توسط تری فقط یک کرم صورت چند وظیفه ای با 8 نوع اسید هیالورونیک راه اندازی کرد

بیشتر بخاطر شهرت وی توسط تری اسید هیالورونیک اسید ، پودر تنظیم کننده و محصولات مراقبت از پوست با گل سرخ – او همچنین ذهن درخشان پشت YSL Touche Éclat است ، که او در سال 1992 قبل از ایجاد نام تجاری خود را راه اندازی کرد – تری دی گانزبورگ جادوگر زیبایی است . در حال حاضر ، او محصول جدیدی را به مجموعه محبوب مورد علاقه خود اضافه می کند ، که نادین باگوت ، متخصص مراقبت از پوست می گوید: “اسید هیالورونیک بیش از هر کالایی که من می شناسم در آن است.” در یک جلسه اخیر بزرگنمایی با دو مغز زیبایی ، من کاملا کرم داخل کرم صورت Hyaluronic Global (79 دلار) را دریافت کردم.

در حین قفل شدن ، دو گانزبورگ می گوید انگیزه او برای ایجاد و عرضه محصولات جدید کاملاً تغییر کرده است. “من در مورد کارهای شخصی خودم مراقبت از پوست دوباره فکر کردم و احساس کردم مجبورم محصولات بسیار کارآمدی با شعار” کمتر کم نیست “ایجاد کنم. راحتی و کارایی کامل با مزایای بیشتر. ” آنچه که او با آن پایان یافت همان چیزی است که باگوت توصیف می کند: “هشت محصول در یک: این می تواند جایگزین دو سرم اسید هیالورونیک ، یک سرم نیاسینامید ، یک مرطوب کننده ، یک کرم چشم ، یک کرم روز و یک کرم شب”. دلیل اینکه چرا؟ این ماده حاوی هشت اندازه مختلف اسید هیالورونیک (HA) ، به علاوه سایر مواد کلیدی است.

دی گانزبورگ می گوید: “من کار خود را به عنوان دانشجوی پزشکی آغاز کردم ، بنابراین علم را می پرستم.” “این بزرگترین نوآوری من در مراقبت از پوست تاکنون است. این شامل هشت اندازه مختلف HA در سه وزن مولکولی مختلف است و هر یک نقش متفاوتی دارند. در ابتدا فکر کردم که فقط می توانیم سه HA داشته باشیم ، اما وقتی با پزشکان صحبت کردم ، الهام بخش این شدم که تحقیقات بیشتری را انجام دهم و از تیم خود خواستم که بهترین آزمایشگاه در جهان را با خالص ترین اسید هیالورونیک پیدا کنند. ما آزمایشگاهی را در کره پیدا کردیم که فقط در این زمینه برای ما کار می کند و من با گفتگوهای هفتگی با دانشمندان مرزها را از سه نوع به پنج نوع رساندم. آنها همچنین به خود و تحقیقات خود فشار می آوردند و در پایان ، ما هشت اسید هیالورونیک تولید کردیم. همچنین حاوی 5 درصد نیاسینامید و 5 درصد فیتو اسکولان است – اینها هر دو درصد بالایی هستند – و عطر و بویی ندارد و برای انواع پوست مناسب است. مردان نیز آن را دوست دارند. “

باگوت می گوید بسیاری از مارک های لوکس مراقبت از پوست در مورد درصد مواد تشکیل دهنده محصولاتشان صحبت نمی کنند. وی افزود: “من عاشق این هستم كه تری این كار را با دانشمندانش در كره ، محل اسید هیالورونیك ایجاد كرد و در مورد مواد تشکیل دهنده آن كاملاً شفاف عمل می كند. “روشی که وزنهای مختلف مولکولی HA به پوست نفوذ می کند بسیار درخشان است – آنها به جای نشستن روی سطح ، از لایه شاخی عبور می کنند و سپس با سرامیدهای داخل پوست می نشینند تا ترمیم مانع واقعی انجام شود. این واقعا رطوبت را در پوست قفل می کند. ”

مورد مهم دیگر بافت است. باگوت می گوید: “این یک ژل کرم است اما با مالیدن آن تقریباً به سرم تبدیل می شود و می دانید که من یک هولیک سرم هستم.” “هیچ تنگی ، خشکی ، پسماند سفید روی پوست ، هیچ لایه برداری وجود ندارد – این برای من واقعاً یک فناوری رویایی است زیرا من چیزهای انسداد سنگین را اصلا دوست ندارم. همچنین از جمله محصولات HA دیگر تری به زیبایی زیر آرایش می نشیند. ” دی گانزبورگ آن را “اثر پوست دوم” می نامد و خاطرنشان می کند که باید آن را به عنوان یک حجاب نازک در سراسر صورت استفاده کنید ، و حتی می تواند در اطراف چشم استفاده شود زیرا باعث ایجاد میلیا نمی شود. “من همچنین از آن به عنوان ماسک دستی استفاده می کنم ، و وقتی خشک می شود ، تمام خطوط ریز بدنم از بین می رود.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو








Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>