جاده جونز بابی براون در حال گسترش به قلمرو مراقبت از پوست تمیز است

اگر کسی می داند چگونه صنعت را شوکه کند ، این هنرمند گریم Bobbi Brown است. پس از تاسیس لوازم آرایشی بابی براون در سال 1991 ، که اکنون به شرکتهای Estée Lauder فروخته شده است ، فکر می کردیم که براون اثر خود را نشان داده است ، تا اینکه راه اندازی جاده جونز را اعلام کرد ، یک خط آرایشی که پیچیدگی را به راحتی می بندد. مسلماً ، این یکی از بهترین اعلامیه های سال های 2020 و 2021 بود ، اما اخبار اخیر درباره توسعه نام تجاری ، احساسات ما را حتی بیشتر می کند.

مطابق با Vogue، جدیدترین دسته جونز رود مراقبت از پوست است و مانند خط آرایش خواهر ، با مواد تمیز فرموله شده است. این مجموعه چهار تکه ، که امروز راه اندازی می شود ، برای پوست های خشک ناشی از زمستان ساخته شده است – قهوه ای می گوید مرطوب کننده ، او آن را “گو” می نامد ، الهام گرفته از کرم های محافظ محافظتی است که در روزهای اسکی استفاده می کند – و محصولات بسیار با تغذیه ، آنها می توانند از خشکی زیر چشم گرفته تا پاهای گچی تسکین دهند.

براون در مورد محصولات جدید خود می گوید: “من فقط می خواهم محصولات خوبی درست كنم كه مردم می خواهند از آنها استفاده كنند تا ظاهر آنها بهتر شود.” اولین کرم Jones Road Miracle Cream (38 دلار) است که در حال حاضر دارای لیست انتظار 20،000 نفر است که شامل ترکیبی غلیظ از روغن روغن قلم غنی از آنتی اکسیدان ، روغن دانه آفتابگردان ضد آکنه و تقویت ویتامین E است. در حالی که این کرم صبح و شب ، بسته به نوع پوست شما ، بابی توصیه می کند آن را قبل از بالش صورت به عنوان ماسک مرطوب کننده شبانه استفاده کنید.

همچنین شامل Hippie Stick همه منظوره (32 دلار) است که می تواند در هر قسمت از بدن ، از جمله مو استفاده شود. در حالی که خواص تسکین دهنده پوست آن را توصیف می کند ، می گوید: “این تلاش نمی کند چیزی بیش از آنچه هست باشد.” یک کرم نرم کننده چشم (34 دلار) – روغن دانه ماکادمیا و ترهالوز صاف کننده را در خود جای داده است – که در اثر تماس با نخست وزیران ، همراه با The Oil Stick (26 دلار) ، یک روغن صورت قابل حمل با زردآلو ، روشن می شود.

گزارش شده توسط Vogue، براون امیدوار است که “چیزی برای آرایش کردن” اضافه کند ، اما او نمی خواهد خط بدون عارضه را بیش از حد شلوغ کند. وی تکرار می کند: “این موارد باعث می شوند پوست من واقعاً خوب به نظر برسد و احساس خوبی داشته باشد.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>