ترکیب مراقبت از پوست جیجی حدید شامل این هیدراتاتور کاملاً مقرون به صرفه برای یک درخشش سالم است

اگر می خواستید کلمه “مشغول” را در فرهنگ لغت جستجو کنید ، پرتره جیجی حدید در سراسر صفحه گچ می شود. با یک همکاری تمام وقت با مارک آرایش Maybelline New York و یک نوزاد تازه متولد شده بر روی دستان او ، ما تصور می کنیم که مدل در پایان روزهای خود کمی مراقبت از خود را دوست دارد ، و ، طبق یک داستان اخیر اینستاگرام ، پیش بینی ما بررسی می شود .

دیروز پس از یک روز کامل تیراندازی در یک کمپین تبلیغاتی جدید Maybelline New York ، این سوپرمدل در شبکه های اجتماعی شرکت کرد و در مورد نحوه برخاستن از خواب قبل از خواب گفت: وی در شرح پست خود می نویسد ، “لیست مراقبت از پوست امشب پس از شلیک … همچنین هیچ یک از پست های مراقبت از پوست من حمایت مالی نمی شود ، من فقط دوست دارم وقتی وقت می گیرم محصولات با استعداد (یا آنهایی که همیشه به آنها برمی گردم) را امتحان کنم و به شما اطلاع دهم که چه چیزی را دوست دارم. “

اولین مرحله از برنامه فعلی او شامل پاک کننده آرایش داروخانه ، پاک کننده آرایش چشم بدون روغن Neutrogena (10 دلار) است که با آلوئه آرام و خیار خنک کننده برای تازه سازی سریع فرموله شده است. سپس ، او boscia Cryosea Firming Icy-Cold Cleanser (30 دلار) را تمیز می کند ، پاک کننده ای که با الهام از سرما درمانی برای سفت کردن ، لایه برداری و آرامش صورت صورت گرفته است. برای تقویت بیشتر طراوت ، 26 ساله جوان خود را با آب مرطوب کننده Rosewater Mist with Witch Hazel (24 دلار) به پوست خود می مالد.

برای آبرسانی ، حدید از دو محصول قهرمان استفاده می کند: Belli Healthy Glow Facial Hydrator (32 دلار) ، پر از ویتامین C و روغن انگور برای پوست شبنم ، و Dan & Lion Ever Oil (95 دلار) ، که ادعا می کند به ازدحام پوست کمک می کند ، باعث کاهش منافذ پوست می شود. اندازه و با گذشت زمان به آرامی لایه برداری کنید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>