جدیدترین و بهترین روش کاشت مو در ایرانcorbali

[ad_1]

آیا تا به حال تجربه کاشت مو طبیعی را داشته اید؟ کاشت مو یک روش جراحی جدید به حساب می آید که در طول آن فولیکول های مو را از یک قسمت از بدن به یک قسمت طاس بدن انتقال می دهند. این روش در درجه اول برای درمان طاسی مردانه استفاده می شود.

در این روش کم تهاجمی، پیوندهای حاوی فولیکول های مو که از نظر ژنتیکی در برابر طاسی مقاوم هستند به پوست سر پیوند می خورند. از کاشت مو برای ترمیم مژه ها، ابروها، موهای ریش و حتی پر کردن جای زخم های ناشی از تصادفات یا جراحی مانند لیفت صورت و کاشت موهای قبلی نیز استفاده می شود.

اگر به فکر کاشت مو طبیعی با جدیدترین روش ترمیم مو هستید، کلینیک رویان سلامت بهترین خدمات در این زمینه را در اختیار شما قرار داده است. ممکن است این سوال ذهن شما را درگیر کرده باشد؛ آیا از کاشت مو راضی هستید؟ در ادامه مقاله با انواع روش های کاشت موی سر در ایران و جهان و همچنین بهترین روش کاشت مو در جهان آشنا خواهید شد.

 

کاشت مو چیست؟

آیا کاشت مو واقعیت دارد؟ یکی از عوامل مهم در افزایش جذابیت و زیبایی، برخورداری از موهایی پرپشت است؛ اما بسیاری از افراد به دلایل مختلف دچار ریزش مو می شوند و از این وضعیت ناراضی هستند. این افراد با انجام کاشت مو طبیعی، زیبایی و پرپشتی موهای خود را دوباره به دست می آورند.

پیوند موی طبیعی در حال حاضر تنها راه درمان و ترمیم موهای از دست رفته شما محسوب می شود. این پیوند در نواحی مختلف ازجمله سر، ابرو، ریش، سبیل و مژه قابل انجام است. این یک فرآیند جراحی است که شامل برداشتن فولیکول های مو از هر نقطه از بدن مانند صورت یا پاها و کاشت آنها روی قسمت های بدون مو است.

با انواع روش کاشت مو آشنا شوید

ریزش مو همچنان یکی از نگرانی های اصلی میلیون ها انسان در سراسر جهان به ویژه مردان است. علت ریزش مو ممکن است به عوامل مختلفی همچون تغییرات هورمونی، پیری، سابقه خانوادگی و حتی سوختگی بستگی داشته باشد. لازم به ذکر است هرچه ریزش مو از سنین کمتری شروع شود، شدت آن نیز افزایش می یابد.

روش های مختلفی در کاشت مو وجود دارد که پزشکان در سراسر جهان بسته به شرایط بیمار یکی از آن ها را انتخاب می کنند. خدمات رویان سلامت در این خصوص به شما کمک می کند که برای زیبایی خود ارزش بیشتری قائل شوید. به نظر شما کدام روش برای کاشت مو بهتر است؟

روش کاشت موی FUE

این رویه نسبت به سایر روش ها جدید و محبوب تر است. آنچه در این روش اتفاق می افتد این است که رشته های مو از پشت و کناره های سر فرد در گروه های یک تا چهارتایی پیوند می شود. زیرا مو به این ترتیب، رشد طبیعی خواهد داشت. مزیت مهمی که این روش نسبت به سایر روش ها دارد این است که دوران نقاهت این روش بسیار کمتر بوده و بدون زخم های حاد است.

تکنیک FUE کاشت مو به عنوان ابزاری برای دستیابی به نتایج مشابه FUT، توسعه یافته است. این روش شامل برداشتن یک نوار بافتی از پشت سر نیست، بلکه شامل جمع آوری فولیکول های مو به طور مستقیم از پوست سر و قرار دادن آنها در برش های کوچک ایجاد شده در محل گیرنده است.

در حالی که تکنیک دقیق FUE نیاز به زمان بیشتری در جراحی دارد، این روش جای زخم خطی و مراقبت پیشرفته از زخم مورد نیاز FUT را از بین می برد. روش FUE همچنین زمان خرابی را کاهش می دهد.

روش FUT

روش FUT برای کاشت مو، شامل برداشتن یک نوار از پوست با فولیکول های مو از ناحیه اهدا کننده است. پشت سر شما که موها نسبت به سایر ناحیه ها بیشتر است، کمتر در معرض طاسی قرار دارد. از این رو، گروه های کوچکی از بافت حاوی فولیکول های مو جدا شده و برای پیوند آماده می شوند.

در حالی که این اتفاق رخ می دهد، سوراخ های کوچک و منفردی در ناحیه گیرنده ایجاد می شود که در این قسمت ها شما دچار نازک شدن یا طاسی می شوید. گرافت های آماده شده به صورت جداگانه در محل گیرنده قرار می…

لینک سایت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>