جانسون و جانسون به دلیل ردپای بنزن ، ضد آفتاب های اسپری Neutrogena و Aveeno را به یاد می آورند

همانطور که روز چهارشنبه اعلام شد ، جانسون و جانسون پس از ردیابی مقادیر کم بنزن ، ماده شیمیایی بالقوه سرطانی ، در نمونه های مختلف ، به طور داوطلبانه پنج ضد آفتاب ضد آفتاب Neutrogena و Aveeno خود را از تمام فروشگاه های ایالات متحده فراخوانی می کند.

در یک بیانیه مطبوعاتی شرکت آمده است: “در حالی که بنزن هیچ ماده سازنده هیچ یک از محصولات ضد آفتاب ما نیست ، اما در برخی از نمونه های محصولات ضد آفتاب آئروسل تحت تأثیر قرار گرفته است.” “ما در حال بررسی علت این مسئله هستیم که محدود به برخی از محصولات ضد آفتاب آئروسل است.”

ضد آفتاب های تحت تأثیر کرم های ضد آفتاب آئروسل Neutrogena Beach Defence ، ضد آفتاب آئروسل Neutrogena Cool Dry Sport ، کرم های ضد آفتاب آئروسل Neutrogena Invisible Daily Defence ، ضد آفتاب های آئروسل Neutrogena Ultra Sheer و Aveeno Protect + Refresh aerosol aerosol هستند. فراخوان شامل تمام اندازه ها و سطح SPF قوطی ها است.

این شرکت در انتشار خود توضیح داد: “بنزن به عنوان یک ماده سرطانزا در انسان طبقه بندی می شود ، ماده ای که بسته به سطح و میزان قرار گرفتن در معرض آن می تواند به طور بالقوه باعث سرطان شود.” “براساس مدل سازی قرار گرفتن در معرض و چارچوب آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) ، انتظار نمی رود که قرار گرفتن روزانه در معرض بنزن در این محصولات ضد آفتاب آئروسل در سطوح شناسایی شده در آزمایش ما ، منجر به پیامدهای نامطلوب سلامتی شود. به دلیل احتیاط فراوان ، ما در حال فراخوانی بسیاری از این محصولات ضد آفتاب آئروسل خاص هستیم. “

در حالی که این غول مراقبت های بهداشتی در تلاش است تا بسیاری از این محصولات را از قفسه های فروشگاه خارج کند ، جانسون و جانسون از مشتریان می خواهد که استفاده از هر یک از این پنج محصول آسیب دیده را متوقف کرده و دستورالعمل های ذکر شده در اینجا را دنبال کنند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>