“ترفند مسواک” که در موهای گرمی Gorgemy Maren Morris به کار رفته است

او یک گرمی بزرگ با بهترین نامزدی آهنگ سال کشور و اجرای بسیار مورد بحث با جان مایر داشت ، اما مارن موریس ، تهیه کننده و خواننده ، آن را در نمایش امشب واقعی نگه داشت ، و در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت ، درست بعد از او با قدم زدن با لباس دولچه و گابانا روی فرش قرمز رفت و رفت تا پسرش را سیر کند.

همچنین مروا بشیر ، آرایشگر موریس ، واقعیت را حفظ کرد ، که به طور انحصاری تمام مراحل انجام شده در امواج نرم و لطیف 30 ساله را با ما به اشتراک گذاشت (هشدار اسپویلر ، ظاهر نهایی شامل اسپری و مسواک است):

1. موهای خشک را با روغن صاف کننده Optical Illusion Smoothing از BLEU by R + Co آماده کنید (66 دلار).

2. از GHD Iron Curl Soft (199 دلار) برای موهای شل شده “S” مو به قسمت جلوی و سطح مو استفاده کنید. موها را در زیر صاف بگذارید تا حجم ایجاد نشود.

3. Spray Zig Zag Root Teaching + Texture Spray از R + Co (32 دلار) در تمام طول میانه و برای بافت مات به پایان می رسد.

4- برای تعیین امواج و انتهای خط مو از Control Pomade از R + Co (28 دلار) استفاده کنید.

5. با اسپری اسپری موی انعطاف پذیر فضای خالی از R + Co (32 دلار) روی یک برس کوچک لبه ای (یا یک مسواک) ظاهر را به پایان برسانید و از روی خط پایین مسواک بزنید تا صاف شود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>