تمام کارهای باورنکردنی میکرونیدلینگ می تواند برای پوست شما انجام دهد

اگر به دنبال دستیابی به چهره ای جوان پسندتر هستید ، ابتدا می خواهید جستجوی گزینه های مراقبت از پوست را که باعث تقویت تولید کلاژن می شوند ، شروع کنید. گرچه گزینه های موضعی مطمئناً می توانند کمک کنند ، اما روشهای کار در داخل است که واقعاً یک تفاوت ایجاد کن. در بالای لیست ما هستید؟ میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی (RF) – به طور خاص ، دستگاه Potenza.

از آنجایی که همه با این روش تغییر بازی آشنایی ندارند ، ما به دو متخصص کمک گرفتیم تا هر آنچه را که می توان در مورد میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی دانست ، دقیقاً از آنچه که در آن است گرفته تا اینکه چگونه پوست شما در نهایت از آن بهره مند شود ، آشکار کنیم.

اول ، میکرونیدلینگ با RF چیست؟

میکرونیدلینگ با قرار دادن یک وسیله دستی حاوی سوزن های ریز در برابر پوست برای ایجاد آسیب های ریز کار می کند. این روند بهبودی بدن را تحریک می کند ، که به نوبه خود به تولید کلاژن و الاستین کمک می کند. به منظور تقویت مزایای میکرونیدلینگ ، اکنون می توان درمان را با انرژی فرکانس رادیویی (RF) در یک دستگاه دستی جداگانه به نام Potenza جفت کرد.

جیسون لیتنر ، جراح پلاستیک وست هالیوود ، کالیفرنیا ، می گوید: “با این روش درمانی کم تهاجمی ، انرژی RF از طریق سوزن های کوچک به درم ، عمیق ترین لایه پوست منتقل می شود.” “این انرژی باعث آسیب های میکروبی در درم می شود که به نوبه خود منجر به سفت شدن پوست از طریق مجرا می شود [body’s] پاسخ طبیعی درمانی. ” به طور خاص ، این انرژی باعث انعقاد بافت نرم ، گرم شدن و سفت شدن کلاژن موجود در پوست می شود و در عین حال تولید کلاژن و الاستین جدید را تحریک می کند.

فن آوری RF نه تنها مزایای ساخت کلاژن را افزایش می دهد که هم اکنون فقط با میکرونیدلینگ اتفاق می افتد ، بلکه به کمترین زمان خرابی نیز کمک می کند. (وقتی میکرونیدلینگ بدون RF انجام می شود ، خونریزی بسیار بیشتر است)

مزایای میکرونیدلینگ با RF چیست؟

دستگاه Potenza برای بهبود ظاهر و بافت پوست مفید است و باعث می شود پوست آن روشن تر ، سفت * ، جوانتر و سالم به نظر برسد. دکتر لیتنر می گوید: “این دارو به بهترین وجه علائم پیری پوست را برای صورت و بدن درمان می کند.” “همچنین لکه ها را به طور موثری درمان می کند.”

آیا عوارض جانبی یا خرابی وجود دارد؟

به گفته دکتر لیتنر ، بیماران معمولاً مقداری قرمزی و تورم خفیف مشاهده می کنند که یک یا دو روز پس از درمان ادامه دارد. وی اضافه می کند: “اگرچه رنگدانه سازی با هر روشی خطرناک است ، اما افرادی که مستعد رنگدانه سازی پس از عمل هستند تمایل دارند که با Potenza بهتر از لیزرهای دیگر و دستگاههایی که انرژی را به سطح پوست می رسانند ، کار کنند.”

چه کسی کاندیدای مناسبی برای این روش است؟

این روش درمانی به طور کلی از نظر رنگ و بافت پوست به خوبی تحمل می شود ، اما متخصصان اتفاق نظر دارند که این روش بیشتر برای بیماران جوان با علائم پیری زودرس تا متوسط ​​مفید است. دکتر لیتنر توضیح می دهد: “این کاملاً مرتب این به اصطلاح” شکاف درمانی “را برای بیمارانی که از دست دادن الاستیسیته زودرس دارند و می خواهند ظاهر خود را بدون جراحی به حداکثر برسانند ، پر می کند. بیماران با پیری پیشرفته ممکن است آنقدرها منفعتی نداشته باشند و ممکن است به روشهای تهاجمی ضد پیری نیاز داشته باشند.

همچنین لازم به ذکر است که دستگاه Potenza نباید در بیماران با ضربان ساز یا سایر دستگاه های الکترونیکی کاشته شده استفاده شود.

نتایج پوتنزا را با چه سرعتی می بینید؟

دکتر لیتنر می گوید: “ما معمولاً توصیه می کنیم با سه روش درمانی که هر چهار هفته یکبار انجام می شوند ، شروع کنید.” در حالی که حدود دو هفته پس از درمان پوست روشن تر خواهد شد ، اما دیدن اثرات عمیق تر شدن و رسوب کلاژن حدود دو تا چهار ماه طول می کشد ، بنابراین بیماران باید انتظار داشته باشند که پس از چند درمان اول نتایج شدیدتری را مشاهده کنند.

تفاوت Potenza با سایر میکرونیدلینگ ها با گزینه های RF چیست؟

دستگاه Potenza تنها گزینه ترکیبی میکرونیدلینگ و فرکانس رادیویی در دسترس بیماران نیست ، اما چند تفاوت اساسی بین دستگاه Potenza و سایر گزینه ها وجود دارد. دکتر سلیمان می گوید: “برخلاف میکرونیدلینگ قبلی با دستگاه های فرکانس رادیویی ، Potenza دارای تنظیمات تک قطبی و دو قطبی همراه با مجموعه بسیار بیشتری از سرهای درمانی است که به ما امکان می دهد درمان ها را بسیار دقیق تر برای بیماران خود تنظیم و شخصی سازی کنیم.”

* از طریق انعقاد بافت نرم.

دکتر سلیمان و دکتر لیتنر مشاوران حقوقی Cynosure، LLC هستند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>