تورم ، برجستگی و کبودی: آنچه در هنگام انجام لب ها “عادی” تلقی می شود

ما عکس های پر کننده لب را قبل و بعد می بینیم و بسیار بی نقص به نظر می رسند ، گویی یک عصای جادویی فقط در سراسر صورت شناور است و در همان لحظه دهان پورتر به بیمار می بخشد. حقیقت این است که تقویت لب یک عمل زیبایی است که شامل نفوذ درم و تزریق ماده ای به پوست است. گرچه کاملاً ایمن و رایج است اما داشتن انتظارات واقع بینانه قبل از انجام آمپول لب مهم است. کمی تورم وجود دارد ، و گاهی اوقات ضربه و کبودی همراه است ، اما چه چیزی طبیعی تلقی می شود؟ ما از افراد موافق که این روش درمانی محبوب را چند بار در روز انجام می دهند ، پرسیدیم.

کبودی

ایرنه گلادشتاین ، جراح جراح چشم و مفاصل نیویورک ، می گوید: “كبودی پركننده لب به شدت متفاوت است.” “ما از هیچ کبودی در بعضی از بیماران تا کبودی برجسته تر در برخی دیگر مشاهده می کنیم.”

وست پالم بیچ ، متخصص پوست ، کنت آر بی. ، MD ، اضافه می کند: “از هر 20 نفری که لب ها به آنها تزریق می شود ، یک نفر کبود می شود.” “اگر به فرد کانول تزریق شود احتمالاً کمتر است.”

دکتر گلدشتاین موافق است که روش کانولا به کاهش قابل توجه کبودی کمک می کند: “این روش قطعاً نقش مهمی دارد ، اما عامل اصلی تعیین کننده دیگر قرار گرفتن در معرض داروها یا مکمل های رقیق کننده خون است.”

برجستگی ها

در حالی که پرکننده های ژل هیالورونیک اسید قابل انعطاف هستند و به طور خاص برای لب ها فرموله می شوند ، ممکن است هنگام تزریق باعث برجستگی های فوری شوند. Spokane ، متخصص پوست WA ، Wm می گوید: “برجستگی های لب پر کننده ای که محصول هستند ، اتفاق می افتد.” فیلیپ ورشلر ، دکتر “گاهی اوقات می توان آنها را دستی صاف کرد. من همیشه به بیماران می گویم که “واکنش محلول بافتی” هم برای مواد پرکننده و هم برای سموم دو هفته است. “

دکتر گلدشتاین می گوید: “تورم فوری که به نظر می رسد و دست انداز است پس از تقویت لب غیرمعمول نیست.” “این معمولاً ظرف چند روز برطرف می شود. اما اگر چند روز ، چند هفته یا چند ماه پس از درمان دچار مشکل شدید ، توصیه می کنیم فوراً با ارائه دهنده خود تماس بگیرید. “

تورم

وقتی لب ها از ناراحتی خفیف تزریق بهبود می یابند ، ممکن است برای مدت کوتاهی متورم شوند و به دلیل التهاب نتیجه واضح تری ایجاد کنند. دکتر بیر توضیح می دهد: “معمولاً حدود 10 روز طول می کشد تا فرد نتیجه نهایی را ببیند.”

کاهش واکنش ها

بنابراین ، چگونه می توانید این عوارض جانبی بالقوه را قبل و بعد از درمان به حداقل برسانید؟ پزشکان توافق دارند که علاوه بر در دست داشتن کرم آرنیکا ، برقراری ارتباط با پزشک در مورد همه مواردی که مصرف می کنید ، از جمله داروهای بدون نسخه از اهمیت بیشتری برخوردار است. دکتر گلدشتاین می افزاید: “جلوگیری از الکل ، ضد التهاب های غیر استروئیدی – فکر می کنید Advil ، Motrin ، Aspirin یا Aleve – و ویتامین ها و مکمل های خاص اصلی ترین عامل کاهش احتمال کبودی است.”

توسان ، متخصص پوست AZ ، شیلا فرهنگ ، MD ، توصیه می کند: “من همیشه توصیه می کنم مکمل هایی را که می توانند باعث خونریزی مانند ویتامین c ، جینکو ، روغن ماهی ، ویتامین E شود ، مصرف کنند.” “مصرف آرنیکا و بروملین (که به طور طبیعی در آناناس یافت می شود) قبل و بعد از عمل می تواند از کبودی جلوگیری کند. همچنین کیسه های یخ را فراموش نکنید. استفاده از آنها برای کبودی و تورم بسیار مفید است. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>