تیفانی هدیش از این صابون 9 دلاری برای درمان اگزمای خود استفاده می کند

طبق شبکه آلرژی و آسم ، 7.3 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده به درماتیت آتوپیک مبتلا هستند و تیفانی هدیش بازیگر سینما نشان داد که او در این هفته بخشی از این تعداد است. مردم. اگر در یک قایق هستید ، ستاره در مورد محصولی که برای تسکین پوست تحریک شده خود استفاده می کند ، بینشی ارائه داده است. و با کمال تعجب ، بسیار مقرون به صرفه است.

او می گوید: “بنابراین من به زیبایی زیبایی صورتم را با همان چیزی که بدنم را می شویم ، می شستم ، که این صمغ نعناع خالص ، صابون سقز مخلوط با روغن زیتون است که در آمازون پیدا کردم ،” مردم. “این از شر اگزما ، لکه های خشک ، بثورات و مواردی از این دست خلاص می شود.” طبق گفته هدیش ، محصولی که بعداً به عنوان صابون سقز Diamond G Forest Products (8 دلار) سنجاق شد ، “بسیار خوب است ، به یکی از همبازیانم گفته بودم [about it] چون می گفت کودکش اگزما دارد. من گفتم: “این صابون را امتحان کن.” بنابراین من آن را به او دادم. او مانند “تیفانی خوب است ، اگزما از بین رفته است!” “

مثل رئیس یکی دیگر از محصولات مورد علاقه پوست برای مراقبت از پوست ، یکی دیگر از موارد طبیعی است که به دلیل خاصیت خاصیت پوست کنندگی پوست شناخته شده است: روغن نارگیل. او می گوید: “من صورتم را در آن خیس می کنم ، آن را می شستم و سپس از روغن کرچک روی پلک هایم استفاده می کنم تا به رشد مژه هایم کمک کند.” وقتی او آرزو می کند که یک ماده آرایشی مجلل و مجلل پیدا کند ، به دنبال روغن Tatcha Camellia (48 دلار) می رود که پوست را نرمتر از هر روز صبح می کند.

نظیر کارهای زیبایی مو ، آرایش موهای Haddish بسیار کم است ، او اخیراً تصمیم گرفت که سر خود را بتراشد ، که به گفته مردم، او می گوید که همیشه دوست داشته است انجام دهد. وی به تازگی یک پست اینستاگرامی را زیرنویس کرده است: “فقط عاشق ظاهر جدیدم بود که فکر می کردم آن را با همه به اشتراک بگذارم” “بهترین قسمت این است که وقتی آب به سر من برخورد می کند ، مانند بوسه های خدا احساس می شود.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>