تیانا تیلور با اسرار مراقبت از پوست صحبت می کند و آن زمان اریکه بادو دولا بود

شاید او به تازگی در دنباله مورد انتظار ادی مورفی بازی کرده باشد آمدن 2 آمریکا، اما تیانا تیلور از کودکی مشغول سرگرمی مردم بوده است. خواننده ، بازیگر ، کارگردان ، طراح رقص 30 ساله – و مهمتر از همه همسر و مادر – در هفت سالگی آواز می خواند و در 15 سالگی فیلم های ویدیوئی بیانسه را تنظیم می کرد. گرچه بیشتر او را به خاطر موسیقی و همچنین هیکل فراموش نشدنی اش می شناسند (چهار کلمه: ویدئو وست) ، تیلور می گوید تمرکز جدیدش بازیگری و کارگردانی است. ستاره ای که به تازگی با Olay Body همکاری کرده است ، یک دقیقه طول می کشد تا جبران کند نیوبایتی و به اشتراک بگذارید که چگونه بدن خود را در حالی که مسئولیت های مادر جدید و یک حرفه چند وجهی را متعادل می کند ، به نظر می رساند و بهترین حالت را دارد.

NewBeauty: شما پنج ماه پیش فرزند دوم خود ، Rue Rose را به دنیا آوردید و به نظر شگفت انگیز می رسید. آیا شما برنامه یا فلسفه برگشت به عقب دارید تا بعد از کودک دوباره به فرم خود برسید؟

تیانا تیلور: راستش من برنامه برگشت ندارم. من به نوعی فقط از کودکم لذت می بردم اما می دانید ، انصافاً ، هر دو نوزادم یک ماه زودتر آمدند. هر دوی آنها زودرس بودند ، درست است ، بنابراین ، درست مثل اینکه بعد از داشتن آنها فکر می کنم قطعاً مهم است که درست مثل آن ، وقت گذراندن در آغوش گرفتن و لذت بردن از آنها باشد. اما بدن من به طور طبیعی به همان چیزی که من در اصل بود پایین رفت. اما شاید یک یا دو ماه بعد از اولین جونی ام ، من برای تور بیرون رفتم. و بعد با Rue فقط لرزیدیم. سعی می کنم زیاد کار نکنم یا خیلی نگران نباشم که باید چه شکلی باشم.

توجه: اریکه بدو این بار دولا و مامای شما بود. چه چیزی از او و تجربه او آموختید که این مورد را از تجربه اول شما متفاوت می کند؟

TT: اریکه بدولا! منظور من ، صادقانه است ، او بسیار شگفت انگیز است. هنگامی که باردار هستید هورمونی هستید و حالات مختلف زیادی وجود دارد ، چیزهای مختلفی که در ذهن یک زن باردار جریان دارد. ما مراقبه های زیادی انجام دادیم و او واقعاً به من کمک کرد تا این آرامش را در خودم حفظ کنم. او همچنین به من دانش زیادی در مورد چگونگی تعادل حاملگی هنگام حضور در صنعت سرگرمی به من داد. آرامش داشتن و داشتن این نوع انرژی فقط عالی بود. من واقعاً چیزهای زیادی یاد گرفتم ، حتی در مورد نوزادان ، همه چیزهای کوچکی که احتمالاً نمی دانید یا حتی به آنها فکر نمی کنید. او مرا چنان آماده کرده بود که حتی اگر Rue به طور غیر منتظره آمد ، اما به اندازه تولد جونی خیلی تکان دهنده نبود. حتی اگر نمی دانستم او آن روز می آید ، من آماده بودم. یک اعتماد به نفس و یک امنیت وجود داشت ، مثل اینکه خب این اتفاق می افتد ، درست است که این اتفاق در شرف وقوع است. آرامش و آرامش بود.

توجه: شما همیشه زیبا و جوان به نظر می رسید. رازهای زیبایی شما چیست؟

TT: راز زیبایی من در معجون کردن معجونهای مختلف است و دوستانم همیشه به من می خندند اما وقتی کارم تمام شد ، آنها از من خواهش می کنند که آنها را نیز یکی کنم. در واقع این ترکیبی از روغن نارگیل ، روغن زیتون ، کره شی است و من چند روغن اساسی را مخلوط می کنم. اوه خدای من! به معنای واقعی کلمه شگفت انگیز است. این برای صورت ، بدن و همه جا است. این یک معجون چند منظوره است. من دوست دارم چنین چیزهایی خلق کنم. برای بدن من ، از همان معجون استفاده می کنم ، اما آن را با محصولات Olay Body خود استفاده می کنم. من از شستشوی بدن و تمیز کردن شب Olay با رتینول (6 دلار) استفاده می کنم و سپس آن را با نرم کننده بدن Olay Rinse-off Body با رتینول (8 دلار) دنبال می کنم ، که یک محصول کاملاً نابغه است. شما می دانید که چگونه گاهی اوقات در هنگام بیرون آمدن از زیر دوش گرفتن ، پوست شما قبل از مرطوب کردن خشک می شود ، وحشتناک ترین احساس است با تهویه مطبوع ، می توانید آن را مثل یک یا دو دقیقه روشن بگذارید ، آن را بشویید ، خشک کنید و همه چیز خیلی نرم است. در صورت عدم تمایل حتی لازم نیست لوسیون بزنید. این یکی از آن چیزهایی است که آیا شما می خواهید شب مرطوب شوید یا نه ، این احساس واقعی و نرم را برای شما ایجاد می کند. اگر من می خواهم مرطوب کننده اضافی باشم ، آن وقت است که معجون خود را روی آن می اندازم تا بالا برود.

NB: دیون وارویک اخیراً تأیید کرده است که در یک سریال تلویزیونی آینده درباره زندگی او خیره خواهید شد. آیا شما هم کارگردانی خواهید کرد؟

TT: اوه خدای من. راستش ، تمام این پروژه برای من واقعاً بسیار ویژه است. او شگفت انگیز است و بسیار شیرین است. این در واقع از یک رفت و برگشت توییتر بوجود آمده است. او در توییتر بسیار بزرگ است و این وقتی شروع به شوخی کرد که نوشت من باید او را در فیلمی در مورد زندگی او بازی کنم و نتفلیکس پاسخ داد ، اما اکنون در واقع یک پروژه واقعی شده است. ما مثل هر روز دیگر با پسرش در زوم بوده ایم ، بنابراین اینکه بتوانیم با او صحبت کنیم و از او بیاموزیم بسیار شگفت آور بوده است. چه زمانی باید این کار را برای هر نقشی انجام دهید؟ من می توانم هر چیزی و هر سوالی راجع به گذشته ، حرفه و زندگی اش از او بپرسم. و این بسیار ویژه است زیرا بسیار نادر است که بازیگران واقعاً بنشینند و با هنرمندانی که به تصویر می کشند وقت بگذرانند. می دانید که این حرف های خودش است و من فقط آن را روی صفحه بزرگ زنده می کنم. در مورد کارگردانی ، من هنوز همه اینها را کار می کنم. ما در مراحل ابتدایی هستیم و فقط در حال نقشه برداری از همه موارد هستیم ، اما من برای این پروژه بسیار هیجان زده هستم. من می توانم خودم را در حال کارگردانی مشترک ببینم تا بتوانم واقعاً جلوی دوربین قرار بگیرم ، اما همه چیز در حال پیشرفت است و من واقعاً مشتاقانه منتظر دیدن این مانیتور هستم. واقعاً باورنکردنی است.

توجه: مادران زیادی وجود دارند که اکنون همه چیز را دستکاری می کنند ، چگونه همه اینها را متعادل می کنید؟

TT: این مورد در مورد هر کاری که انجام می دهید بسیار مهم است ، خواه بچه ها ، عزیزانتان ، روابط شما ، تجارت شما ، هر چه که باشد – به تعادل احتیاج دارید. من اعتقاد راسخ به ثبات دارم. بنابراین برای من ، من می دانم که تعادل در داشتن ثبات مناسب نقش زیادی دارد. بنابراین من کار خود را انجام می دهم و همه چیز را متعادل می کنم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>