تمرینات ویکتوریا بکهام برای دهه گذشته هر روز انجام شده است

امروز ، ویکتوریا بکهام و بنیانگذار ویکتوریا بکهام بیوتی ، سارا کریل ، مهمان پادکست Dear Media’s Breaking Beauty بودند ، که شامل همه چیز از چگونگی دادن چهره ای مناسب به آبگرم تا معنای اصطلاح “بدون ظلم” است. در این قسمت ، میزبانان جیل دان و کارلین هیگینز با بکام در مورد تجربه آزار و اذیت خود ، جدیدترین راه اندازی ، ترفندهای آرایش شخصی و تمرین مورد علاقه خود مصاحبه کردند. برای جمع بندی تمام جزئیات به پایین پیمایش کنید.

شکستن اولین خاطره خود از زیبایی ، بکهام می گوید که او عاشق مراقبت از پوست و آرایش برای مدت طولانی بیش از آنچه که به خاطر می آورد ، است. “اما ، من می گویم یکی از اولین لحظات من زمانی بود که به مدرسه می رفتم ، خیلی جوان برای آرایش کردن ، و مادرم به من می گفت” کمی قله به نظر می آیی “(فکر می کنم این کلمه بود ) سپس ، او رژ لب خود را از کیفش بیرون می آورد و کمی روی گونه های من می زد تا کمی رژگونه ام کند. ”

سریع به زمان حضور در Posh Spice ، خاطرات زیبایی او در آن دوران هنوز حاوی رژ لب است. “مردم همیشه می گویند ،” آیا شما از هیچ یک از عکس ها لنگ می خورید؟ آیا تا به حال با آن خط لب سنگین لنگ می خورید؟ ‘ نه ، این یک سفر بود. ‘آیا با آن ابروهای لاغر چروک می خورید؟ نه ، این یک سفر بود … ما آنچه را که باعث می شد احساس خوبی داشته باشیم به تن کردیم. ”

این خانم 47 ساله می افزاید که این ذهنیت همان چیزی بود که The Spice Girls در مورد آن بود. “وقتی کسی مانند بیانسه ، که بسیار نمادین و چنین زنی قدرتمند است ، می گوید که او از The Spice Girls الهام گرفته شده است ، من فکر می کنم این کاملاً چیزی است. با ویکتوریا بکهام بیوتی ، این تغییر در شخصیت شما نیست ، بلکه احساس الهام گرفتن ، احساس قدرت و احساس قدرت است. “

در مرحله بعدی ، این دو نفره به شنوندگان اوج دزدکی حرکت در آینده راه می یابد ، سایه ای برهنه به نام Amore از رنگ موجود Bitten Lip (36 دلار). “آنچه که من در مورد محصول دوست دارم این است که این لک از ماسک لک نخواهد زد ، بلکه تا زمانی که ماسک را روی صورت خود دارید همچنان روشن خواهد ماند. در واقع کمی از گونه ها و بینی ام نیز استفاده می کنم. ” در حالی که محصولات لب وی مطمئنا مورد توجه قرار گرفته است ، کریل توضیح می دهد که خط چشم Satin Kajal (26 دلار) بیشترین بهره را از محصولات خود گرفته است. وی می افزاید: “من فکر می کنم این مورد خیلی آزار پیدا کرد زیرا باعث ایجاد نمای کاملی می شود و همچنین برای استفاده در خط آب نیز فرموله شده است.”

در حالی که او به وضوح مکنده محصولات خود است ، بکهام اعتراف می کند که چند مارک دیگر نیز در غرور حمام خود صف آرایی کرده است. وی گفت: “ما با آگوستینوس بادر کار کردیم تا فناوری او را در محصولات خود وارد کنیم ، که بسیار به آن افتخار می کنیم.” او همچنین یکی از عاشقان پد های پاک کننده آرایش صورت (Halo Makeover) است (22 دلار) ، که نه تنها قابل استفاده مجدد هستند ، بلکه می توانند آرایش را بدون استفاده از مواد پاک کننده مایع پاک کنند.

اما مراقبت از پوست تنها چیزی نبود که به او کمک می کند تا در این دنیای وحشی ما رها شود – بکهام می گوید تمرینات روزانه نوع دیگری از مراقبت از خود است که او را سالم نگه می دارد. “من روی تردمیل کار می کنم اما از 10 سال پیش که هارپر را باردار بودم تریسی اندرسون را نیز کار می کردم. من وسواس زیادی به آن دارم چون عاشق رقص هستم و می توانم لیست پخش خودم را بسازم – این فقط جالب است. بعد از ساعتها و ساعتها بزرگنمایی ، شما به یک نسخه آزاد نیاز دارید. ”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>