تیم ایالات متحده آمریکا در المپیک از خط لباس فرم کیم کارداشیان استفاده خواهد کرد

فصل آخر همگام با کارداشیان ممکن است پیچیده باشد ، اما کیم تازه گرم می شود. صبح امروز ، این کارآفرین و مادر چهار فرزند اعلام کرد که خط تولید شکل او ، SKIMS ، نقش اصلی را در بازی های المپیک امسال بازی می کند ، به عنوان تهیه کننده رسمی لباس زیر و لباس خواب تیم ایالات متحده برای بازی های المپیک 2021 توکیو و همچنین پارالمپیک. .

کارداشیان زیرنویس جدیدترین پست اینستاگرامی خود که اخبار را فاش می کند ، نوشت: “از 10 سالگی ، من همه جزئیات مربوط به المپیک را از ناپدری خود شنیده ام.” “همانطور که می دیدم ورزشکاران مسابقه می دهند ، من درک می کنم که فداکاری و افتخار بخشی از بازیهای المپیک است. من با پدرخوانده و خانواده ام به شهرهای مختلف سفر کردم تا مسابقات المپیک ، مسابقات المپیک و پیست های مسابقات @ caitlynjenner را برگزار کنم و در هر توقف یک تی شرت المپیک را به عنوان یادگاری بخرم. “

وی ادامه می دهد: “هنگامی که من از Skims دعوت شدم تا به عنوان بخشی ازTeamUSA دعوت شوم ، هر لحظه که من از کنار زمین تحسین قدرت و انرژی المپیک ها را سپری کردم ، کاملاً حلقه می شد.” “من افتخار می کنم که اعلام کنمskims در حال طراحی تیم رسمی لباس زیر ، لباس خواب و لباس مجلسی ایالات متحده برای ورزشکاران امسال در توکیو است و همین قطعات در یک مجموعه کپسول در SKIMS.COM در دسترس خواهد بود.”

SKIMS

مانند پیج شش گزارش ها نشان می دهد که تیم ایالات متحده از سال 2008 لباس های رالف لورن را به تن خواهد کرد ، اما اخبار کارداشیان اولین باری است که تیم ایالات متحده آمریکا به عنوان تهیه کننده رسمی لباس زیر نامگذاری می کند.

برای الگوسازی خط ، الکس مورگان ، ستاره فوتبال ، آجای ویلسون ، بسکتبالیست ، هیلی اندرسون شناگر ، پیشاهنگ باست پارالمپیک و دلیله محمد ، دونده و میدانی حاضر نبودند. خوش شانس ما ، این مجموعه همچنین در یک مجموعه کپسول فروخته می شود تا در SKIMS.com در دسترس باشد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>