ترمیم پستان ، توضیح داده شده – NewBeauti

هنگام در نظر گرفتن هر روش جراحی ، نگرانی در مورد روند بهبودی بعد از عمل برای بیماران معمول است. سtionsالات مربوط به درد ، زمان از کار و انتظارات ناشی از زخم در ذهن آنها جنجال می کند – به ویژه هنگامی که این روش از انواع جراحی پلاستیک باشد.

Rochester ، جراح پلاستیک NY ، اشلی امالفی ، MD اظهار داشت: برای کسانی که افزایش سینه را انجام می دهند – که یکی از رایج ترین روش های جراحی پلاستیک است .

دکتر آمالفی ، که همچنین مشاور منتور است ، می گوید: “این یک عمل جراحی سرپایی بسیار معمول و سریع است.” “ما این کارها را درست در مرکز جراحی مطب خود انجام می دهیم و بیماران همان روز به خانه می روند.” البته ، هر دوره بهبودی سینه ، قدم زدن در پارک نیست ، به همین دلیل دقیقاً آنچه را که می توانید در هنگام بهبودی انتظار داشته باشید ، در زیر شکسته ایم.

بهبود چگونه است؟
به طور کلی ، جراحی افزایش پستان حدود دو تا سه ساعت طول می کشد و بیماران اجازه دارند در همان روز عمل خود به خانه برگردند. از آنجا که از بیهوشی عمومی استفاده می شود ، بیماران پس از جراحی به شخصی احتیاج دارند که آنها را به خانه منتقل کند. همچنین به بیماران توصیه می شود که در این مدت ناراحتی ، مراقبان را در چند روز اول بعد از عمل در کنار آنها بمانند.

بهبودی بیمار نیز به روش جراحی استفاده شده توسط پزشک بستگی دارد زیرا محل اسکار و قرار دادن کاشت می تواند بر شدت درد پس از جراحی تأثیر بگذارد. در 48 ساعت اول ، بیماران احساس درد می کنند و احساس “سنگینی” به سینه خود می کنند. هیچ زهکشی برای بیرون آوردن یا بخیه برای برداشتن وجود ندارد (معمولاً از نوار جراحی و سوتین جراحی بعد از عمل استفاده می شود) و بیماران به طور معمول روز اول را به راحتی انجام می دهند.

بهبودی چه مدت طول می کشد؟
به گفته دکتر آملفی ، بیماران می توانند روز بعد حرکت کنند ، دوش بگیرند و کمی پیاده روی کنند. وی می گوید: “من دوست دارم بیمارانم چند هفته اول پس از جراحی از ورزش شدید یا بلند کردن و تحمل فشار خودداری كنند.” “در بیماری همه گیر کنونی ، بسیاری از بیماران من از خانه کار می کنند و حتی بعضی اوقات حتی روز بعد می توانند از راه دور به کار خود برگردند.” برای کسانی که به صورت حضوری کار می کنند ، قبل از بازگشت به یک کار غیر فیزیکی باید پنج روز تا یک هفته از کار خود مرخصی بگیرید.

در سه هفته بیماران می توانند به آرامی یک تمرین ورزشی را از سر بگیرند و در شش هفته هیچ محدودیتی وجود ندارد. “من به بیماران می گویم بگذارید بدن آنها راهنمای آنها باشد [at six weeks] تا به آنها کمک کند تا فعالیتهای عادی خود را راحت کنند. ”

همچنین ، با توجه به این علامت شش هفته ، بیماران احتمالاً می توانند خرید سینه بندها و تاپ های جدید خود را شروع کنند زیرا تورم به طور قابل توجهی فروکش کرده و نتایج نهایی شروع به حل و فصل خواهد کرد.

چقدر باید انتظار درد را داشته باشید؟
بیماران به جای درد واقعی پس از عمل باید انتظار درد داشته باشند. دکتر آمالفی توضیح می دهد: “درد عضلانی مانند یک تمرین شدید است.” “این چند روز اول طول می کشد و به تدریج با گذشت زمان از بین می رود. اکثر بیماران من بسیار شگفت زده شده اند که بسیار بهتر از حد انتظار عمل می کنند. ”

بهترین روش ها برای جلوگیری از عوارض دوران نقاهت چیست؟
به طور طبیعی ، مهم است که به محدودیت های خاص پزشک خود گوش دهید تا به شما کمک کند تا بهبودی آسان و عاری از عارضه داشته باشید. خیلی زود فعال بودن می تواند باعث خونریزی یا مشکلات دیگر در لانه گزینی شما شود.

دکتر امالفی می گوید: “من به بیمارانم که زیر عضله خود ایمپلنت می گذارند ، از فشار دادن قفسه سینه و ورزش های اختصاصی قفسه سینه خودداری کنند. “کار کردن بیش از حد آن عضلات [during recovery] می تواند منجر به بدخیمی کاشت شود. “

بیماران همچنین باید از سوتین زیر سیمی خودداری کنند تا زمانی که پزشک تشخیص دهد که پوشیدن دوباره آنها ایمن است. در طی چند هفته اول بهبودی ، جراح پلاستیک شما احتمالاً توصیه می کند که برای کاهش تورم و پشتیبانی از سوتین جراحی استفاده کنید.

بهترین نکات مراقبت شما پس از عمل چیست؟
دکتر امالفی می گوید: “مهم است که شخصی اولین شب پس از عمل در خانه باشد.” وی افزود: آنها می توانند به شما كمك كنند كه داروها به موقع مصرف شده و می توانند از شما مراقبت كنند [general needs] آن شب اول. “

به دنبال آن ، هرچه بیشتر برنامه ریزی کنید بهتر است. حتماً وعده های غذایی آسان درست کنید تا دیگر نیازی به دویدن در فروشگاه های مواد غذایی در هفته اول پس از بهبودی نداشته باشید. این کار به شما امکان می دهد بدون هیچ دردسر و فشار دیگری استراحت کرده و بهبود یابید. وی می افزاید: “پزشک شما احتمالاً سوتین جراحی برای شما فراهم می کند ، و من در دو ماه اول پس از جراحی سوتین های ورزشی جلوی جلو را برای بیمارانم توصیه می کنم.” “پیراهن های گشاد و یا دکمه جلو نیز مفید و آسان برای گرفتن و خاموش شدن هستند.”

سرانجام ، مانند هر عمل جراحی ، ترک سیگار و نوشیدن مهم است زیرا این عادت ها می تواند نتایج جراحی شما را به خطر بیاندازد و روند بهبودی را مختل کند. سیگار کشیدن جریان خون در پوست را کاهش می دهد ، که برای بهبودی ضروری است و نوشیدن الکل رگ های خونی را گشاد می کند ، که می تواند احتمال خونریزی و کبودی بعد از جراحی را افزایش دهد.

نظرات بیان شده در این مقاله نظر نویسندگان (نویسندگان) و جراحان است. آنها لزوماً نظرات و عقاید منتور را منعکس نمی کنند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>