می گوید این است:” به چه محله ای می روید؟ “این دلکو است. این شهرستان دلاور است. فکر می کنم برد انگلسبی [the show’s creator] اسیر آن. او در این منطقه بزرگ شد ، به یکی از دبیرستانهای کاتولیک محلی رفت ، بنابراین واقعاً آنچه را که می دانست نوشت. “

من می دانم که شما همچنین قسمت بزرگی از بازیگری صحنه ای و خارج از برادوی و QVC و HSN هستید. من مطمئن هستم که هنگام انجام این کار شما باید آرایش زیادی داشته باشید. آیا شما مراقبت از پوست برای از بین بردن آن یا چیز دیگری که واقعاً از نظر زیبایی دوست دارید ، دارید؟

“سالهاست که من فقط آرایش چشم خود را با شامپو کودک جانسون (10 دلار) پاک می کنم. من در مورد آرایش و مراقبت از پوست هر محصولی را که فکرش را بکنید دارم ، اما سالها پیش بیماری حساسیت چشم من تشخیص داده شد ، بنابراین دکتر به من گفت که آن را امتحان کنی – باید بگویم که از نظر دینی کار می کند. از آنجا که این یک شامپو است ، در اصل صابون است. فکر می کنم با مقدار زیادی مرطوب کننده دور چشم جبران می کنم. من سالها پیش به آن عادت رسیدم.

یکی از آخرین مارک های تجاری من که چند سالی است از آن استفاده می کنم ، دکتر هاوشکا است. من کاملا عاشق خط هستم. هدف من برای پاک کردن آرایش ، پاک کننده ژل Bliss Makeup Melt Jelly (13 دلار) است – دلیل اصلی آن یک پاک کننده منظم صورت ، با آرایش سنگینی است که باید در یک مجموعه فیلم بپوشید – در واقع کافی نیست. من همیشه با Bliss شروع می کنم ، که اولین لایه زیرین را از بین می برد و سپس با محصولات پوستی دکتر هاوشکا از آنجا می روم تا بقیه قسمت های آن را پاک کنم. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>