جدیدترین محصولاتی که موهای خشک و صاف را متحول می کنند

موهای ظریف و نازک اغلب خشک و به شدت به رطوبت اضافه شده نیاز دارند ، اما نه خیلی زیاد ، زیرا رشته های بیش از حد اشباع منجر به وز شدن موهایی می شود که از بیدار ماندن خودداری می کنند هر چقدر هم که تحریک کنید ، بافت بزنید یا محصولی برای لیفت اضافه کنید. فرمول ها و ابزارهای پیشرفته امروزی می توانند قفل های لنگی را برای داشتن ظاهری نرم و نرم تر ، بدون احساس سنگین ، چرب و بیش از حد سبک ، ضخیم کنند.

1
/
10

ماسک ژله ای حجم دهنده PhytoVolume (27 دلار)

ماسک ژله ای به رنگ کهربا لوکس آن باعث افزایش هیدراتاسیون بدون احساس چربی می شود. عصاره بامبو و عصاره بومادران و تورمنتیل به تقویت رشته ها برای افزایش قابلیت ارتجاعی کمک می کند ، یعنی شکستگی شکننده ای وجود ندارد.

2
/
10

ماسک آبرسان مو Harklinikken (56 دلار)

روغن دانه حبشه به عنوان یک پایه عمل می کند و با مواد مغذی فوق العاده مانند کینوا ، روغن زیتون ، روغن آووکادو ، روغن جوجوبا ، عصاره دانه کتان و غیره مخلوط می شود ، ماسک ترک یا شستشو ایجاد می کند که موهای خشک و تشنگی را از بین می برد لبه برای آشکار کردن قفل های شاد و سرحال.

4
/
10

UNITE RE: UNITE SILKY: SMART صاف کننده کیت (63 دلار)

صاف و ترمیم بدون از بین بردن حجم مو ، این کیت استارتر شامل تمام مواردی است که شما برای پاکسازی ، حالت دادن و مهر و موم کردن نیاز دارید تا از مو در برابر آسیب های ناشی از گرما محافظت کند.

6
/
10

آغازگر موی زیبا و متوسط ​​One ‘n Only Zero Fuss (10 دلار)

این اسپری بدون وزن بدون ایجاد لایه بر روی محصولات استایل مانند یک آرایش آرایش عمل می کند و موها را از قبل آماده می کند. این فرم برای موهای ظریف تر ، به رشته ها اجازه می دهد اسپری های ضخیم کننده و دارای بافت را بهتر جذب کنند.

8
/
10

اسپری پودر Joico Rise Up Powder (22 دلار)

حجم فوری فقط با چند پمپ ، این فرمول پودر هنگام استفاده در ریشه برای بلند کردن موهایی که نمی خواهند بلند بمانند ، بهترین عملکرد را دارد. این ماده همچنین در برابر عوامل استرس زای خارجی محافظت می کند تا به سلامت و شادابی مو کمک کند.

9
/
10

آهن حجم دهنده بزرگ VOLOOM کلاسیک (139 دلار)

این دستگاه نابغه مانند یک سوهان برای ریشه های شما ، موها را در پایه بلند می کند و دارای بافتی استراتژیک است که به موها حالت واو-ووم را می دهد ، بدون تحریک و اسپری بیش از حد که می تواند به مرور زمان آسیب برساند.

10
/
10

Hairitage Catch the Wave Deep Waver (40 دلار)

این Deep Waver آسان برای استفاده ، مقرون به صرفه و دست و پا گیرتر از سه ابزار به سبک پری دریایی بشکه ای ، یک حافظه فوری در جعبه ابزار موی صاف است. بشکه تورمالین سرامیکی و چهار تنظیم گرما به شما امکان می دهد با خیال راحت امواج را ایجاد کنید بدون اینکه به رشته های ریز با گرمای زیاد صدمه بزنید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>