تریسی الیس راس و اپرا وینفری در حال راه اندازی دکتری پزشکی در مورد مو هستند

Tracee Ellis Ross با معرفی Pattern Beauty خلا large بزرگی را در صنعت زیبایی پر کرد زیرا به ما این امکان را داد که موهای فر را مانند یک حرفه ای مستقیماً از روی پوسته های آنها آرایش کنیم. در حال حاضر ، 48 ساله یک جای دیگر را پر می کند ، اما این با یک نام تجاری دیگر نیست. در عوض ، او دکترای جدیدی را راه اندازی می کند ، قصه های مو، با همکاری هیچ کس غیر از اپرا وینفری.

راس در بیانیه ای می گوید: “این مجموعه درباره هویت ، فرهنگ و میراث ، زیبایی ، قدرت و شادی است.” تنوع گزارش ها. “مو یک درگاه است به روح زنان سیاه پوست ، آن را مستقیما به مرکز آنچه ما هستیم هدایت می کند. هدف ما به اشتراک گذاشتن این جامعه پر جنب و جوش است ، جایی که ما فضای مقدس را برای یکدیگر نگه داریم. مانند بسیاری از خانم ها ، من می توانم مسیر خودم را برای پذیرش خود از طریق موهایم دنبال کنم. این مجموعه شخصی و جهانی ، آمریکایی و جهانی است. این نامه ای عاشقانه به زنان سیاه پوست است. “

برای خلق این فیلم ، راس با وینفری و نویسنده میکائلا آنجلا دیویس نویسنده همکاری کرده است – او در حال روایت این مجموعه است – برای شکستن تاریخچه موهای سیاه و چگونگی پیوند آن با فرهنگ امروز.

قصه های مو اواخر امسال برای اولین بار در سال 2022 تولید خود را آغاز می کند و اولین بار در شبکه اپرا وینفری و همچنین پلت فرم جدید Hulu Onyx ، کانال ساخته شده برای خالقان رنگ ، ارائه خواهد شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=vKPhkZEY8gk

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>