ترفند کرم دور چشم تایید شده توسط Celeb که باعث می شود آرایش از چین و چروک جلوگیری شود

علاوه بر اجرای متفاوت نمایش ، مکان متفاوت و اضافه شدن نشانه های “مجازی” در این دوره از جوایز ، آرایشگر مشهور اومایما رمزی یک اصلاحیه کمتر شناخته شده برای گلم فرش قرمز دارد – و این چیزی است که می تواند به ترجمه شود زندگی روزمره.

“با همه گیری ، این بدان معنی بود که تیم های آرایش و آرایش نمی توانند به محل برگزاری سفر بروند ، این بدان معنی است که آرایش باید ثابت بماند!” رمزی ، که شب گذشته با خواننده ، ترانه سرا و نامزد بار اول ، لورا پاوزینی کار می کرد ، مشترک است.

نوک چسباندن او در صورت عدم استفاده از گلم: “داشتن کرم دور چشم می تواند یک مسئولیت باشد – با استفاده کم از کرم دور چشم [she went with Ole Henriksen Banana Bright, $39, for the classic-glam look]، کمتر احتمال دارد که در طول شب چین بخورد. “

همچنین در لیست آماده سازی: ساده نگه داشتن آن با روغن صورت معروف به رنگ سبز و آووکادو.

“من با اکسیر Bedouin @ omayma.skin خود را آماده می کنم – این سبک است ، سریع جذب می کند و پس مانده ای باقی نمی گذارد ، و آن را برای زیر آرایش مناسب می کند!”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>