جادا پینکت اسمیت فقط خط مراقبت شخصی را راه اندازی کرد و همه چیز زیر 6 دلار است

هنگامی که جادا پینکت اسمیت در ماه دسامبر برنامه “بازگشت مجدد پوست” طولانی مدت 10 دقیقه ای خود را در اینستاگرام منتشر کرد ، به جهانیان نشان داد که در مورد همه چیز زیبایی و مراقبت از پوست ، چقدر دانشمند است خوش شانس ما ، 49 ساله نه تنها پر از نکات است ، بلکه او طعم سس مخفی خود را با خط مراقبت شخصی جدید خود ، Hey Humans ، که امروز به طور انحصاری در Target راه اندازی می شود ، ارائه می دهد.

در یک فیلم راه اندازی ، که سفر دختران ستاره دیروز در اینستاگرام خود ارسال کرد ، او الهام از نام تجاری را شکست. او می گوید: “همانطور که می دانید ، مراقبت شخصی یکی از علاقه های من است ، اما پایداری نیز همین است.” “به عنوان یک خانواده ، ما دوست داشتیم از جادن در سفر خود با Just Water حمایت کنیم و اکنون Hey Humans را داریم که من افتخار می کنم به عنوان اولین مارک مراقبت شخصی ارائه دهم که 99 درصد از پلاستیک در بین گروه ها برخوردار نیست.”

از جمله خمیردندان های تزریق شده با اکالیپتوس گرفته تا شستشوی بدن با رایحه موز ، در این مجموعه 20 محصول وجود دارد ، اما چیزی که بیشتر از آن هیجان زده ایم قیمت آن است. همه چیز در این ردیف 6 دلار یا کمتر است ، از جمله لوسیون وانیل لاوندر بدن Hey Humans (60 دلار) و دئودورانت Hey Humans Natural Cedarwood Sage (5 دلار).

از نظر قیمت ، همه محصولات با مواد طبیعی و با کیفیت بالا از جمله مریم گلی آرام بخش ، روغن نارگیل مرطوب کننده ، نرم کننده روغن دانه جوجوبا و آلوئه ورا تسکین یافته اند. در فیلم راه اندازی ، جادا همچنین اشاره می کند که تمام مواد مورد استفاده از منابع طبیعی تهیه شده اند.

جادا در پایان ویدئو می گوید: “سلام انسان ها ، امیدوارم که شما در تلاش برای مراقبت از سیاره ما ، از طریق انتخاب محصولی که برای مراقبت از خود استفاده می کنیم ، به من بپیوندید.” اگر ابتکاری وجود دارد که بخواهیم در آن شرکت کنیم ، این ابتکار عمل است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>