ترفند Khloé Kardashian برای نوشیدن آب بیشتر بسیار هوشمندانه است

آنچه در مورد Khloé Kardashian می خواهید بگویید ، اما ستاره تلویزیون ، مادر و کارآفرین یکی دو چیز را در مورد لگد زدن به برنامه های تناسب اندام و تغذیه او با سرعت بالا می داند.

علاوه بر برنامه جدی ورزش خود ، 36 ساله گفت که او همچنین به نوشیدن هر روز آب تن اعتماد می کند – ما در حال صحبت کردن با یک گالن کامل هستیم تا بهترین حالت را داشته باشد. خوش شانس ما ، او همچنین با استفاده از ترفندهای تخصصی (و بطری!) برای عبور از او مشورت می کند.

“متخصص تغذیه من ، که برای همیشه او را ندیده ام [laughs]، همیشه به من می گفت که هرچه بیشتر بنوشی ، تشنگی بیشتری خواهی داشت ، “می گوید کارداشیان در Instagram Stories. او می گوید: “این بسیار درست است زیرا احساس می کنم هر روز بیشتر تشنه می شوم و مصرف همه اینها راحت تر است.” به شما کمک می کند تا در طول روز در مسیر درست خود باشید.

اینستاگرام / خلوص کارداشیان

کارداشیان ، صبح امروز کسانی که به او پیوسته اند را در جریان چالش خود می گوید: “من معتقدم امروز روز چهارم سفر آبی است.” “تاکنون ، من هر روز کار خود را تمام می کردم و تمام کوزه گالن را تمام کردم [each day]”

کارداشیان جدا از نوشیدن آب بیشتر برای تشنگی ، به اشتراک می گذارد او همچنین عاشق ریختن تکه های میوه در بطری خود برای عطر و طعم طبیعی است. ترکیب امروز: زنجبیل تازه ، خیار ، برگ نعناع ، برش های لیمو و کمی گریپ فروت.

مصرف روزانه مقدار کافی آب برای ادامه کار بدن مانند آنچه در بدن شما ضروری است بسیار مهم است ، اما در جلوگیری از احتباس اضافی آب یا نفخ شکم ناخواسته نیز کمک زیادی می کند. همانطور که کارداشیان می گوید ، “هیدراتاسیون مبارک!”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>