جانا کرامر می گوید که او در مورد افزودن پستان اخیرش واقعاً خوشحال است

خواننده کانتری ، جانا کرامر اخیراً از جدایی میان او و همسر فعلی مایک کاوسین خبر داد. برای جابجایی از تمام درامهای مربوط به این جدایی ، او استوری اینستاگرام را به اشتراک گذاشت و به روزرسانی در مورد افزایش سینه خود را به اشتراک گذاشت.

وی از دکترش نشویل ، جراح پلاستیک TN ، جیکوب اونگر ، MD ، از دکترش می گوید: “مشاعره های من چگونه به نظر می رسند ،” او پاسخ خوبی می دهد. آنها عالی هستند ، هیچ مشکلی ندارند ، بسیار متقارن هستند ، و من نمی توانم بیشتر راضی باشم. در مورد شما چطور؟” ستاره پاسخ می دهد ، “من واقعاً از آنها خوشحالم – زمان جالبی ، اما از آنها خوشحالم.”

مطابق با ایمیل روزانه، کرامر اخیراً در مورد یک قسمت از پادکست Whine Down خود ، که در آن به دوستانش کمک کرده است که در طول روند بهبودی به او کمک کردند ، واقعیت را در مورد بزرگ شدن خود پیدا کرد. “من این را به دوستانم مدیون هستم ، زیرا هنوز هم به دلیل شغل مشاجره آزاد خود که دارم ، از نظر جسمی نمی توانم کارهایی انجام دهم. بنابراین ، من نمی توانم کارها را بردارم ، “می گوید ، توضیح می دهد که این ناتوانی در انجام فعالیت های امروز نیز نتیجه جدایی اخیر او بود. “من حتی نمی توانستم لیوان را در ماشین ظرفشویی بگذارم ، زیرا از این تقسیم افسرده شدم.”

امیدوارم برای کرامر ، تقویت سینه او شروع تازه ای بعد از طلاق داشته باشد و حتی دلیل بیشتری برای اعتماد به نفس در مورد خودش ایجاد کند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>