تگ لاین معروف L’Oréal Paris در حال 50 سالگی است – در اینجا نگاهی می اندازیم به تأثیر آن

امروز روز جهانی زن است و در حالی که تعداد بی شماری زن برای جشن گرفتن وجود دارد ، مارک های بسیاری نیز وجود دارند که برای اعتلای زنان تلاش کرده اند و L’Oréal Paris در میان این دسته است. امسال ، این برند پنجاهمین سالگرد تأسیس عنوان خود را “چون ارزش آن را دارید” جشن می گیرد و زمان بهتری برای تجزیه و تحلیل پیام این چهار کلمه ساده از این هفته وجود ندارد.

طبق این مارک تجاری ، این برچسب اولین بار در سال 1971 توسط یک نویسنده 23 ساله ، ایلون اسپشت ، درست در همان زمان که جنبش آزادی زنان در منهتن در جریان بود ، ایجاد شد. “این اولین پیام تبلیغاتی بود که اعتماد به نفس را برجسته می کند” ، و باعث تغییر نوع نگاه ما به زنان در مواقعی شد که اغلب مورد بی توجهی قرار می گرفتند.

با مجوز از L’Oréal

اسپکت به لورئال پاریس می گوید: “در تبلیغات ، مردان می خواستند تصاویری مانند زنی را که کنار پنجره نشسته است ، و باد از پرده می وزد.” “زن یک شی کامل بود: فکر نمی کنم او حتی صحبت کرده باشد. من می خواستم زنی واقعی را به تصویر بکشم که قاطع تر و معاصر تر بود. من می خواستم این آگهی به نفع او باشد. ”اسپهت یادآوری می کند ، در حالی که توضیح می دهد در این آگهی صدای زن وجود دارد ، یک تغییر عمده در صنعت تبلیغات مردسالار.

Delphine Viguier-Hovasse ، رئیس مارک جهانی ، L’Oréal Paris می گوید: “برای نیم قرن ، ما در انجام وظیفه خود نسبت به توانمندسازی زنان ، همراهی آنها در سفر بی وقفه بوده ایم.” “ما با حمایت از آخرین پیشرفت های علمی در زمینه تولید فرمول ، و با کمک خدماتی که به او کمک می کنیم احساس خوبی نسبت به خودش داشته باشد ، به هر زنی توانمند می شویم. مأموریت ما تنها درصورتی محقق می شود که دیگر نیازی به یادآوری ارزش زنان نداشته باشیم.”

50 سال بعد ، این عنوان نه تنها به 40 زبان مختلف ترجمه شده است ، بلکه توسط محبوب ترین لیست های A در صنعت از اوا لونگوریا گرفته تا جین فوندا بیان شده است. L’Oréal Paris به عنوان بخشی از تعهد مداوم خود در جهت توانمندسازی زنان ، همکاری خود را با “ایستاده در برابر آزار و اذیت خیابانی” تمدید کرد ، که این نشان دهنده شدت آزارهای خیابانی است و باعث ایجاد انگیزه در زنان می شود تا در مواقع ضروری برای خود بایستند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>