جاسیکا نیکول در راه اندازی مجدد Punky Brewster ، محصولات زیبایی DIY و ترفند پوست او با قیمت 1.30 دلار

با اضافه کردن به لیست “این دقیقاً همان برنامه ای است که ما در حال حاضر به آن نیاز داریم” راه اندازی مجدد سیستم پانکی بروستر، این پنجشنبه برای طاووس برتر است. بازیگران تمام ستاره شامل سولئل مون فرای هستند که در نقش “پانکی” ، چری جانسون ، فردی پرینزه جونیور و جاسیکا نیکول ، بازیگر نقش لورن ، یک وکیل با اعتماد به نفس ، که رابطه اش با چری در طول فصل توسعه می یابد ، دوباره بازی می کند. ما اخیراً با نیکول آشنا شدیم – که یک برنامه جانبی نه چندان کوچک از یک وبلاگ نویس مد و خیاطی دارد (تقریباً همه چیز در کمد لباس دوستانه او کالایی است که او ساخته است ، از جمله کفش و کیف پولش) – در لس آنجلس به ببینید چه فصلی در انتظار شماست.

حضور در چنین نمایش نمادین چگونه است؟
من می گویم که بسیار هیجان انگیز است ، زیرا من یکی از مخاطبان نمایش اصلی بودم! [laughs] راه اندازی مجدد راهکارها بسیار مشهور است و در ابتدا ، نگرش من این بود: “چرا ما نمی توانیم چیزهای جدید بسازیم؟” این بود تا پانکی بروستر همراه بود که من فهمیدم چه ارتباط شخصی بسیاری از ما با این نمایش ها وجود دارد – ما با آنها بزرگ می شویم و وقتی ما می توانیم تجربه ای مشابه بزرگترها داشته باشیم و ببینیم که شخصیت هایی که ما جوان تریم آنها را دوست داشتیم به کجا منتهی می شوند سرگرم کننده است. این قسمت از شما وجود دارد که احساس می کند با هم در جهان حرکت کرده اید. تقریباً مانند این است که شما در یک دیدار مجدد در دبیرستان حضور دارید – به جز یکی از موارد هیجان انگیزتر و نه ضربه زننده! این یک بازیگر خاص است که می توانم بخشی از نمایشی باشم که از بچگی تماشا می کردی – و نه به این دلیل که من از کودکی می خواستم بازیگر شوم – فقط یک سریال را تماشا می کردم چون با آن ارتباط داشتم از بسیاری جهات این بسیار خاص است.

آیا می توانید در مورد انرژی روی صحنه چیزی به اشتراک بگذارید – آیا به دلیل COVID متفاوت بود؟
این تولید نه تنها به دلیل COVID بلکه به دلیل اینکه اولین کار من از زمان شیوع بیماری بود ، چنین تولید عجیبی بود. من می گویم که مجموعه بسیار بسیار مطمئنی برای اجرا بود. بدیهی است که من در مورد کار بسیار دلهره داشتم. من نمی خواستم بیمار شوم و نمی خواهم افراد دیگر را بیمار کنم ، اما ما اقدامات احتیاطی زیادی در مورد COVID داشتیم. من از آنها سپاسگزارم ، اما کار عجیب است. من فهمیدم که یک چیز که من همیشه در این خط کاری امری بدیهی تلقی می کنم این است که ، وقتی به یک پروژه می پیوندی ، با تمام خانواده این افراد – بازیگران ، خدمه و همه کسانی که در پشت صحنه کار می کنند – آشنا می شوی و شما واقعاً آنها را می شناسید شما با این افراد رابطه دوستی برقرار می کنید که انجام این کار هنگام پوشیدن ماسک و محافظ صورت دشوار است. شما نمی توانید لب های مردم را ببینید ، بنابراین نمی توانید لب های آنها را بخوانید و به خوبی نمی توانید آنها را بشنوید. این یک راه عجیب برای برقراری ارتباط است.

بنابراین ، ایجاد رابطه ای که هنگام ورود به مجموعه ای دارید ، فقط در ابتدا برای من وجود نداشت. واقعاً تا قسمت دوم که حضور داشتم ظاهر نشد. این بعد از این بود که کمی فیلمبرداری کردیم … البته که ما فیلمبرداری می کنیم [the actual scene] بدون ماسک ما این بدان معنی بود که من این افراد را یک هفته می شناختم و نمی دانستم لبخندهای آنها چگونه است! خیلی عجیب بود این واقعاً ما را از انواع مختلف دور می کند ، اما در عین حال ، فکر می کنم این باعث می شود که ما به روشی قوی تر با هم پیوند برقرار کنیم – زیرا برای اکثر ما ، این تنها زندگی اجتماعی بود که طی ماه ها تجربه کرده بودیم. وقتی همه چیز تمام شد ، ما بیشتر از هر نمایش دیگری که تا به حال در آن شرکت کرده ام ، بیشتر شبیه یک خانواده بودیم که بسیار عالی بود. من فکر می کنم همه از کار کردن در یک فضای امن بسیار هیجان زده بودند و ما از حضور در آنجا واقعاً بسیار هیجان زده بودیم.

آیا کالاهایی برای خرید وجود دارد که از آنها در مجموعه استفاده کنید؟
من پوستی فوق العاده حساس دارم و چندین سال است که در واقع محصولات زیبایی خودم را می سازم. یکی از مواردی که در مورد تریلر آرایش و آرایش در یک محصول وجود دارد این است که آنها همیشه محصولات جدیدی برای نمایش شما دارند. من همیشه می شنوم ، “اوه شما باید این کرم صورت را امتحان کنید ، شما باید این را امتحان کنید.” من خیلی بد می خواهم یکی از افرادی باشم که این مراسم مراقبت از پوست و خنک 15 مرحله ای را قبل از خواب شبانه دارم ، اما این چیزی نیست که صورت من بخواهد. صورت من مثل سه محصول می خواهد و بس. اما این چیز خوبی است که بیاموزید چگونه به بدن خود گوش دهید و به آنچه نیاز دارد توجه کنید – به جای اینکه فقط تمام محصولاتی را که صنعت می خواهد به شما بریزد ، مصرف کنید ، زیرا محصولات زیادی وجود دارد. تفنگ زیاد است. من سپاسگزارم که به جایی رسیده ام که می توانم بگویم ، “من واقعاً از کرم صورت 200 دلاری شما بسیار قدردانی می کنم ، این فوق العاده است ، اما من از کره درخت روغن قلم روی صورت خود استفاده می کنم و بس.” [laughs]

شما با مدی که ایجاد می کنید بسیار پایدار هستید ، آیا این امر باعث می شود که زیبایی روزمره شما انجام شود و آنچه که می سازید؟
دارد من سعی می کنم فقط محصولی را روی صورت خود بمالم که می دانم از کجا آمده است. به طور کلی ، برای من ، ساده تر بهتر است. من از Burt’s Bees Face Wash استفاده می کنم. این تنها شستشوی صورت است که تا به حال استفاده کرده ام و در صورت تمیز کردن صورت ، چشم های من را خسته نمی کند. بسیار حیرت انگیز و بسیار ملایم است. بعد از آن ، من مقداری فندق جادوگر ساده – که قیمت آن در داروخانه تقریباً 1.30 دلار است – با برخی روغنهای اساسی اسطوخودوس اسپریت می کنم. فوق العاده ، فوق العاده ارزان است ، اما حداقل برای پوست من یک تونر عالی است. سپس ، از لوسیونی که خودم درست می کنم استفاده می کنم که دارای کره شی ، ویتامین E ، روغن اسطوخودوس بیشتر و مقداری روغن گل محمدی است. در واقع ، شما کره شی و هر مرطوب کننده دیگری را که می خواهید در آنجا قرار دهید ذوب می کنید. آن را در یخچال قرار می دهید ، کمی آن را سرد می کنید و سپس آن را به صورت خامه ای کاملاً مطبوع در مخلوط کن ایستاده یا میکسر دستی خود ، هرچه دارید ، می زنید. من هر وقت صورتم را می شوم از آن صبح و شب استفاده می کنم. و من همیشه در طول روز از ضد آفتاب استفاده می کنم. این تقریباً روال زیبایی من است.

پانک جایگاه مشخصی در کتاب های تاریخ دهه 80 دارد. آیا از دهه گذشته روند زیبایی وجود دارد که آرزو کنید دوباره برگردد؟
این یک سوال عالی است زیرا من در دهه 80 بزرگ شدم و آن زمان آن را دوست نداشتم! چند دهه طول کشید تا دوباره به آن برگردم و مثل این باشم که “من می توانم از این چیزها قدردانی کنم.” فکر می کنم چیزی که بیشتر از دهه 80 دوست دارم ، رنگ های پویاست. ما از نظر کنار هم قرار دادن چاپ های تند و شرم آور بی شرمانه بودیم – و من این روزها با مد خودم خیلی به آن نگاه می کنم. از نظر زیبایی… امیدوارم موهای بزرگ دوباره برگردند. حدس می زنم دلیلش این است که من موهای فرفری و طبیعی دارم و احساس می کنم زمان خوبی برای من است که نگران راندن آن و مبارزه با موخوره نباشم. من همیشه ، همیشه موهای بزرگ را دوست داشته ام.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>